شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۰/۰۵/۱۴۰۱
شنبه، 13th فوریه 2016
10:13 ب.ظ
اسماعیل تیفوری گزارش می دهد:

ماجرای استخر از زبان آخرین مسئول آن

بسته شدن تنها استخر شهر، مهمترین چالش حوزه ورزش سقز طی یک سال گذشته بود و عده ای مسئولیت این اتفاق را به طور مستقیم متوجه اسماعیل تیفوری می کنند که در سال های اخیر مدیریت استخر را بر عهده داشت و در دوران او دو بار استخر به دلیل مسائل بهداشتی تعطیل شد. در ضمن سقز حدود ۶ ماه است استخر ندارد و هزینه ای چند صد میلیونی برای راه اندازی مجدد آن لازم است. اما تیفوری خود چه می گوید؟ وی طی یادداشتی توضیحاتی در این مورد داده است که شرح آن در ادامه بدون کم و کاست می آید:

بسمه تعالی

مدیر محترم سایت شارنیوز

با سلام

ضمن عرض تشکر از تمامی دوستان وهمکارانی که در این مدت مغرضانه ویک طرفه به قضاوت نشستن لازم می دانم موارد ذیل را به استحضار مردم شریف سقز برسانم.

۱- مدیریت استخر با توجه به برگزاری مزایده و اولویت قرار دادن سه هئیت (شنا-نجات غریق-سه گانه)وبنده بعنوان رئیس هئیت شنای ۷ساله گذشته در مزایده شرکت داشته ام نه عضو شورای اسلامی شهر که مدیریت اینجانب در استخر به دوسال قبل از استخر برمی گردد که متاسفانه دوستان شارنیوز طبق معمول همیشه جهت سوق دادن افکار عمومی به عنوان شورای اسلامی شهر اینجانب اشاره کرده اند.

۲- بنده به هیچ عنوان منکر مشکلات فیزیکی وساختمانی در استخر نیستم وعمده ایرادات وارده از طرف شبکه بهداشت مربوط به تاسیسات وعدم پاسخگویی تاسیسات موجود ونیز عدم انطباق شرایط فعلی استخر با استانداردهای مورد نیاز می باشد.حتی سال گذشته در تیرماه به مدت ۱۲روز استخر تعطیل گردیده و ۱۴ میلیون تومان توسط مستاجر جهت تعویض سیلیس های تصفیه خانه استخر هزینه گردیده ولی با توجه به قدمت چند دهه ای استخر واینکه اکثر تاسیسات آن فلزی بوده ونیاز به تعویض اساسی دارد اینگونه تغییرات تاثیر آنچنانی نداشته ونیز از طرفی قرار داد اینجانب در تاریخ۲۵/۳/۹۴ به اتمام رسیده وطبق روال سالهای قبل یک ماه تا تعیین مستاجر جدید تمدید قرار داد میگردد.با توجه به توصیه وپیشنهاد شبکه محترم بهداشت مقرر گردید قبل ار شروع به کار مستاجر جدید تعمیرات وتغییرات اساسی در آن صورت گیرد که با پیگیری های مکرر فرمانداری محترم سقز ریاست محترم اداره ورزش وجوانان و بودجه مناسب جهت تعمیر آن اختصاص داده شده است . وهرگونه آلودگی ویروسی و…، آب استخر شایعه ای بیش نبوده در صورتی که آب استخر آلوده باشد با تعطیل و تعویض آب و ضد عفونی کردن محیط استخر مشکل آن ۲ روز برطرف می گردد ودیگر نیازی به تعطیلی چند ماهه نبود.

۳- ضمن تشکر صمیمانه از بزرگوارانی که در پست های مختلف اشاره به مشکلات استخر نموده اند اعلام میدارم که کدامیک از این بزرگواران که اسامی تعدادی از آنانان آشنا بوده وهنگام مراجعه به استخر فقط تعریف وتمجید را از وضعیت استخر داشته اند،حتی یکبار حضوری وضعیت را متذکرشده اند؟ ضمناً ربط دادن موضوع استخر با عضویت اینجانب در شورای شهر و شعارهای تبلیغاتی اینجانب منصفانه نیست،دوستان اگر شعارهای تبلیغاتی اینجانب رابیاد دارند ،خدمات ارائه شده در دوسال گذشته شورای شهر وکمیسیون ورزشی را به جامعه ورزشی شهرستان مروری بفرمایید بعداً یکطرفه به قضاوت بنشینید.در پایان ضمن تشکر از تمامی بزرگوارانی که در این مدت با بنده همکاری داشته اندعلیرغم میل باطنی خدمات ارائه شده در استخر را درمدت ۲ سال مدیریت اینجانب خدمت دوستان اعلام می نمایم. “تا سیه روی شود هر که دراو غش باشد.”ضمناً جهت حفض شآن وشخصیت افراد وخانواده محترمشان از ذکر نام خودداری می نمایم.

– پذیرش ۱۹۶ خانواده بی بضاعت در طول سال به صورت رایگان از محله های تازه آباد ،بهارستان،قوخ،حاجی آباد و…

– پذیرش تمامی بیماریهای MS به صورت رایگان

– صدور کارت رایگان برای کارکنان تربیت بدنی وخانواده های محترم آنان و بازنشستگان محترم تربیت بدنی که حق مسلم آنان بوده است.

– پذیرش تمامی معلولین وجانبازان عزیز به صورت تخفیف۵۰ درصدی

– تمامی باشگاهای سطح شهر که بصورت دسته جمعی مراجعه نموده اند به صورت ۵۰ درصد تخفیف پذیرش شده اند.

– پذیرش تمامی ورزشکاران باشگاههای محله بهارستان به صورت رایگان ودر بعضی موارد اختصاص سرویس رایگان به آنان

– پذیرش رایگان تمامی مربیان شنا و ناجیان سطح شهر

– پذیرش تعداد زیادی از زنان بی سرپرست در شیفت بانوان به صورت رایگان

– تمامی ورزشکاران سقز که در هر رشته ای در رده ملی بوده اند به صورت رایگان پذیرش شده اند.

– تمامی ورزشکاران آسیب دیده ،تصادفات منجر به ضایعه نخاعی وکسانی که تحت عمل دیسک و زانو قرار گرفته جهت تمرینات درمانی به ورت رایگان پذیرش گردیده اند

– پذیرش برخی از دانش آموزان حاشیه شهر به صورت ۵۰درصد تخفیف پذیرش گردیده وتمامی دانش آموزان ممتاز هر مقطع به صورت رایگان پذیرش گردیده اند.

– تقبل هزینه های کامل زندگی ۴ نفر از پرسنل زحمتکش استخر

– در تمامی مسابقات منطقه ای ،کشوری که سقز میزبان بوده جهت ارتقاء شأن وهویت فرهنگی ومیهمان نوازی مردم شریف سقز تمامی تیم ها و ورزشکاران به صورت رایگان از استخر استفاده کرده اند.

– تمامی ورزشکاران رده های پایه شهرداری از استخر وحتی بوفه آن به صورت رایگان استفاده کرده اند

و …

– در پایان از تمامی عزیزانی که عدم تمایل اینجانب نسبت به ادامه فعالیت در استخر باعث گردید در ادامه خدمت رسانی به آنان کوتاهی شود از طرف بنده قصور شود نهایت عذرخواهی را دارم.

-حال سوال بنده از دوستان شارنیوز ومردم شریف سقز این است که اگر این خدمات جای رسوایی است،من به این رسوایی نهایت افتخار را دارم و در خاتمه

آسمان مه فشاند و … هر کسی بر طینت خود می تند

کد خبر: 18023


۸ دیدگاه

 • س ج م
  س ج م: 2-13-2016 . 10:42 ب.ظ :

  هه رله عه رش وتابه قورش-که س به دۆی خوی ناڵی تورش
  ببه خشه خاڵوسمایل گیان
  ۱-نه تان فه رموو چۆن له موزایده کا سه رکه وتن
  ۲-زه حمـــه ت نه بێت شماره کارتێکمان بۆبنێره تایارمه تیت به ین بوزه ره رکردنت
  ۳-جه نابتان به حه قی زه حمه تی به ڕێوبه ران وزه حمه تکێشانی شوێنه که ده ڵێێ به خێوکردنی ۴بنه ماڵه؟؟؟!!!!!زۆرمایــــه ی شه رمه ساریه
  ۴-له وه ڵامه کانتانائامه ژه ت به خاڵه ناجۆره کانی ته ندوروستی شۆێنه که نه کردوه هه روه ها نه تان فه رموو هۆی داخستنی له لایه ن بیهداشته وچی بوو

  پاسخ دهید

  • sm
   sm: 2-14-2016 . 12:20 ق.ظ :

   درود به شرف آقایان باغبانی وغفاری و دوغی که ناگفته ها را بیان نمودند و …….و…..و…

   پاسخ دهید

   • ناشناس
    ناشناس: 2-14-2016 . 7:57 ق.ظ :

    با سلام من خودم کارمند شبکه بهداشت هستم و جواب ازمایش را هم دیدم که بیش از ۱۰۰ نوع میکروب داخل اب بود که مرکز بهداشت از دست شما خسته شده بود از بس جواب نمیدادید, در ضمن زیاد قیافه حق به جانب نگیرید شما حتى بیمه ناجیان غریق را هم رد نمیکردید وحقشان را ضایع میکردید

    پاسخ دهید

    • ناشناس
     ناشناس: 2-14-2016 . 11:06 ب.ظ :

     سلا م چرا از قیمت زیاد شده برایه مردم چیزی ننوشتی جناب همه مفتی بود و برایه بقیه گرون اینم منصفانه نیست

     پاسخ دهید

     • عشسشنت
      • قهرمان اسبق
       قهرمان اسبق: 2-16-2016 . 5:01 ق.ظ :

       در جواب اقای تیفوری: اگر یادشان باشد در مراسم تجلیل از نخبگان ورزشی در سالن ژیمناستک کاوه، ایشان فرمودند که به تمام ورزشکاران نخبه بلیط مجانی ارائه میشود ولی با مراجعه اینجانب خدمت ایشان بسیار با لحن ناشایستی جواب دادن که مانند گداها مای ورزشکار را نگاه کرد و ما از بهره بردن از بلیط رایگان محروم شدیم.

       پاسخ دهید

       • کارو
        کارو: 2-17-2016 . 3:47 ب.ظ :

        متأسفانه جناب تیفوری , عضو اصلی شورای شهر , فرهنگی سابق و مسؤول استخر سابق شهرمان , کاملا ساده و معمولی توجیه میکنند و جمیعا” اهالی شهرمان را بی خبر , ناآگاه و زودباور فرض نموده اند . . . بنده , چندین سال است مبتلا به عارضه ی شدید دیسک کمر بوده و حتی مجبور شده ام یک بار آن را مورد عمل جراحی قرار دهم , در تمام مدتی که ایشان و دوستان همفکر و همکارشان مسؤولیت استخر را به عهده داشتند , بنده یکی از مراجعه کنندگان به این استخر بودم و حتی برای یک بار هم , از تخفیفات گفته شده توسط جناب تیفوری برخوردار نشدم با اینکه ایشان از نزدیک از وضعیت بنده آگاهی کامل داشتند . . . جناب تیفوری : دوست ارجمندم : مسؤولیتها و پست ها برای همه , سرانجام یک روز به آخر می رسد , برای شما هم همینطور خواهد بود , متأسفانه در این چند سال , شما به گونه ای رفتار نمودید که من شک دارم پس از اتمام مسؤولیت هایتان , ……. همشهریانتان را داشته باشید , به جد برایتان متأسفم . . .

        پاسخ دهید

        • سعدی
         سعدی: 2-19-2016 . 12:05 ق.ظ :

         کاش هیچ جوابیه ای نمیفرستادی جناب تیفوری. کامنتهای بالا خود گویای همه چیز هست. واقعا متاسفم برای متولیان این شهر

         پاسخ دهید