شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۰/۰۵/۱۴۰۱
شنبه، 20th فوریه 2016
7:57 ق.ظ

نماز جمعه “قه وخ” و حواشی انتخاباتی آن

تنها نماز جمعه ایام تبلیغات انتخاباتی، فرصتی برای کاندیداها بود تا خود یا نمایندگانشان از این تریبون نیز برای تبلیغات استفاده کنند برای همین نماز جمعه نقاط مختلف شهرستان، به معنای واقعی عبادی-سیاسی برگزار شد. اما ماجرای نماز جمعه محله مهم “قه وخ” با حواشی خاص خود  و ناتمام ماندن سخنرانی فرستاده نماینده فعلی همراه بود.

به گزارش شارنیوز در مسجد قه وخ، دو کاندیدا و دو نماینده کاندیدا حضور داشتند و هر کدام فرصتی ۷ دقیقه ای برای سخنرانی یافتند، ابتدا دکتر محمد رضایی به پشت تریبون رفت و به معرفی و ارائه شمه ای از برنامه های خود پرداخت.

بعد از وی، احمد عزیزی از چهره های سرشناس اصلاح طلب در حمایت از دکتر بختیار عزت پناه به سخنرانی پرداخت و تقریبا تمام حرف هایش به انتقاد از بیگلری گذشت. وی گفت: هنر نیست به جای حضور در جلسات مهم مجلس و کمیسون های تخصصی، در مراسم ختم و عیادت های مختلف شرکت کرد، هنر نیست سطح کار نمایندگی را که عالی ترین منصبی است که کردهای اهل سنت در ساختار نظام به آن دست می یابند، به سطح یک مدیر اجرایی فروکاست و مشغول عزل و نصب مدیران شد و منافع ۴۰ نفر از اطرافیان خود را بر منافع ۴۰۰ هزار نفر اهالی سقز و بانه ترجیح داد. عزیزی تاکید کرد: نباید گذاشت یک تجربه ناموفق نمایندگی تکرار شود. وی در پایان سخنانش هم به معرفی بختیار عزت پناه که گزینه نهایی اصلاح طلبان و گروه های مرجع در سقز است پرداخت.

بعد از وی رضا شاکری به نمایندگی از ستاد محسن بیگلری به پشت تریبون رفت و بعد از چند جمله سخن گفتن تعدادی از حاضران در مسجد شروع به اعتراض به وی و به نوعی به نماینده فعلی کردند و در نهایت وی نتوانست سخنان خود را به پایان برساند.

بعد از شاکری سلیم زهرابی هم سخنرانی کرد و بخشی از انتقاداتی که از بیگلری مطرح بود را برشمرد.

کد خبر: 18145


۲ دیدگاه

 • احمدی
  احمدی: 2-20-2016 . 10:24 ق.ظ :

  سلام متاسفم مسئولان دروغگو شارنیوز واقعا دست شیطان را از پشت بستید با دروغگویهایتان مشخصه که از یک طرف حمایت میشوید برعلیه مهندس بیگلری -در واقع آنچه عیان است چه حاجت بر بیان است .

  پاسخ دهید

  • زارعی
   زارعی: 2-20-2016 . 1:39 ب.ظ :

   با شلوغ کاری نمیشه رای جناب مهندس بیگلری رو شکست

   پاسخ دهید