شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 11th فوریه 2016
9:58 ق.ظ

یک نشان نقره برای سقز در مسابقات ملی مهارت

امیر حاجی پیروتی ، کارآموز رشته تاسیسات مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان سقز به مربیگری مهندس ابوبکر حاجی پیروتی ، در شانزدهمین مسابقات ملیمهارت موفق به دریافت مدال نقره این مسابقات در رشته لوله کشی و گرمایشی شد.

به گزارش شارنیوز این مسابقات هر سال با حضور منتخبین زیر ۲۱ سال در رشته های مختلف مهارتی با هدف ترغیب جوانان به کسب مشاغل حرفه ای برگزار می شود و نفرات برتر در مسابقات جهانی مهارت شرکت می کنند.

تیم مهارتی استان کردستان اعزامی به شانزدهمین مسابقات ملی مهارت موفق به کسب دو مدال طلا در رشته رباتیک تیمی، چهارمدال نقره در رشته های فناوری طراحی گرافیک، لوله کشی و گرمایشی، آشپزی و جوشکاری و دو مدال برنز در رشته آکواترونیک تیمی و سه مدالیون (دیپلم افتخار) در رشته ساخت و تولید تیمی شدند.

شانزدهمین مسابقات ملی مهارت، انتخابی چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت ابوظبی سال ۲۰۱۷ از ۱۱ تا ۱۴ بهمن سال جاری برگزار شد. برگزیدگان شانزدهمین و هفدهمین مسابقات ملی مهارت پس از حضور در اردوی آماده سازی و کسب شرایط لازم به چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت که در سال ۲۰۱۷ در ابوظبی برگزار می شود اعزام خواهند شد.

p1

amiir

کد خبر: 17975
  مطالب مرتبط:


یک دیدگاه

 • خوش سیما
  خوش سیما: 2-11-2016 . 7:24 ب.ظ :

  این موفقیت کم نظیر رو به ایشون و هم به پدر بزرگوارشان استاد عالیقدر جناب آقای مهندس حاجی پیروتی که در واقع مربیشون هم بوده اند از صمیم قلب تبریم میگم.
  استاد حاجی پیروتی سالهاست برای این دیار ، مردم و جوانانش زحمت میکشند.

  پاسخ دهید