شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۹/۰۵/۱۴۰۱
یکشنبه، 7th فوریه 2016
9:02 ب.ظ

رزمی کاران سقزی برای اردوی تیم ملی و حضور در مسابقات دعوت شد

سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز از دعوت یک رزمی کار این شهرستان برای اردوی تیم ملی و چهار رزمی کار دیگر برای حضور در مسابقات تیم ملی خبر داد.

به گزارش ایرنا، فرزاد خاکی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: فواد قادرپور در وزن 95 که همراه تیم جوجیتسو برای مسابقه قهرمانی کشور شرکت کرده بود به علت بازی خوب به اردوی تیم ملی دعوت شد.

وی اضافه کرد: تیم جوجیتسو استان کردستان در مسابقه قهرمانی کشور که 15 بهمن در تهران و با شرکت 16 استان و 180 فایتر برگزار شد توانستند چهار مدال برنز و دو مدال طلا کنند.

دبیر هیات ورزش های رزمی شهرستان سقز هم با بیان اینکه تیم استان با سرپرستی و مربیگری جعفر کریمی در این مسابقه شرکت کرده بود بیان کرد: این مسابقه در استایل نوازا(خاک) و در سه بخش جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد.

یحیی غلامی اظهار کرد: در بخش بزرگسالان، بهمن شهریاری در وزن 77 و یونس صادقی در وزن 85 هر دو مدال برنز کسب کردند.

وی همچنین عنوان کرد: در بخش پیشکسوتان دو طلا و یک برنز توسط احمد روحانی در وزن 94، امید نجاری در وزن 85 و مصطفی اسلام خواه در وزن77 به دست آمد و کردستان در رده تیمی تیم پیشکسوتان، مقام اول را کسب کرد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز همچنین بیان کرد: ووشوکاران سقزی در مسابقه انتخابی تیم ملی o-sport که 15 و 16 بهمن در شهرستان بهبهان استان خوزستان برگزار شد یک مدال طلا، یک نقره ودو برنز کسب کردند و جواز حضور را در مسابقات تیم ملی به دست آوردند.

خاکی ادامه داد: در این مسابقه، کیهان مسرت و صلاح عثمانی در رده سنی بزرگسالان در بخش سریعترین مردان به ترتیب موفق به کسب مدال طلا و نقره شدند و آریا رزاقی در رده جوانان و اسماعیل حیدری در رده بزرگسالان در بخش اجرای فرم های انفرادی موفق به کسب مدال برنز شدند.

کد خبر: 17957


یک دیدگاه