شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۷/۰۵/۱۴۰۱
شنبه، 16th آوریل 2016
7:45 ق.ظ

ماجرای کارگری با ۲۷ سال سابقه اما دستانی خالی

سردار دوغی - عضو شورای شهر سقز

امروز یکی از کارگران با سابقه شهرداری که قریب به بیست و هفت سال سابقه کار سخت و زیان آور در بخش تنظیف دارد و سالهاست مبتلا به بیماری دیابت،بلاخره مجبور به تخلیه و قطع دومین و سومین انگشتهای پایش شد.

پیرمردی محجوب و با وقار که در کش و قوس مشکلات همکاران واحد خود، همواره به نمایندگی از انها، مسایل و دغدغه های به حق شان را بازگوکننده و مدافع بود.

این اواخر به خاطر ناتوانی جسمی و تخلیه ی انگشت پایش، مرخصی استعلاجی گرفته بود و سخت بدنبال دریافت استحقاقی بیمه بیکاری، تا شاید هزینه های بستری و عمل جراحی مجدد قطع انگشتهایش را جور کند،

حساب بانکی خالی حقوقش،

خانه ای اجاره ای و محقر با چند ماه اجاره معوقه،

که اگر متانت و شرافت هم جزو داراییها بحساب آیند و آنها را هم بشماریم، اینها همه داشته های اوست و دیگر هیچ،

همه ی داشته های یک کارگر زحمت کش نظافت شهری با ۲۷ سال کار پر مشقت.

دیروز سخت نگران هزینه های بیمارستان و عملش بود، که خدا خیر موسسه ای خیره را بدهد، قول مساعد بهش دادن و کمی از بار نگرانی امروزش کم کردند.

راستی کجای سیستم مدیریت منابع انسانی،اداری و نظارتی ماست که آنچنان نشتی دارد و با مشکل مواجه است که یک کارگر با ۲۷ سال سابقه پاک کردن جدول، اینچنین هشت اش گرو نه اش است و یک کارمند در همین اداره با نصف این سابقه،که کارش حل جدول است، تمکن مالی اش تا ثریاست.

آخر نه این پیرمرد از ارث پدری محروم گشته است و آن یکی وارث ماترک پدری!!

کد خبر: 18753


۳ دیدگاه

 • عادل
  عادل: 4-16-2016 . 10:46 ق.ظ :

  جالب اینه همه این کارمند جدول حل کن را می شناسن با حقوق کارمندی ؛ ماشین شاسی بلند نهان در پارکینگش و خانه آنچنانیش و زمین خواری ها و دست در یک کاسه داشتن ها با فلان و بهمان سوداگران زمین را همه می دانید اما دریغ از یک برخورد مبارزه با فسادی که مسئولان داعیه اش را دارند!!!
  و طنز قضیه جناب دوغی عزیز بیان این مطالب از سوی شماست که وظیفه تان بجای تراژدی نوشتن و سوار شدن بر احساسات عمومی, باید جلوگیری ازین گونه فسادها باشد. و شما فقط دارید توصیف ماوقع می کنید!!
  پاشنه آشیل ها در شهرداری زیاد است ( ضمن ااحترام به برخی کارکنان صادقش) اما همه تان مقصرصید.مخصوصا مسئولان نظارتی و کسانی که باید امنیت و سلامت روانی جامعه را تأمین کنند که از حمله داعش خطرناک تره

  پاسخ دهید

  • کمال
   کمال: 4-18-2016 . 12:37 ب.ظ :

   کسی منکر زحمت تعدادی محدود از کارکنان شهرداری نیست اما متاسفانه در شهرداری سقز افراد بی خاصیت با حقوق و مزایایی انچنای هستند شهردار محترم سقز هم انگار خواب تشریف دارند اقای شهردار در مقابل خدا پاسخگو هستید مواظب رفتارتان با زیر دستان باشید این میز برای شما هم ماندگار نیست

   پاسخ دهید

   • عضو شورا
    عضو شورا: 4-25-2016 . 10:36 ب.ظ :

    دوستان به جای عوام فریبی و … اگر هدف کمک است پنجاه درصد از حقوق یک ماهه ی خود را به این شخص اختصاص بدهیم

    پاسخ دهید