شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 23rd فوریه 2016
12:24 ب.ظ

اعلام موضع انتخاباتی حزب کارگزاران سازندگی

 

حزب کارگزاران سازندگی شاخه های سقز و بانه طی بیانیه ای مشترک حمایت خود را از دکتر بختیار عزت پناه اعلام کردند. این حزب که دبیر اول آن در استان کردستان علی پرتوی است و سابقه سه دوره نمایندگی مجلس و ردصلاحیت در انتخابات فعلی را دارد، به شورای هماهنگی اصلاح طلبان سقز، جامعه دعوت و اصلاح، فعالین مدنی هیوای داهاتو، گروه ئاسوی ژیان شهر صاحب و ۵ کاندیدای ردصلاحیت شده ای پیوست که از بختیار عزت پناه حمایت می کنند. بیانیه این حزب در ادامه می آید:

مردم شرافتمند شهرستان‌های سقز و بانه

حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات دهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی، نشانه‌ی دلبستگی به آرمان‌های اصیل انقلاب و عزّت و استقلال جمهوری اسلامی ایران است. مشارکت فعّال و پرشور شهروندان در انتخابات، شرطِ ضروری تحقُّق جمهوریت و مردم سالاری دینی می‌باشد. مشارکت سیاسی در معنای واقعی خود نیازمند حاکمیت قانون و فراهم‌کردن زمینه‌ی تحقُّق حضور حداکثری و رقابتی بودنِ انتخابات میان همه‌ی طیف‌ها و جناح های سیاسی است. متأسفانه حذف بسیاری از کاندیداهای شایسته و خدوم که عُمری را در راستای سربلندی و استقلال کشور صرف نموده‌اند و مردم شریف این حوزه‌ی انتخابیه امید بسیاری به آنها بسته بودند،‌ موجب صدمه‌زدن به تحقُّق حقوق سیاسی و محدودنمودنِ دایره‌ی گزینش و انتخاب شهروندان گردیده است.

با اعتقاد به این که نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس مردمسالاری دینی استقرار یافته است،‌ از مردم شریف شهرستان‌های سقز و بانه درخواست می‌گردد همپایِ سایر نقاط کشور،‌ در این شرایط حداقلی، حضور پرشور و حداکثری خود را در انتخابات حفظ نمایند. در همین راستا و در نهایت احترام به تمامی کاندیداهای محترم این دوره انتخاباتی، شوراهای حزب کارگزاران شهرستان‌های سقز و بانه با بررسی و مطالعه‌ی برنامه‌های کاندیداهای حاضر در صحنه، برنامه‌ی جناب آقای دکتر بختیار عزّت‌پناه  را نسبت به سایر کاندیداها، قابل دفاع‌تر و نزدیک‌تر به آرمان‌های مردم‌سالارانه دانسته و حمایت خود را از ایشان اعلام می‌نماید. از مردم شریف شهرستان های سقز و بانه در خواست می‌گردد که با شور و شوق و دلگرمی در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و آرای خود را بنام جناب آقای دکتر بختیار عزّت‌پناه در صندوق‌های رأی بیاندازند.

در خاتمه با تقدیر از زحمات مجریان برگزاری انتخابات انتظار داریم با اهتمام به رعایت قانون در جهت تقویت در راستای افزایش اعتماد عمومی، موجبات مشارکت حداکثری مردم را فراهم نمایند.

شورای حزب کارگزاران شهرستان سقز

شورای حزب کارگزاران شهرستان بانه

کد خبر: 18220


۲ دیدگاه

 • آرمان
  آرمان: 2-23-2016 . 1:47 ب.ظ :

  نظر من درباره پرتوی این است که خیلی خوب که پرتوی تائبد نشد

  پاسخ دهید

  • طیب حسینی
   طیب حسینی: 2-24-2016 . 1:42 ق.ظ :

   با عرض سلام خدمت تمامی دوستان اعم عز دوستان سایت شار نیوز و حزب کارگزاران سازندگی شما از بیانات اقای عزت پناه سودی بردید یا اینکه شعارهای ایشان را مورد نظر خویش دانستید اری شعار جای برای دفاع ندارد از اقای عزت پناه سوالی بپرسید که کجاه سکونت دارن در کوچه که ادمهای سادهوبه دونه هیچ غل وخشی دارن زندگی میکنن انها با پول خویش کوچه ایویرانی را اباد کرده اند بتون کاری جهت رفع گللایزمستان و گرد غبار تابستان اباد کردن و فقط جلوه درب این حضرت العای ایست که بتون کاری نشده ایشان حطا اجازه به خود نداده اند که مبلخی را که سهم خود بوده پرداخت نماید دیگر به چه امیدی ایشان را به نمایندگی خود برگزینم انشالله که شما هم بیشتر به شحصیت ان جانب دقت نماید تا شما نیز اگاه باشید از شحصیت ادمها با تشکر برادر کوچک شما طیب حسینی

   پاسخ دهید