شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۸/۰۵/۱۴۰۱
دوشنبه، 16th می 2016
7:36 ق.ظ

پارک شهر محل عرضه آثار هنری معلولان کم توان ذهنی

از شنبه تا پایان این هفته، معلولان ذهنی فرصتی یافته اند تا به ارائه آثار هنری خود در زمینه های مختلف در محل پارک شهر سقز بپردازند.

به گزارش شارنیوز حدود ۵۰ اثر نقاشی از این معلولان به همت مرکز معلولان کازیوه در پارک شهر به نمایش درآمده و در معرض فروش گذاشته شده است که گزارش ها حکایت از استقبال خوب شهروندان از این نمایشگاه و خرید آثار دارد.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، نمایشی به کارگردانی امیر زارع زاده نیز به اجرا درمی آید که عوامل آن از جامعه معلولان انتخاب شده اند. این اثر حاصل تلاشی دو ماهه است و هر روز ساعت ۶ تا ۸ عصر به همراه نمایشگاه نقاشی آثار معلولین در محوطه تئاتر خیابانی پارک مولوی کرد برگزار میشود.

همچنین خانم دردانه ثمری – شاعر و داستان نویس سقزی- نیز عصر دیروز با حضور در نمایشگاه یک جلد از کتاب شعر خود را به هر کدام از این هنرمندان هدیه کرد.

exzibunable (2)

exzibunable

exzibunable (3)کد خبر: 19122


۳ دیدگاه

 • یک پدر
  یک پدر: 5-17-2016 . 7:40 ق.ظ :

  باسلام، ریس محترم ارشاد وجناب اقای زارع زاده
  متاسفانه تئاترکودکان خیلی کم ودیردرسقز به نمایش گذاشته میشود پس انتظار اینست که حداقل عیب ونقص نداشته باشد درطول دیدن نمایش مشک وپشیله بچه هام مرتب ازم سول میکردند که باباچی میگه چی شده؟ که نشانه نامفهوم ونامرتب بودن متن بوده درپایان هم علیرغم انتظار نتیجه ای متناسب ، متاسفانه با یک حرکت بی ربط نمایش تمام شد، داستان به این شکل بود که موشها تصمیم گرفتند باعلم گربه راشکست دهند ولی انها بجای علم از حقه بازی استفاده کردند که ذهن کودک را کاملا برهم میزند فلذا ضمن تشکراز بازیگران نمایش که زحمت خوبی کشیدند درخواست پاسخ از کادر نمایش وریس انجمن درهمین صفحه رادارم

  پاسخ دهید

 • سید شوکت صدرالمتألهین
  سید شوکت صدرالمتألهین: 5-19-2016 . 10:42 ق.ظ :

  کی گفته هر کی مثل من و شما نبود، کم توانه؟
  اونا خاص هستن
  فرق هست بین آدم ها و خیلی ها توانایی هایی دارن که دیگران ندارند.
  از شارنیوز انتظارات زیاده. یکیش دقت در انتخاب کلمات است.

  پاسخ دهید