شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۴/۰۴/۱۴۰۱
شنبه، 13th فوریه 2016
7:21 ب.ظ

تایید ها و تکذیب های خبر شارنیوز در مورد شورای شهر

همچنانکه انتظار می رفت خبر شارنیوز در مورد شورای شهر واکنش های فراوانی را به دنبال داشت و جدای از بحث های مختلفی که در فضا مجازی و گروه های موثر تلگرامی در این مورد شکل گرفت، برخی از افراد و نهاد های درگیر در این ماجرا نیز واکنش های به خبر نشان دادند که برخی در راستای تایید و برخی نیز در تکذیب موارد مطرح شده بود. تنها یک چیز را می توان به طور قطع گفت و آن اینکه از این به بعد اعضای شورا به پیشنهاد هایی که از رهگذر جایگاه شورا و در ارتباط با امورات خودشان باشند با حساسیت بیشتر نگاه کرده و به راحتی آنها را نخواهند پذیرفت. در ادامه نگاهی خواهیم انداخت به این واکنش ها که به طور رسمی به تحریریه شارنیوز ارسال شده است: تکذیبیه مدیر عامل و هیات مدیره تعاونی مسکن شهرداری سقز از اولین واکنش هایی بود که به شارنیوز ارسال شد و طی آن این تعاونی واگذاری زمین به اعضای شورای شهر را منکر شد و آمادگی خود را برای پاسخگویی و ارائه مستندات در این زمینه اعلام کرد. با کلیک بر عنوان زیر می توانید متن کامل این تکذیبیه را بخوانید:

تکذیبیه مدیر عامل و هیات مدیره تعاونی مسکن شهرداری سقز

محمد باغبانی یکی از اعضای شورای شهر نیز با ارسال یادداشتی به شارنیوز خود را جزو کسانی دانسته که در برابر تمامی پیشنهادات اعم از وام، زمین و سفر به آلمان مقاومت نموده و مخالف انجام این موارد بوده است. با کلیک بر روی عنوان زیز می توانید متن کامل اظهارات باغبانی را بخوانید:

واکنش محمد باغبانی به خبر شارنیوز

نوبت به نظام غفاری می رسد که خود زمانی ریاست شورای شهر چهارم را بر عهده داشت او در یادداشتی مفصل به شارنیوز جزئیات بیشتری از موارد مطرح شده در خبر اصلی را مورد اشاره قرار می دهد و به هرکدام به طور جداگانه واکنش نشان می دهد. یادداشت او حاوی استنادات مشخص تری برای اثبات خبر شارنیوز است.

واکنش نظام غفاری به خبر شارنیوز

آخرین واکنش منتشر شده نیز به نامه ای با امضای “سخنگوی شورای شهر سقز” بر می گردد که طی آن به صورت موردی به ابهاماتی که در مورد شورای شهر مطرح شده بود پاسخ داده اند. متن نامه این اعضا با کلیک بر عنوان زیر در دسترس خواهد بود.  

واکنش سخنگوی شورای شهر سقز به خبر شارنیوز

کد خبر: 18013