شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۳/۰۴/۱۴۰۱
جمعه، 1st ژانویه 2016
8:33 ب.ظ
گزارش تصویری

زمستان و سرگرمی هایش

برف همه برکت است و به دنبالش شادی می آید، اگر چه ممکن است کارکنان شهرداری و راهداری چندان با ما موافق نباشند اما بدون تردید مردم بسیار از این برکت آسمانی مسرور اند. در شهر بی سرگرمی سقز، برف با خودش کلی اتفاق جالب می آورد که همین سرسره بازی به ویژه با تیوب علی رغم تمام خطراتش یکی از آنها است که شهروندان را عموما به ابتدای جاده مریوان می کشاند تا برای ساعاتی به آدرنالینشان فرصت می دهند چند درجه از حد معمول بالاتر رود. عکس های شارنیوز را از این پاتوق زمستانه ببنید:

tubevbaz

khlesken (13)

khlesken (16)

khlesken (14)

khlesken (12)

khlesken (11)

khlesken (10)

khlesken (9)

khlesken (8)

khlesken (7)

khlesken (6)

khlesken (1)

khlesken (2)

khlesken (3)

khlesken (4)

khlesken (5)

کد خبر: 17485۳ دیدگاه

 • احمد
  احمد: 1-1-2016 . 10:25 ب.ظ :

  تفریح و ورزش مطمانا چیز لازم و مفیدی است اما آیا فکر کرده ایم کسانی که مسیر شان رو ستا های همجوار است تا چه حد از ورزش وتفریح و ترافیک ما لطمه می بینند؟!!!!!!

  پاسخ دهید

  • آدم برفی
   آدم برفی: 1-2-2016 . 10:27 ق.ظ :

   سلام شارنیوز – من نمی دانم سقز با داشتن این همه ظرفیت خوب برای ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری چرا نه از مسولین و نمایندگان دلسوز شهر که شعارهایشان این روز ها گوش فلک را کر کرده کسی به فکر سرمایه گذاری یا اقدامی در این زمینه نیست . آخر همدان و زنجان را ببینید با گذاشتن 500 متر تله کابین معمولی و 4000 متر فنس کشی و طراحی یک پیست اسکی و تفریحات زمستانی درست کرده اند که در روز های تعطیل و حتی غیر تعطیل مردم شهر های دور و بر و دور و نزدیک را چگونه جذب می کنند و چگونه رونق به اقتصاد و درامد محلی و اهمیت به روح وروان مردمشان می دهند . اصلا این آقایان شورا و شهرداری چرا همیشه دنبال کار های پر سر وصدا و ناقص و گنده تر از توانشان می روند . بخدا طراحی و احداث یک مجتمع تفریحات و ورزشهای زمستانی در کوه ملقرنی و یا جاده مریوان و یا جاده بانه و حتی او باتو ضمن اینکه درآمد زا خواهد بود خیلی هم به رونق اقتصادی این شهر کمک خواهد کرد آخر تا کی دوکان سازی و پاساژ سازی بیهوده بس است یه کم هم فکر کردن خوب است.این مردم جدا از کار به تفریح هم نیاز دارند . نمی توانی شهامت بخرج دهید کنار بکشید.چقدر سرمایه و پروژه بیهوده و خرج غیر ضروری توی این شهر می شود مثلا آقایان اعضای شورا همه تحصیل کرده اند پس کو ثمره این همه تحصیلات برجسته تان که به رخ مردم از شما گاهتر میکشیدید. فقط حرف و حرف و رانت بازی . کجاست موزه تان کجاست تفریحات آبی و تابستانی کجاست خانه فرهنگ شهر کجا است تالار عمومی شهر کجاست …..فقط بروید مجتمع و دوکان بسازید که اجر دنیوی و اخویتان را پر بار کند و سپس در زیر آفتاب خیابان ها را نمک پاشی کنید تا مثلا دارید خدمت میکنید.احسن به این همه توان و نبوغ.

   پاسخ دهید

   • آدم برفی
    آدم برفی: 1-2-2016 . 10:30 ق.ظ :

    بخدا ما جوانان دلمان از این همه بی کفایتی و ناعدالتی در این شهر پر است -شارنیوز ترا خدا پیام را سانسور نکنید و بگذارید باشد و ببینند . نمی دانم شاید هم نبینند یا وقت این خواندن ها و گوش کردن ها را نداشته باشند.

    پاسخ دهید