شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۷/۰۵/۱۴۰۱
چهارشنبه، 20th ژانویه 2016
7:00 ق.ظ

توضیح عضو شورای شهر در مورد الحاق 295 هکتار به شهر

سردار دوغی عضو شورای شهر و یکی از کسانی که پیرامون شیوه اطلاع رسانی در خصوص الحاق 295 هکتار به سقز مطالبی را در شارنیوز مطرح کرد، طی یادداشت کوتاهی ضمن نهایی خواندن کار الحاق این اراضی به محدوده شهر، مراحلی را که از این بعد باید طی شود عنوان کرد. این یادداشت را در ادامه بخوانید:

با عنایت به پرسش مکرر شهروندان و ذینفعان،از سر انجام الحاق 295 هکتار اراضی به محدوده شهر و با توجه به نگارش چند مطلب انتقادی، قریب به هشت ماه قبل توسط اینجانب به سبب اظهار نظر های تعجیلی برخی از مسئولین مبنی بر نهایی خواندن قبل از موعد موضوع در آن برهه زمانی، علیرغم عدم ابلاغ نقشه ها و مجوزهای لازم توسط شورایعالی معماری و شهرسازی،

به استحضار اعضای محترم تعاونی ها و ذینفعان محترم می رساند:

موضوع این الحاق ها چند روز قبل با ابلاغ نقشه توسط دبیر شورایعالی معماری و شهرسازی طی نامه مورخ 94/10/23 به شماره 58407/300 خطاب به استاندار محترم استان کردستان، بلاخره مهر تایید خورده است.

جهت استحضار و بهره برداری لازم از این پس نیاز به طی مراحل ذیل می باشد:

1_شهرداری سقز مکلف به تهیه طرح تفصیلی برای این اراضی الحاقی و مصوب نمودن آن توسط کمیسیون ماده 5 شورایعالی معماری و شهرسازی است.

2_کمیسیون ماده پنج استان پس از تصویب طرح تفصیلی این اراضی،باید آن را به تایید دبیرخانه شورایعالی برساند.3_هيت مدیره محترم تعاونی های مسکن و سایر ذینفعان مطابق با نقشه های ابلاغی و کاربری لکه های متعلق به خود مطابق با قانون تعیین وضعیت املاک، با شهرداری سقز تفاهم و تعامل نمایند.

در پایان جا دارد به همه بانیان منتج به نتیجه شدن موضوع دست مریزاد و خسته نباشيد بگویم، والسلام علیکم و رحمة الله،سردار دوغی عضو شورای اسلامی

کد خبر: 17716