شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۰/۰۵/۱۴۰۱
دوشنبه، 1st فوریه 2016
1:40 ق.ظ
احمد عزیزی به شارنیوز گفت:

عده ای فکر می کنند از همین حالا تکلیف انتخابات روشن است

یکی از کاندیداهای رد صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی، رد صلاحیت های گسترده در هیات نظارت را موجب ایجاد فضای یاس در جامعه عنوان کرد که می تواند انگیزه مردم را جهت حضور در انتخابات کاهش دهد.entekhab94

احمد عزیزی ضمن اظهار تاسف از ردصلاحیت های گسترده به شارنیوز گفت: با این نگاه بسته و انحصار گرایانه نمیتوان در مردم انگیزه و اشتیاق لازم را برای حضور گسترده در انتخابات ایجاد کرد.

این فعال اصلاح طلب افزود: ترکیب فعلی کاندیدا های تأیید صلاحیت شده فضای انتخابات را سرد و غیر رقابتی و نا امید کننده کرده و این تصور را تقویت میکند که هدف، مهندسی کردن انتخابات و فرستادن افرادی خاص به مجلس است.

وی ادامه داد:برای بعضی از کاندیدا ها این اطمینان خاطر بوجود آمده که از همین حالا تکلیف انتخابات روشن است و رأی و نظر رأی دهندگان تغییری در موقعیت آنان نمیدهد که البته من این اطمینان خاطر را نتیجه خوش باوری میدانم و بر این باورم که در وضعیت فعلی هم فعالان مدنی و سیاسی و انجمن ها و گروه های مرجع اجتماعی -اگر چه در شرایطی سخت و نابرابر- میتوانند نقش خود را ایفا کنند و معادلات سود جویان و تمامیت خواهان را بر هم زنند.

کد خبر: 17844


۲ دیدگاه

 • دانى: 2-1-2016 . 3:47 ب.ظ :

  اقاى عزيز ى محترم. دستان درد نكند اكر يادتان باشد هفت هاه قبل درزمان. تبليغات زود هنأكام يكى از ياران اقاى ،،،،،،،،،،، درشهر ك دانشكاه بإصداى رسا فرمودند اكر مى خواهيد مسول بمانيد وَيَا درهركجا هستيد بمانيد به اين ستاد بييو نديد حالا هم همان شعا ر رأتكرار مى نمايند ولى غافل از اراده مردم هستند يقينا مردم هفت اسفند باحضور در بأى صندوقهاى راى بار ديكر شعور اجتماعى خود را نشا ن خواهند داد

  پاسخ دهید

  • خودم
   خودم: 2-2-2016 . 8:14 ب.ظ :

   گرصبر کنی بزودی تا 4 یا 5سال آینده دوباره نوبت انتخاب می رسد

   پاسخ دهید