شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۰/۰۵/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 11th فوریه 2016
10:09 ق.ظ

“لیلی و مجنون” بر روی صحنه

نمایش کمدی ( له‌یلێ و مه‌جنوون ) حاصل تلاش گروه تئاتر هاوار و به نویسندگی و کارگردانی سه‌رۆک محمدی از روز چهاردهم بهمن برای روی صحنه رفته و با استقبال شهروندان مواجه شده است. اجرای این نمایش تا ۲۴ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

سه‌رۆک محمدی نویسنده و کارگردان این نمایش در گفتگویی کوتاه به شارنیوز گفت: له‌یلێ و مه‌جنوون  نمایشی است در ژانر کمدی و برداشتی است از داستان لیلی و مجنون که با زبانی کمدی داستان را بیان میکند و البته در نگرارش متن سعی کردم که جنبه های تراژدی داستان را حفظ کنم.وی همچنین گفت:این نمایش هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میشود وجا دارد که از همشهریان عزیز بابت حضور گرمشان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر هنرهای نمایشی و شورای شهر بابت همکاریهای لازم تشکر کنم.

laylimajnon

عوامل نمایش: نویسنده و کارگردان : سه‌رۆک محمدی بازیگران : سه‌رۆک محمدی کمال زارع فرزاد فرجی کیوان کریمی عطا رشیدی سعدی سلیمانی فرهاد حبیبی اسما ماجدی ساریسا صالحی شاهین شهبازی طاهر جولایی بازیگران خردسال : دیار سیدی مقدم رزا حسین زاده نور،دکور،راوی : کمال کریمی موسیقی : استاد زکریا یوسفی اجرای موسیقی : فرخ امین زاده

کد خبر: 17983


۲ دیدگاه

 • همشري
  همشري: 2-12-2016 . 1:06 ب.ظ :

  شارنیوز ؛ چرا برای نمایش های دیگه ای که روی صحنه رفتند و جالب تر و پر تماشاگرتر بودند اینطوری خبر نزدید و اطلاع رسانی نکردید؟؟!!

  پاسخ دهید

  • شهروند
   شهروند: 2-13-2016 . 9:27 ق.ظ :

   سلام شارنیوز عزیز..میدونم این پیام من رو تایید نمیکنی که رو کامنتهای این خبرت بیاد..
   من خودم به دیدن این نمایش رفتم با روحیات خیلیهاشونم آشنام..ولی بی پرده بگویم که نمایشی بس مبتدی که جز به سخره گرفت شخصیتهای که ما آنهارا اسطوره های میدانیم نبود..و گروه نمایشی دست به هر کاری میزد که با لودگی بیش از حد گذشته مردم رو به خنده وا دارد.که کار جالبی نبود.
   شخصیتهای نمایش نه شخصیت پردازی شده بود ونه بازیگرانی که قبول زحمت کردن که این نقشهارو اجرا بکنن به خود زحمت این را نداده بودند که ببینن نقشی که به آنها داده شده است چگونه شخصیتی دارند.
   از این گروه که کارهای تکراری قبلیشان را هم دیده بودیم انتظار بیشتری میرفت با توجه به ۳ و۴ نمایشی
   که از این گروه دیدیم لا اقل یه کم بهتر کار میکردند..
   نمایش هیچ جنبه کمدی نداشت فقط با یه سری دیالوگ های روزمره وباب در خیابانها ، مردم را سعی میکردند به خنده وا دارند..
   دوستان ببخشید این نقدها رو از یک تماشاچی تئاتر که بیشتر کارهای تئاتری این شهر را دیده ام به دیده غرض نگذارید.نقدهای بیشتری داشته م ولی انشالله دروقتش خواهم گفت
   این شهر پتانسیلهای خوبی درزمینه کمدی (که مبحث ما درباره تئاتر کمدی است)دارد..پس بهتر است بیشتر به سوی حرفه ای گری برویم .چون انتظارها دارد بالا میرود..
   با تشکر

   پاسخ دهید