شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۹/۰۵/۱۴۰۱
شنبه، 13th فوریه 2016
7:07 ب.ظ

واکنش محمد باغبانی به خبر شارنیوز

«من در برابر کلام ا… مجید به خداوند متعال سوگند یاد میکنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد مینمایم که در حفظ امانت و انجام هرچه بهتر وظایفم و خدمت به مردم کوشا باشم و قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات کشور را در چهارچوب وظایف و اختیارات خود مراعات نمایم و در همه زمینه ها عدالت و انصاف را در نظر داشته باشم و مادامیکه در شورای اسلامی شهر عضویت دارم در رعایت صرفه و صلاح و پیشرفت امور شهر و شهرداری اهتمام نمایم.» ( متن سوگندنامه شورای شهر)

اینجانب محمد باغبانی که افتخار خدمتگزاری مردم شریف سقز را در شورای شهر دارم درخصوص خبر درج شده در شارنیوز به تاریخ ۱۸ بهمن ۹۴ تحت عنوان دریافت وام توسط اعضای شورای شهر سقز بر خود لازم دانستم تا در راستای تنویر افکار عمومی مطالبی را به استحضار شهروندان و موکلان گرامی سقز برسانم :

در خصوص خبر گرفتن وام اعضای شورای شهر که چندین ماه است؛ افکار عمومی شهروندان سقزی را به خود مشغول داشته است؛ اینجانب اعلام می دارم که تا بحال از هیچ امتیاز غیرقانونی شورا به نفع خود و خانواده ام استفاده نکرده ام.

وام مذکور را برخی از همکاران حقیر پس از پیشنهاد بانک شهر درخصوص انتقال مبلغی از حساب های شهرداری به بانک شهر و بدینوسیله تخصیص وام به اعضای شورا؛ از بانک گرفته اند و اینجانب جزو مخالفان این موضوع بودم. درخصوص تعاونی مسکن هم پیشنهادی از طرف تعاونی به شورای شهر آمد مبنی بر اینکه کارکنان بالای دو سال خدمت که قبلا عضو تعاونی مسکن نبوده اند می توانند عضو تعاونی شوند تا نسبت به تملک زمین جدید اقدام شود و اعضای شورای شهر هم می توانند به عضویت تعاونی مسکن در آیند که اینجانب در این خصوص هم مخالفت خود را اعلام نمودم.

حتی یک هفته بعد پیامی مبنی بر تشکیل جلسه ای در محل شورا با مسئولین تعاونی مسکن برای اینجانب آمد، که عده ای از دوستان شورا در آن جلسه حضور داشتند. اما چه کسی عضو شده و زمین گرفته را باید از مسئولین تعاونی مسکن کارکنان شهرداری پرسید.

درخصوص سفر آلمان نامه ای در اوایل سال ۹۴ به شورای شهر آمد مبنی بر اعزام یک گروه اقتصادی جهت مذاکره با دولتمردان کشور آلمان برای بررسی راه های مشارکت و سرمایه گذاری. در همان جلسه چند نفر از اعضای شورا اعلام آمادگی کردند اما همچنانکه می دانیم سفر مذکور انجام نشد.

اینجانب بار دیگر اعلام می نمایم که در طول خدمتم در شورای شهر سقز مصلحت جمعی شهروندان و شهرم همواره از اصول اساسی در تصمیم گیری های بنده بوده و به جز حقوق و دستمزد مقرر و قانونی از هیچ گونه امتیاز دیگری استفاده ننموده ام.

کد خبر: 18009


یک دیدگاه

  • ابوبکر
    ابوبکر: 2-14-2016 . 11:11 ب.ظ :

    سلام
    به عنوان یک شهروند سقزی توضیحات ضد و نقیض نگارندگان را نمی پذیرم ……پیشنهاد میدهم یک تیم تحقیق و پیگیری از طرف شارنیوز به نمایندگی از طرف مردم به محل شورا و تعاونی مسکن و شهرداری رفته و با حضور تمامی اعضا و کارکنان آن نهاد و ادارات از نزدیک پیگیر توضیحات باشند و راه حل های لازم ارائه شود ……….

    پاسخ دهید