شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۰/۰۵/۱۴۰۱
جمعه، 29th ژانویه 2016
11:32 ب.ظ

تیم های برتر مسابقه کشتی دانشجویان دانشگاه های آزاد کردستان معرفی شد

مسابقات انتخابی کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی استان کردستان شامگاه چهارشنبه با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش ایرنا، در این مسابقات، در رشته کشتی فرنگی، سقز با کسب 75 امتیاز در جایگاه اول ایستاد، سنندج با به دست آورن 64 امتیاز دوم شد، قروه با کسب 42 امتیاز مقام سوم و بیجار با به دست آورن 26 امتیاز مقام چهارم را به دست آورد.

همچنین در رشته کشتی آزاد ، کشتی گیران قروه با کسب 73 امتیاز به مقام اول دست یافتند ، سنندج با 57 امتیاز دوم شد و بیجار و سقز به ترتیب با کسب 52 و 25 امتیاز در جایگاه سوم وچهارم ایستادند.

معاون اجرایی این مسابقات در حاشیه برگزاری این مسابقه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: افراد برتر این مسابقه برای شرکت در مسابقات کشوری دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی که تابستان 95 در تهران برگزار می شود، معرفی خواهند شد.

سامان پاشایی افزود: در این دوره از مسابقات که با عنوان استانی و منطقه ای برگزار شد، استان به هشت منطقه تقسیم شده بود و کشتی گیرانی از شهرهای سقز، سنندج، بیجار و قروه در آن شرکت داشتند که تیم مریوان به دلیل وضع نامناسب آب وهوایی حضور نیافت.

او یادآورشد: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سقز در رشته های هندبال، والیبال، بسکتبال و بدمینتون فعالیت مناسبی دارند و در سال جاری نیز مسابقات استانی بدمینتون در این دانشگاه برگزار و در اسفندماه هم مسابقات هندبال برگزار خواهد شد.

کد خبر: 17822