شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۹/۰۵/۱۴۰۱
چهارشنبه، 17th فوریه 2016
12:25 ب.ظ

شرکت بانوی تکواندو کارسقزی در مسابقات قهرمانی آسیایی

سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز گفت: بانوی تکواندو کار سقزی روناک حسسین زاده همراه ۱۱ تکواندوکار دیگر در مسابقات قهرمانی آسیایی ۲۰۱۶ شرکت خواهد کرد.

فرزاد خاکی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ورزشکار سقزی چهارم و پنجم اردیبهشت ماه ۹۵ در بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیایی (G4)که در شهر «مانیل» فیلیپین برگزار خواهد شد حضور خواهد یافت.

وی اضافه کرد: دلیل انتخاب وی پیروزی و کسب موفقیتش در مرحله اول و دوم رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندوی زنان ایران به دلیل توانمندی خاصش بوده و به همین دلیل همچنان در اردوی تیم ملی باقی خواهد ماند.

او با بیان اینکه تیم ملی زنان کشورمان در بیست و یکمین دوره این رقابت ها یک مدال نقره و سه برنز به دست آورد اظهار امیدواری کرد که در این دوره توفیق و مدال های بیشتری برای کشور به ارمغان بیاورند.

رئیس هیات تکواندو شهرستان سقز هم بیان کرد:هدایت تیم ملی زنان در مسابقات قهرمانی آسیایی ۲۰۱۶ برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی، فاطمه صفرپور به عنوان مربی و مهناز حسین زاده به عنوان کمک مربی خواهد بود.

علی قدمی یادآورشد:براساس اعلام سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان کشور ناهید کیانی، سارا فتحی، سودابه پورصادقی، مهسا جدی، بهاره ندرخانلو، فاطمه روحانی، حنانه همتی، هانیه اخلاقی، ملیکا میرحسینی، شکرانه ایزدی و فاطمه مصطفایی دیگر تکواندوکار ایرانی خواهند بود که در مسابقات آسیایی با رقیبان خود مبارزه خواهند کرد.

در شهرستان سقز ۱۴ هزار ورزشکار سازماندهی شده وجود دارد که یک هزار نفر آنها در رشته تکواندو فعالیت می کنند.

کد خبر: 18137