شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۷/۰۵/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 23rd فوریه 2016
5:31 ب.ظ

کش و قوس های اعلام موضع علی پرتوی در انتخابات مجلس

ماجرای حمایت علی پرتوی و حزب کارگزاران سازندگی از بختیار عزت پناه بمب خبری امروز بود که در نهایت با تکذیب خود علی پرتوی و اعلام بی طرفی در فرآیند انتخابات مجلس دهم، ماجرا وارد فاز دیگری شد.

شب گذشته اعضای حزب کارگزاران شهرهای سقز و بانه در جلسه ای مشترک با حامیان بختیار عزت پناه شرکت می کنند و بعد از طرح مباحث فراوان، حمایت خود را از وی اعلام می دارند. در این جلسه علی پرتوی به عنوان دبیر این حزب در استان کردستان نیز حضور داشت و در نهایت با نظر جمع در خصوص حمایت از عزت پناه همراه می شود. خبر شارنیوز هم تحت عنوان “حمایت پرتوی از عزت پناه” بر همین اساس تنظیم شد و طبیعی است در جریان اعلام حمایت یک حزب از یک کاندیدا، دبیر اول آن حزب نیز موافق و همراه باشد.

اما ماجرا به گونه ای دیگر رقم خورد، بعد از بازتاب گسترده این خبر و مباحث فراوانی که پیرامون آن شکل گرفت، علی پرتوی در جلسه ای با طرفداران خود که عصر امروز برگزار شد، به صراحت اعلام کرد که به طور شخصی قصد حمایت از کسی را ندارد. در این جلسه بسیار پر تنش، حاضران، اعضای حزب کارگزاران را مسئول به وجود آمدن این وضعیت عنوان کردند.

علی پرتوی در این جلسه تاکید کرد: حزب و اعضای ستاد می توانند به صورت جمعی اعلام موضع کنند اما نظر شخصی من بی طرفی در قضیه انتخابات است و به همه کاندیدا ها هم احترام می گذارم.

با این تفاسیر می توان گفت حزب کارگزاران در شهر های سقز و بانه از بختیار عزت پناه حمایت می کند اما شخص علی پرتوی به عنوان عضو و مسئول این حزب در استان به طور شخصی بی طرفی را در پیش می گیرد.

کد خبر: 18231


یک دیدگاه