شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
دوشنبه، 4th ژانویه 2016
10:27 ب.ظ
کنسرت اردشیر کامکار برگزار خواهد شد

هنرنمایی عضو دیگری از خانواده کامکار در سقز

اردشیر کامکار استاد برجسته کمانچه و عضو خانواده پر افتخار کامکار به همراه گروهش روزهای 20 و 21 دی ماه در آمفی تئاتر خانه فرهنگ سقز برنامه اجراخواهند کرد. در این کنسرت وحید تاج و حشمت رجب‌زاده به عنوان خواننده حضور خواهند داشت.

به گزارش شارنیوز بعد از کنسرت موفق بیژن کامکار و گروه بامداد که در بهمن ماه سال 93 برگزار شد و با استقبال چشمگیر سقزی ها همراه بود، این بار اردشیر کامکار و گروهش به سقز خواهند آمد و قطعاتی در دو بخش فارسی و محلی اجرا خواهند کرد.

براساس اجرا های این گروه در تور اخیرشان، در این کنسرت باید منتظر تصنیف «زهی عشق» را با شعری از مولانا، «دیار متروک» با شعری از سایه، تصنیف «بازآمدن» با شعری از مولانا‌ و تصنیف «دل دیوانه» را با شعری از جبار امیری با صدای وحید تاج باشیم و احتمالا در بخش محلی نیز قطعاتی لری،‌ بختیاری و کردی با صدای حشمت رجب‌زاده اجرا خواهند شد.

photo_2016-01-04_22-20-56

آهنگ سازی و تنظیم تمام قطعات از ارشیر کامکار است.

اعضای گروه متشکل از اردشیر کامکار (آهنگساز سرپرست و نوارنده کمانچه)، فرج علیپور (کمانچه)، کامبیز گنجه‌ای (تنبک)، سعید نایب محمدی (عود)، کامران احمدی (دف)، قاسم رحیم زاده (تار)، نیریز کامکار (تار)، سیاووش کامکار (سنتور)، ترگل خلیقی (عود)، حشمت رجب‌زاده (خواننده بخش محلی) و بنده به‌ عنوان (خواننده بخش سنتی) هستند.

تهیه بلیط این کنسرت از طریق سایت اینترنتی ایران کنسرت و در لینک زیر قابل دسترس است و در ضمن در فروشگاه های زرتشت. خیابان جمهوری نرسیده به میدان قدس، موزیک سنتر.جنب پاساژ الان و دیلان، فروشگاه موسیقی آراد.خیابان امام.کوچه پاساژ کوثر امکان تهیه بلیط وجود دارد.

کنسرت سقز اردشیر کامکار

کد خبر: 17540