شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۷/۰۵/۱۴۰۱
چهارشنبه، 3rd فوریه 2016
1:55 ق.ظ

دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی سقز تاسیس می شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سقز گفت: سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی کشور با تاسیس دانشکده علوم انسانی در این دانشگاه در شهرستان موافقت کرده است.

به گزارش ایرنا، شهباز محسنی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: به دنبال ارتقای دانشگاه آزاد سقز از واحد کوچک به متوسط، تاسیس دانشکده ها در راستای توسعه این واحد علمی انجام و در آینده دانشکده فنی نیز ایجاد می شود.

وی همچنین اظهار کرد: در راستای توسعه علمی دانشگاه، باشگاه پژوهشگران این دانشگاه فعال شده و هاشم محمد امینی، دانشجوی دکترا و عضو هیات علمی گروه برق دانشگاه آزاد سقز به عنوان رئیس باشگاه پژوهشگران واحد سقز منصوب شده است.

او یادآورشد: تشویق مادی و معنوی افرادی که مقالات ISI یا علمی پژوهشی تهیه و به چاپ رسانده اند، تشویق و حمایت برای شرکت در همایش های داخلی و بین المللی، تخصیص سهمیه و کمک هزینه سفرهای زیارتی، تخصیص تخفیف شهریه و امکان استفاده از اولویت استخدام در دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان عضو هیأت علمی و یا کارمندی از اهداف و وظایف تاسیس این باشگاه است.

دانشگاه آزاد اسلامی سقز از مهر 1379فعالیت آموزشی خود را به صورت یک مرکز تحت سرپرستی واحد سنندج رسما آغاز کرد، در سال 85 به واحد مستقل و در سال جاری هم به واحد متوسط ارتقا یافت.

کد خبر: 17907