شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۱/۰۴/۱۴۰۱
شنبه، 27th فوریه 2016
11:07 ب.ظ
بیگلری مجددا انتخاب شد

پایان ماراتن انتخابات مجلس در حوزه سقز و بانه

 یک هفته تبلیغات بی حد و مرز تمام شد و روز جمعه رسید. اهالی سقز و بانه با حضوری چشمگیر پای صندوق های رای، نماینده خود را برای چهار سال دیگر برگزیدند و با رای به بیگلری، دوباره به او اعتماد کردند.

به گزارش شارنیوز حدود ۷۰درصد از واجدین شرایط در پای صندوق های رای حاضر شدند و در ۱۴۰۷۰۸ رای دادند که از مجموع آرای اخذ شده محسن بیگلری، با کسب ۵۸,۶۷۰ رای توانست بیش از به ۴۰ درصد آرا را به دست آورد و برای بار دوم به مجلس راه پیدا کند. وی در سقز ۵۱۳۰۰ رای و در بانه ۷۳۷۰ رای به دست آورد و بدون نیاز به رای بانه ای ها توانست آرای لازم برای نشستن مجدد بر کرسی نمایندگی را به دست بیاورد.

جدول زیر نتیجه انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه سقز و بانه را نشان می دهد که شارنیوز به عنوان اولین منبع در اوایل بامداد امروز آن را در کانال تلگرام خود منتشر کرده بود.

نام نام خانوادگی رای در سقز رای در بانه مجموع آرا درصد در کل
محسن بیگلری ۵۱۳۰۰ ۷,۳۷۰ ۵۸,۶۷۰ ۴۱/۷۰
پیمان اسراری ۵۳۴۰ ۱۸,۲۱۴ ۲۳,۵۵۴ ۱۶/۷۴
بختیار عزت پناه ۴۷۱۲ ۱۳,۱۱۶ ۱۷,۸۲۸ ۱۲/۶۷
محمد سلیم زهرابی ۱۴۵۰۰ ۱,۴۱۶ ۱۵,۹۱۶ ۱۱/۳۱
زینب فرجی ۸۴۴۰ ۱,۹۳۶ ۱۰,۳۷۶ ۷/۳۷
عبدالرحمان رحیمی ۶,۱۹۹ ۴/۴۱
محمد رضائی ۴,۷۶۱ ۳/۳۸
هیوا چوگلی ۱,۷۴۸ ۱/۲۴
مظفر صالحی ۱,۱۷۵ ۰/۸۴
اسعد کرمی ۴۸۱ ۰/۳۴
مجموع آرا: ۱۴۰,۷۰۸
  grafmajles

علی رغم اعتراض های گسترده ای که رقبای بیگلری روز جمعه نسبت به تخلفات صورت گرفته از سوی ستاد وی داشتند، روز شنبه همه چیز آرام شده بود و این ارامش را می توان به منزله پذیرش نتیجه انتخابات عنوان کرد. فرماندار سقز نیز طی پیامی از کاندیداهای حاضر تشکر کرد. وی برای کاندیدا ها نوشت: کاندیداهای محترم حوزه انتخابیه سقز و بانه سلام با سپاس و احترام و تشکر خالصانه از نقش بی نظیر شما عزیزان در خلق حماسه سیاسی ۷ اسفند و تقدیر از مردم فهیم حوزه انتخابیه که پیروز اصلی میدان رقابت هستند به آقای بیگلری تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق خدمت به مردم  برای این عزیز دارم.

نتیجه آرای مجلس خبرگان نیز در گراف زیر قابل دسترس است. شارنیوز اولین منبع منتشر کننده این نتایج در اولین ساعات بامداد امروز بود.

khobregangraf  کد خبر: 18241


یک دیدگاه

 • بانه ای مقیم سقز
  بانه ای مقیم سقز: 2-28-2016 . 12:57 ق.ظ :

  با این طرز تفکر شما من فکر میکنم اگه بیگلری با همین تفکر و مرام بانه ای بود در سقز هیج رای نمی آورد و آرای بدست آمده در سقز صرفا بدلیل سقزی بودن ایشان است
  متاسفم با این طرز تفکر سایتی که خودش را به ظاهر بی طرف میداند
  معلوم شد که از کجا خط میگیری

  پاسخ دهید