شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۸/۰۵/۱۴۰۱
دوشنبه، 18th آوریل 2016
9:24 ق.ظ

ایجاد زیرساخت ورزشی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سقز

سنندج- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر سقز گفت: چند زیر ساخت ورزشی از جمله زمین چمن مصنوعی، استخر شنا و سالن بدنسازی توسط شهرداری و شورا و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهر ایجاد خواهد شد.

به گزارش ایرنا، محمد کیانی روز یکشنبه در آئین تجلیل از تکواندو کاران بانوی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری سقز که در یازدهمین دوره لیگ تکواندوی کشور جام کوثر، به مقام چهارم دست یافته بودند افزود: این زیرساخت های ورزشی در مجموعه گولان که در حاشیه چم سقز قرار دارد ایجاد خواهد شد.

وی اضافه کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری سقز همواره حامی ورزشکاران و ورزش این شهرستان بوده اند.

باقی رحمان پور، رئیس شورای اسلامی سقز هم بیان کرد: شورای شهر و شهرداری در طول سال در جهت حمایت از ورزشکاران اقدامات مناسبی انجام داده و درخواست های حمایت از این قشر را بی جواب و نتیجه نگذاشته است.

ضیاالدین نعمانی شهردار سقز نیز عنوان کرد: شهرداری در راستای حمایت از ورزشکاران اقدام به راه اندازی باشگاه ورزشی فرهنگی کرده و همواره از ورزشکاران حمایت کرده است.

اسماعیل تیفوری از دیگر اعضای شورای اسلامی سقز نیز با تشکر از تعامل خوب شهرداری و شورا با اداره ورزش و جوانان، توسعه ورزش همگانی را از کارهای شهرداری و شورا نام برد و بیان کرد: تیم فوتبال شهرداری سقز نیز در کشور جایگاه مناسبی دارد.

امین وفادار از دیگر اعضای شورای شهر سقز نیز هیات تکواندو را از هیات های توانمند شهرستان برشمرد.

افشین عزیزی و چنور رحیم زاده هم با بیان اینکه این تیم جام اخلاق این مسابقه را نیز کسب کرده بودند، اظهار امیدواری کردند که شهروندان در سال آینده شاهد رتبه بهتری از سوی این تیم باشند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز نیز با عنوان اینکه اعضای این تیم از بین ۱۲۹ تکواندوکار که نهم بهمن در خانه تکواندو فدراسیون در تهران به رقابت پرداختند خوش درخشیدند از حمایت های ورزشی شورا و شهرداری سقز تشکر کرد.

فرزاد خاکی با بیان اینکه حمایت از ورزش نتایج مثبتی در جامعه به دنیال خواهد داشت خواستار ادامه این روند و ایجاد فضاهای ورزشی از سوی شهرداری و شورای اسلامی سقز شد.

وی یادآور شد: شهرستان سقز دارای ۱۴ هزار ورزشکار سازماندهی شده است که یک هزار نفر آنها در رشته تکواندو فعالیت می کنند.

علی قدمی رئیس هیات تکواندو سقز هم با ستودن تلاش تیم تکواندو، هم بیان کرد: ورزش تکواندو در این شهرستان دارای ظرفیت های خوبی در زمینه قهرمانی است.

کد خبر: 18765