شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 13th ژانویه 2009
11:50 ب.ظ

مراسم تودیع و معارفه شهرداری صاحب برگزار شد

صبح روز دوشنبه در محل آموزش و پروزش شهر صاحب با حضور فرماندار، رئیس شورای شهر سقز، بخشدار زیویه، رئیس شورای شهر صاحب جمعی از مسئولان ادارات و مردم صاحب مراسم تودیع مهندس رضا گلمحمدی و شهردار سابق و معارفه بهروز رشیدی شهردار جدید این شهر برگزار برگزار شد. ماموستا محمد غفوری امام جمعه و رئیس

ماموستا محمد غفوری

ماموستا محمد غفوری

شورای شهر صاحب طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات شهردار سابق، وی را فردی اهل مدارا خواند و تاکید کرد تغییرات مدیریتی جزئی از مسئولیت است.

وی گفت: انسانی مورد تکریم و احترام قرار میگیرد که قدری از خود برای خدمت به مردم و ارتقا زندگی و امنیت آنها مایه بگذارد. وی افزود: به حکم انسان بودن با مردمی که در یک محیط و در مقطع خاص از تاریخ زندگی میکنیم هم سرنوشت هستیم و نمی توان نسبت به زندگی آنها بی تفاوت بود لذا معتقدم کرامت انسانها با میزان تعهد و مسئولیتی که نسبت به مردم در خود احساس میکنند بستگی دارد.

امام جمعه صاحب در بخش دیگری از سخنان خود گفت: باید به جای تاکید بر قومیت،ملیت و مذهب بر انسانیت به عنوان والاترین ارزش تاکید کرد در حالی که می بینیم قدرتمداران جنگ طلب با برجسته کردن ملیت و مذهب به عنوان وجه افتراق انسانها در بین ملت های مختلف آتش جنگ برمی افروزانند در حالی که انسانیت به عنوان وجه مشترک همه ساکنان کره زمین باید معیار نگرش و ارزش گذاری باشد.

سخنران بعدی افشاریان فرماندار سقز بود که با یادآوری جنایاتی که این روزها بر مردم غزه می رود گفت: قوم یهود به گواه اسناد معتبر کینه ای تاریخی نسبت به اسلام دارد و ما شاهد تکرار مجدد تاریخ هستیم . مردم غزه به جرم استقلال و آزادی خواهی که از آموزه های مکتب اسلام است مورد هجوم و تعدی قوم یهود قرار گرفته اند.

افشاریان اظهار داشت: این بار هم همانند جنگ احزاب استکبار به سرکردگی اسرائیل غاصب بر علیه اسلام بسیج شدند اما باید بدانند که نصرت الهی شامل حال مردم غزه خواهد شد و ما ضمن اعلام انزجار و تنفر از جنایات رژیم اشغالگر قدس، حمایت خود را از مردم غزه اعلام می داریم.

افشاریان-فرماندار سقز

افشاریان-فرماندار سقز

وی خطاب به مردم صاحب گفت: شهرداری صاحب شرح وظایف، اختیارات و اعتبارات مشخصی دارد و باید در همین حدود هم از شهردار توقع داشت.وی افزود: بخشی از اعتبارات شهرداری از طریق اخذ عوارض تامین می شود که مردم باید همراهی بیشتری داشته باشند.

افشاریان خبر از افزایش 20 درصدی اعتبارات صاحب در سال 88 داد که به 500 میلیون تومان رسیده است.در ضمن 450 میلیون تومان در سال گذشته برای تامین آب کشاورزی و آشامیدنی به این شهر اختصاص یافته بود.

وی در پایان از زحمات گلمحمدی تشکر و قدردانی نمود برای شهردار جدید آرزوی توفیق کرد.

مهندس رضا گلمحمدی هم در سخنان کوتاهی از یکایک مسئولان ، کارمندان شهردای و مردم صاحب که وی را طی 5 سال گذشته همراهی کرده بودند تشکر کرد و اظهار داشت: اگر کاستی بوده به بزرگواری خود ببخشید اگرچه مطمئن هستم با حضور آقای رشیدی جبران می شود.

شهردار جدید نیز ضمن تشکر از زحمات گلمحمدی از دستگاه های اجرایی شهرستان درخواست کمک و همراهی نمود و قول داد احداث بلوار ورودی شهر و میادین را به زودی آغاز نماید.

رشیدی- شهردار صاحب

رشیدی- شهردار صاحب

رضا گلمحمدی

رضا گلمحمدی

کد خبر: 1871
  مطالب مرتبط:


۳ دیدگاه

 • rebin
  rebin: 1-14-2009 . 8:06 ب.ظ :

  berasti ke jaye khaliye aghaye golmohammadi dar saheb hes mishe va vaghean heyf bood ke ishoon estefa dadan. az zahamateshoon mamnoonim va omidvaram dar poste behtari shoroo be kar konan

  پاسخ دهید

  • بخندو زندگي كن
   بخندو زندگي كن: 1-14-2009 . 10:17 ب.ظ :

   با سلام ضمن آرزوي موفقيت براي شهردار جدبد اميد اين است كه بتواند وظايف خودش رو به خوبي و احسن انجام بدهد كه طوري باشه كه مردم شهر صاحب ازش راضي باشن و پارتي و پارتي بازي در نياره كه فك ميكنم محاله كه تو هر نظام دولتي پارتي هست نميخوام زياد موضوع رو دراز كنم با آرزوي شهرداري همچون…
   با تشكر از بروبچه هاي شارنيوز به خصوص كاك چيا
   قربانه شما يه دل شكسته

   پاسخ دهید

   • ناشناس
    ناشناس: 9-7-2009 . 12:01 ق.ظ :

    سلام
    از این انتخاب خیلی خوشحالم چون اقای رشیدی در شهر آرمرده بانه زحمات زیادی رو کشیدند و فعالیتهای عمرانی زیادی رو پایه ریزی نمودند

    پاسخ دهید