شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۰/۰۵/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 11th فوریه 2016
7:18 ب.ظ

دو بوکسور نونهال سقزی برای حضور در اردوی تیم ملی فراخوانده شدند

دو بوکسور نونهال سقزی به عنوان نماینده استان کردستان برای حضور در اردوی تیم ملی از سوی فدراسیون بوکس کشور فراخوانده شدند.

به گزارش ایرنا، سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این مطلب گفت:این دو بوکسور به نام های آریا فتاح زاده و شهریار جنتی ۲۴بهمن ماه به مدت ۱۰ روز در اردوی تیم ملی بوکس شرکت می کنند و در صورتی که از سوی کمیته فنی انتخاب شوند به صورت ثابت به عضویت تیم ملی نونهالان بوکس کشور درخواهند آمد.

فرزاد خاکی افزود:این دو ورزشکار از بین ۲۰۲ بوکسور شهرستان های سقز، سنندج، قروه، بیجار، کامیاران، بانه، دیواندره، دهگلان، سروآباد و سریش آباد انتخاب شده اند که مسابقه انتخابی آن دهه اول بهمن در خانه بوکس سقز برگزار شد.

وی با بیان اینکه حدود دو سال است این دو ورزشکار به جمع بوکسورهای نونهال سقز اضافه شده اند و تمرین های خود را شروع کرده اند عنوان کرد: حضور در اردوی تیم ملی دستاورد مناسبی برای ورزش استان است.

شهرام حسن نژاد، رئیس هیات بوکس سقز هم با بیان اینکه در این شهرستان ۲۰۰ بوکسور مشغول فعالیت ورزشی هستند از دعوت این دو نونهال سقزی برای اردوی تیم ملی اظهار خوشحالی کرد.

کد خبر: 17993