شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۸/۰۸/۱۳۹۹
یکشنبه، 24th ژانویه 2016
12:07 ق.ظ

عکس هایی از مسابقات تکواندو و ژیمناستیک قهرمانی سقز

ژیمناستیک از ورزش های محبوب میان کودکان و نوجوانان سقز است و جمع زیادی از این دختران و پسران این طیف سنی در باشگاه های مختلف مشغول به تمرین هستند. به ابتکار اداره ورزش و جوانان روز جمعه مسابقه ای با حضور 155 ژیمناست پسر و 72 دختر در خانه ژیمناستیک برگزار شد. همزمان با این مسابقه، در رشته تکواندو نیز مسابقاتی در رده سنی خردسالان برگزار شد. تکواندو از رشته های مدال آور برای سقز است که استقبال از آن روز به روز بیشتر می شود. عکس های شارنیوز و نتایج این مسابقات را در ادامه دنبال کنید.

tekjim (9)

tekjim (8)

tekjim (7)

tekjim (1)

tekjim (2)

tekjim (3)

tekjim (4)

tekjim (5)

tekjim (6)

بنابه گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان سقز یک دوره مسابقات ژیمناستیک هماهنگ بین باشگاه های سطح شهرستان سقز با حضور خاکی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز، مربیان و علاقمندان به ورزش ژیمناستیک در تاریخ 1394/11/2 در خانه ژیمناستیک مجموعه ورزشی شهید کاظمی برگزار گردید. این مسابقات در دو نوبت صبح و عصر در دو بخش پسران و دختران با شرکت 155 پسر و 72 دختر برگزار شد در این مسابقات که از استقبال خوبی همراه بود تیم های شرکت کننده در 3 رده سنی زیر6 سال، زیر8 سال و زیر 10 سال باهم به رقابت پرداختند. در پایان مسابقات از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز به همه شرکت کنندگان حکم و مدال قهرمانی اهدا گردید و نتایج به شرح ذیل می باشد: پسران:

زیر6 سال

باشگاه ونوشه الف اول، باشگاه خانه ژیمناستیک و باشگاه سالن ریاست جمهوری دوم، باشگاه ونوشه و خانه ژیمناستیک سوم.

زیر 8 سال

باشگاه پاسارگاد و باشگاه ونوشه الف اول، باشگاه ونوشه ب و باشگاه ریاست جمهوری دوم، باشگاه خانه ژیمناستیک ب سوم.

زیر10 سال:

باشگاه انقلاب و باشگاه ونوشه اول، باشگاه خانه باشگاه ژیمناستیک الف و باشگاه خانه ژیمناستیک ب دوم.

دختران

زیر 6 سال:

باشگاه ونوشه اول، باشگاه خانه ژیمناستیک دوم و باشگاه ریاست جمهوری سوم.

زیر8 سال:

باشگاه پاسارگادالف اول، باشگاه ونوشه الف دوم، باشگاه پاسارگاد ب سوم.

زیر 10 سال:

باشگاه خانه ژیمناستیک اول، باشگاه پاسارگاد ب دوم، باشگاه ریاست جمهوری سوم.

نتایج مسابقات خردسالان تکواندوی قهرمانی سقز

وزن اول

مقام اول:شاهین گلی (باشگاه خورشید)

مقام دوم :آرتین حسین پور (باشگاه شهید آبدرم)

مقام سوم :پیشوا توفیقی (باشگاه شهید آبدرم)

مقام سوم مشترک:مهیار صمدپور ( باشگاه خورشید)

وزن دوم

مقام اول: سامان توفیقی (باشگاه شهید آبدرم )

مقام دوم:آردین فرجی (باشگاه22بهمن)

مقام سوم:کیان کریمی (باشگاه ۲۲بهمن)

مقام سوم مشترک:ماهان قادری (باشگاه المپیک)

وزن سوم

مقام اول:اشکان محترمی (باشگاه دخانیات)

مقام دوم:مهران محمودیان (باشگاه ۲۹گولان)

مقام سوم:ماردین محمودی (باشگاه پاسارگاد)

مقام سوم مشترک:نیما حسن پور (باشگاه المپیک)

وزن سوم(قرمز ومشکی)

مقام اول:پوریا لطیفی (باشگاه۲۲بهمن)

مقام دوم : سرور کریم زاده (باشگاه پاسارگاد)

مقام سوم:شاخوان رشیدپور (باشگاه شهیدکاوه)

مقام سوم مشترک:پوریا پور محمدی (باشگاه شهیدآبدرم

وزن چهارم

مقام اول:نیما روشنی (خانه رزمی)

مقام دوم:محمد فیروزی (۲۹گولان)

مقام سوم :کارو بخشنده (باشگاه۲۲بهمن_زوج)

مقام سوم مشترک:پژمان حسینی(باشگاه22بهمن _فرد)

وزن پنجم

مقام اول:نوید بنفشه (باشگاه پاسارگاد)

مقام دوم:محمدحامدی (باشگاه المپیک)

مقام سوم:ماردین توفیقی (باشگاه ۲۲بهمن_زوج)

مقام سوم مشترک:رامیار حسنی(باشگاه خورشید)

وزن پنجم(قرمز و پوم )

مقام اول:آروین احمدی (باشگاه پاسارگاد)

مقام دوم:ماهان جمینی (باشگاه شهید کاوه)

مقام سوم:شهرام حسینی (باشگاه پاسارگاد)

وزن ششم

مقام اول:هاوری کرمی (باشگاه۲۲بهمن_زوج)

مقام دوم:محمد رستمی (باشگاه۲۲بهمن_زوج)

مقام سوم:ارشیا صبحانی زاده (باشگاه۲۲بهمن_زوج)

وزن هفتم

مقام اول:کسری علی پور (باشگاه دخانیات)

مقام دوم:ساتیار غریبی (باشگاه شهیدکاوه)

مقام سوم:دیار آزموده (باشگاه ۲۹گولان)

مقام سوم مشترک:میدیا قادریان (باشگاه خورشید)

وزن نهم

مقام اول:سینا امامی (باشگاه المپیک

مقام دوم:کارو شریف پور (باشگاه ۲۲بهمن _زوج

مقام سوم:دانیال سلیمی (باشگاه۲۲بهمن_ زوج

مقام سوم مشترک:سیروس محمودنیا (باشگاه۲۲بهمن _فرد

وزن دهم

مقام اول:زکریا ذاکری (باشگاه خورشید

مقام دوم:آمانج راشدی (باشگاه خورشید

مقام سوم:آروین قادری (باشگاه شهیدآبدرم

مقام سوم مشترک:ماهان صنعت گر فرد (باشگاه۲۲بهمن_فرد

کد خبر: 17756


یک دیدگاه

  • همشهری
    همشهری: 1-24-2016 . 9:25 ق.ظ :

    از کلیه مربیان، سرپرستان و مدیران محترم ورزشی شهرمان علی الخصوص عرصه ژیمناستیک کمال تشکر را دارم.

    پاسخ دهید