شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۷/۰۴/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 15th ژانویه 2009
11:29 ق.ظ

انتخابات سازمان نظام پزشکی جمعه برگزار می شود

پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام پزشکی بعد از طی مراحل ثبت نام داوطلبان، بررسی صلاحیت و اعلام اسامی افراد تایید صلاحیت شده، اکنون به ایستگاه پایانی رسیده و روز جمعه 27 دی ماه 87 اعضای جدید هیات مدیره انتخاب خواهند شد. به گزارش شارنیوز دکتر احمد نیلوفری تنها ردصلاحیت شده این انتخابات است که البته سال های گذشته نیز از حضور وی در انتخابات جلوگیری شده بود. ردصلاحیت دکتر نیلوفری عقیدتی عنوان شده است. انتخابات هیات مدیره جدید روز جمعه  در سالن سی تی اسکن برگزار می شود و 11 نفر به عنوان هیات مدیره انتخاب خواهند شد. در لیست کاندیداهای حاضر در انتخابات، دکتر محمد نوازی و دکتر بهروز اردلان از اعضای فعلی حضور ندارند که دکتر نوازی رئیس نظام پزشکی سقز مسائل و مشکلات شخصی را دلیل عدم شرکت خود عنوان کرده است. اسامی کاندیداهای حاضر در پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی به شرح زیر است: مهران اردلان- رادیولوژی lمهرداد اردلان سقزی – جراح عمومی نظام الدین امام زاده – پزشک عمومی حسنعلی براتی ارداجی- پزشک عمومی محمد رضا بهاری – گوش و حلق و بینی عثمان خادمی – دندانپزشک سیامند درافشان – پزشک عمومی سیاوش رستم پور – دندانپزشکی پرویز سلیمانی – دکترای علوم آزمایشگاهی رحیم صمدی پزشک عمومی گلاله عبدی – مامایی علی رضا محسنی – داروساز انور محمدی بانه – داخلی روناک معینی – مامایی نادر وثوقی – فیزیوتراپیکد خبر: 1903


۳ دیدگاه

 • roxana
  roxana: 1-15-2009 . 6:51 ب.ظ :

  azinke hozure dr niloofari ra dar in jame zahmatkesh nemibinam jedan motaasefam

  پاسخ دهید

  • همشهری
   همشهری: 1-16-2009 . 2:14 ب.ظ :

   متاسفانه هر بار که دکتر نیلوفری سعی در حضور در فعالیتهای انتخاباتی می نماید عده ای با بیان چنین مسائلی وی را رد صلاحیت می کنند. آیا نمی بینند که دکتر بیشترین همکاری را در ابتدای انقلاب در بیمارستان با نیروهای ارتشی و سپاهی انجام دادند و می توان گفت جان دهها نفر از نیروهای جان برکف کشورمان را نجات دادند.
   بنده دکتر را از نزدیک می شناسم و می دانم که هیچ کسی به اندازه ایشان به مردم و نیازهای آنان آگاه نیست همچنین ایشان بسیار در زمینه مسائل تخصصی پزشکی نیز مسلط و آگاه هستند.
   امیدوارم دکتر این مسئله را از سریق مراجع بالاتر پیگیری نموده تا با عاملان چنین برخوردهایی با ایشان برخورد قانونی صورت گیرد.

   پاسخ دهید

   • شهرام
    شهرام: 1-16-2009 . 4:46 ب.ظ :

    لطفا در ذکر اسامی دقت کنید :
    1- دکتر بهروز “اخوان” نه “اردلان”
    2-دکتر “مهرداد” اردلان جراح عمومی نه “مهران”

    پاسخ دهید