شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۷/۰۵/۱۴۰۱
جمعه، 8th ژانویه 2016
4:32 ب.ظ
واکنش ها به نظر هیات اجرایی

ردصلاحیت شدگان چه می گویند؟

7 نفر از ثبت نام کنندگان در دهمین دوره انتخابات مجلس از سوی هیات اجرایی رد صلاحیت شدند. همه این ردصلاحیت شدگان نسبت به نظر هیات اجرایی معترض بوده و در مواردی آن را مغایر با قانون دانسته اند. آنها در گفتگویی کوتاه با شارنیوز نسبت به ردصلاحیتشان واکنش نشان دادند. امکان تماس با گلاله عباسی وجود نداشت.

دکتر خالد توکلی: فعلا تصمیم به اعتراض نگرفته ام. براساس مادەی ٣٠ بند ٣رد صلاحیت شده ام و از نظر بنده در ادامه ی ابطال انتخابات مجلس ششم است و این رد صلاحیت از نظر من غیر قانونی است.

دکتر احمد نیلوفری: اعتراض خواهم کرد.اگر رد صلاحیت بنده قانونی باشد تمکین میکنم.

محمد قدمی: اعتراضم را تقدیم نمودم. واكنش بنده اعتراض قانوني و افشاي دستهاي پشت پرده ي مهندسي انتخابات میباشد.

سلیم ظهرابی: موضوع رد صلاحیت خویش را بر اساس ماده 30 آیین نامه اجرایی انتخابات و مصوبه 1378/8/22 مجمع تشخیص مصلحت نظام از مجاری قانونی پیگیری نموده و همچنان تا نتیجه نهایی در عرصه انتخابات حضور خواهم داشت.

فخرالدین حیدری: رد صلاحيت اينجانب بر أساس ماده ٣٠ بند ٣ ميباشد، نسبت به رد صلاحيت معترضم و مراتب اعتراض را تقديم نمودم و در چارچوب قانون عمل خواهم نمود.

یونس خوش سیما: من به استنادماده28بند5 ردصلاحیت شده ام، به ردصلاحیت خوداعتراض دارم وشکایت خودرتحویل هیات نظارت استان خواهم داد. وی همچنین گفت: ظاهرا هیات اجرایی سقز سلیقه ای ومهندسی شده عمل کرده است.

کد خبر: 17599