شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۸/۰۵/۱۴۰۱
دوشنبه، 2nd می 2016
10:18 ق.ظ

از “عرفان صاحبی” تجلیل شد

 آئین تجلیل از خدمات علمی، آموزشی و فرهنگی عرفان صاحبی استاد دانشگاه و مولف کتاب های ‘افسانه های روستایی و فولکلورهای منطقه سقز’ و ‘روانشناسی سالمندان’ در سقز برگزار شد.استاد عرفان صاحبی

به گزارش ایرنا در این آئین که روز یکشنبه همزمان با آغاز برنامه های هفته گرامیداشت مقام معلم و روز استاد در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز سقز برگزار شد، رئیس دانشگاه پیام نور سقزبا اشاره به اینکه آموزش کلید پیشرفت، ثبات، امنیت و بالندگی است گفت: کلید آموزش در دستان معلمان و استادان علمی قرار دارد.

عرفان صاحبی استاد دانشگاه و نویسنده هم در مراسم تجلیل از خود با بیان اینکه معلمان الگوی اخلاق، ایثار و فداکاری در جامعه هستند، عنوان کرد: آنان در کارهای خیریه و کمک به حل مسائل اجتماعی و فرهنگی پیشگام جامعه هستند و فضیلت، خوبی ها، دانایی و توانایی را در جامعه ترویج می دهند.

در این آئین که با حضور جمعی از مسئولان، دانشجویان و معاون فرماندار سقز برگزار شد، با اهدای لوح سپاس از خدمات علمی دکتر نبی خلیلی اقدم، بهزاد احمدی، آسو بایزیدی، صلاح الدین شیخ الاسلامی و ناصر سرگران تقدیر شد.

عرفان صاحبی دارای مدرک کارشناس ارشد علوم تربیتی است که در کارگاه های توانمندسازی خانواده و سالمندان به عنوان مدرس حضور داشته و مقاله های نیز در حوزه خودباوری نوشته است. در اولین روز از هفته معلم همچنین جشنواره ورزش های همگانی با هدف نهادینه کردن ورزش در بین دانشجویان و همایش پیاده روی خانواده در آموزشکده فنی ومهندسی سقز برگزار شد. دیدار فرماندار سقز با معلمان و بازدید از تعدادی مدارس از دیگر برنامه های اولین روز هفته گرامیداشت مقام معلم در سقز بود.

کد خبر: 18907


یک دیدگاه

  • دڵسۆز
    دڵسۆز: 5-2-2016 . 11:28 ب.ظ :

    جای بسی تاسف است کسانی به نام معلم در چنین ایامی آنقدر علاقمند به ظاهر شدن در برابر دوربینها هستند و گویا می خواهند وانمود کنند صاحب کرامت هستند و از سوی جامعه قدر و قیمتشان به قدر وسعشان و نام و جایگاه واقعیشان دانسته میشود در حالیکه واقعیت این گروه حکایت دیگری دارد و از دوستان خویش غافل شدن همان……

    پاسخ دهید