شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۹/۰۵/۱۴۰۱
یکشنبه، 21st فوریه 2016
7:52 ق.ظ

آیا بیگلری دعوت اسراری را برای مناظره قبول می کند؟

پیمان اسراری بار دیگر مهندس بیگلری -نماینده فعلی- را به مناظره فراخواند .

به گزارش شارنیوز وی در اطلاعیه ای که در این باره منتشر کرده، آورده است:” به عنوان کاندیدای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی معتقدم از همه ظرفیت های این جایگاه مهم و تاثیرگذار در راستای کاهش رنجها و محرومیت های کردستان عزیز استفاده نشده و عملکرد نامناسب نماینده محترم مردم سقز و بانه به تعمیق بسیاری از مشکلات موجود کمک کرده است.”

فراخوان مجدد اسراری از بیگلری برای مناظره تا کنون بی پاسخ مانده است اما در صورت برگزاری چنین مناظره ای که اتفاقی بی سابقه نیز خواهد بود، افکار عمومی به سمت این مسئله جلب خواهد شد و می تواند به شفافیت فضای انتخابات کمک کند.

تقریبا تمامی کاندیداهای موجود مبنای تبلیغات خود را بر پایه انتقاد از عملکرد بیگلری پیگیری می کنند و مناظرات رودررو فرصتی پاسخگویی برای نماینده فعلی ایجاد می کند.

کد خبر: 18155


یک دیدگاه

 • حق گو
  حق گو: 2-23-2016 . 11:39 ق.ظ :

  جناب آقای اسراری فرا خوان داده
  چرا موقعی که ….. مدیر کل بازرگانی بود برای مدتی ! فراخوان مناظره یا درباره بحث و مشکلی با جناب آقای محهندس بیـــگلری بحث نمی داد
  آلان روی چه مبنای فعالیت چشم گیری داشته در بازرگانی استان یا در موقعی که کارمند بازرگانی شهرستان بانه بود یا در مورد اقتصاد کردستان قدمی برداشته هرکس در هرجای که باشد می تواند خدمت به خلق خدا بکند اگر خادم باشد ولی از مدیرکل و…… چه توقعی ؟؟؟

  پاسخ دهید