شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۲/۰۳/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 17th می 2016
6:16 ق.ظ

تصادف در مسیر سقز – بوکان یک کشته و چهار زخمی به جا گذاشت

برخورد یک دستگاه سمند با پنج دستگاه خودرو سواری در مسیر سقز – بوکان باعث کشته شدن یک نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا پیرامون این حادثه گفت: بر اثر این حادثه رانندگی که در نزدیکی روستای ‘کوچک’ سقز به وقوع پیوست چهار نفر از سرنشینان خودرو پژو و تاکسی تلفنی زخمی شدند که حال دو نفر از آنها وخیم است.

دکتر محمد سکوت غوثی با بیان اینکه در حال حاضر هیچکدام از زخمی ها به مرکز استان اعزام نشده اند ادامه داد: بعد از اطلاع از حادثه، پنج دستگاه آمبولانس به محل اعزام و از شهرستان بوکان نیز برای تسریع در کمک به حادثه دیدگان درخواست کمک شد.

وی اعلام کرد: یکی از زخمی ها که اهل بوکان بود به بیمارستان شهید قلی پور آن شهر منتقل شد و سه نفر زخمی دیگر در بیمارستان امام خمینی(ره) تحت مراقبت های پزشکی هستند.

او با اشاره به درخواست کمک در زمان حادثه رانندگی از شهرهای اطراف و مرکز استان اعلام کرد: از نظر منطق و قانون، رسیدگی به وضع حادثه دیده در اولویت است و در حادثه اخیر رانندگی همین مسیر به دلیل وجود زخمی های زیاد حتی از سنندج درخواست مینی بوس آمبولانس برای انتقال احتمالی زخمی ها شده بود.

مسیر ۳۰ کیلومتری سقز بوکان که در کریدور شمال به جنوب کشور و در طرح بزرگراه میاندوآب به کرمانشاه قرار دارد از مسیرهای پر ترافیک کشور است که هنوز عملیات تبدیل شدن آن به بزرگراه به اتمام نرسیده و به کندی در حال انجام است.

این مسیر ازحادثه خیزترین مسیرهای استان کردستان است؛ پنجشنبه هفته گذشته نیز برخورد یک خودروی ایسوزوی باری و مینی بوس سه کشته و ۱۰ زخمی برجای گذاشته بود.

کد خبر: 19156