شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۳/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 13th ژانویه 2009
12:00 ق.ظ
رئیس شورای شهر:

مطالبات کارگران به زودی پرداخت خواهد شد

با پایان یافتن ماه جاری ، ۴ ماه است کارگران شهرداری حقوق و سایار مطالبات معوق خود را دریافت نکرده اند و در بلاتکلیفی به سر می برند. فریبرز اولیایی رئیس شواری شهر سقز در مورد آخرین اقدامات شورای شهر جهت کمک به کارگران به شارنیوز گفت: با توجه به تاخیر ۴ ماهه در پرداخت دستمزد و دیگر مطالبات کارگران، شورا شهر سقز طی نامه ای به شهرداری خواستار لغو قرداد با هر سه پسمانکار و توقیف ضمانت نامه بانکی آنها شده است که قرار است در چند روز آینده
فریبرز اولیایی

فریبرز اولیایی

اقدامات لازم در این خصوص صورت گیرد.وی گفت: دومین شرکت واجد شرایط که در مناقصه شرکت بود به عنوان جایگزین معرفی خواهد شد. رئیس شورای شهر سقز اضافه کرد: در کل ما مخالف سپردن این بخش ها به پیمانکار هستیم و در حال انجام مذاکرات و هماهنگی ها برای انجام این امور توسط شهرداری می باشیم که در این صورت بحث تعویق در پرداخت دستمزد هم منتفی خواهد شد. وی در پاسخ به سوال شارنیوز که کارگران چه زمانی منتظر دریافت حقوق و مطالبات خود باشند گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که این مشکل هرچه زودتر حل شود.

کد خبر: 1863


۳ دیدگاه

 • حمید
  حمید: 1-13-2009 . 8:39 ق.ظ :

  چهار ماه است که کارگران حقوق دریافت نکرده اند، تا یک ماه دیگر نیز پرداخت نمی شود، این 5 ماه. آقای اولیایی شعارهای انتخاباتی را فراموش کرده اند؟ یک ذره انصاف اگر اعضای شورای شهر داشتند باید استعفا می دادند. تصور کنید یک کارگر اجاره نشین که چند فرزند دارد 4 یا 5 ماه حقوق نگیرد. ببینید چی می شود.

  پاسخ دهید

  • امید
   امید: 1-13-2009 . 9:26 ق.ظ :

   آقای اولیایی، نقشبندی، امامی و زارعی در این 4 ماه کجا تشریف داشتند؟ دوستی در خبر قبلی که مربوط به کارگران بود، اخبار مربوط به کارگران را تکذیب کرد. اگر از صداقت بویی برده است حالا بیاید به اشتباه خودش اعتراف کند.

   پاسخ دهید

   • نوا
    نوا: 1-14-2009 . 1:13 ق.ظ :

    از بدیل محترم شهردار تهران (اقای رحیمی در مراسم معارفه اش ادعا کرد که می تواند به چای اقای قالیباف در تهران شهردار شود) چز این انتظاری نمی رود.

    پاسخ دهید