شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۳۰/۰۲/۱۴۰۱
جمعه، 16th ژانویه 2009
11:47 ق.ظ

استیضاح شهردار در دستور کار شورای شهر سقز قرار گرفت

اعضای شورای شهر سقز با طرح 15 سوال از شهردار این شهر، مقدمات استیضاح وی را فراهم کردند. به گزارش شارنیوز از چندی قبل که انتقادات آشکار و نهان اعضای شورا نسبت به عملکرد شهرداری مطرح شده بود، روز دوشنبه به طور رسمی نامه ای حاوی 15 سوال از عملکرد شهرداری به شهردار سقز ارائه شد و وی تا 10 روز فرصت دارد که به این سوال ها پاسخ دهد و سپس 7 عضو شورای شهر سقز در مورد ماندن یا رفتن شهردار تصمیم خواهند گرفت.
عثمان رحیمی-شهردار سقز

عثمان رحیمی-شهردار سقز

شهرداری سقز تا پایان اسنفد ماه 3 میلیارد تومان بدهی خواهد داشت در حالی که در درآمد زایی و وصول مطالبات شهرداری موفق نبوده است به همین دلیل اغلب کارمندان شهرداری این روزها مسئول وصول مطالبات شده اند که به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی بدهکاران قادر به پرداخت دیون خود نیستند. خبرنگار شارنیوز به نقل از منابع مطلع گزارش میدهد که رئیس شورای شهر به نیابت از دیگر اعضای شورا به شهردار پیشنهاد داد پیش از زمان مقرر استعفا دهد که این پیشنهاد از سوی عثمان رحیمی رد شد و وی علاقمند است در جلسه استیضاح به پرسش های اعضا پاسخ دهد. در همین حال از شهرداری سقز خبر می رسد که ناهماهنگی و اختلال در ارائه خدمات به شهروندان به وجود آمده به شکلی که از ساعت 11 به بعد اغلب کارمندان شهرداری بر سر پست های خود نیستند و میزان کارشناسی پرونده ها از 20 مورد در شرایط عادی به 5 تا 6 مورد کاهش یافته است. اجرا نشدن پاره ای مصوبات شورا، انجام پاره ای امور مغایر با مصوبات شورا، پرداخت نشدن سه ماهه حقوق کارگران ، ناتوانی شهردار دراستفاده از توانایی های بخش خصوصی، وجود مشکلاتی درتکریم مراجعان شهرداری وناتوانی شهرداری درتعامل بین بخشی از جمله مهمترین سئوال های شورا از شهردار سقز است.کد خبر: 1922


۳۸ دیدگاه

 • شهروند
  شهروند: 1-16-2009 . 4:07 ب.ظ :

  باتشکر از اعلام خبر واطلاع رسانی شار نیوز ولی قبل از همه باید اعضای محترم شورا در خصوص عملکرد خودشان بایستی به افکار عمومی جوابهایی داشته باشند چون متاسفانه قبلا عده ای از کارمندان با کمال وقاحت توقع هایی از مراجعین داشته ولی چون با حمایت معنوی و نسبی شورا همراه بودند هیچ کسی توانایی مقابله با این افراد را نداشته که این امر به همت شهردار و سربازان گمنام در شهرداری تا حدودی ریشه کن شد .. اگر شهردار عدم مدیریت داشته است پس امورات عمرانی و زیر بنایی شهری وافزایش ماشین الات و فعالیت های عمرانی و پالایش امورات اداری چگونه پیشرفت داشته است و شورا در مورد زمین مادر بزرگ یکی از اعضای شورای شهر جهت بازار تجاری در جاده بانه چه توضیحی دارد ؟؟؟ ایا برداشتن دکه برادر یکی از اعضای شورا جهت استیضاح شهردار کافی است ؟؟؟ ایا در مورد تقاضای زمین در زمینهای تعاونی مسکن شهرداری که اعضای شورای شهر طی کپی های ارائه شده به شهردار تقاضای نا مشروع تملک زمین را داشته اند جوابی دارند ؟؟؟؟ چرا زمینهای تعاونی مسکن فرهنگیان که سالها تغییر کاربری آن به نتیجه نرسید با تلاش شهردار در کمیسیون های مختلف نتیجه داد …. چرا در سالهای قبل ماسه شویی شهرداری با تتمیع وتزویر حق فعالیت در آدینان را نداشت ولی به همت شهردار 2سال کامل از ماسه شویی استفاده بهینه میگردد و هزینه های زیادی را تعدیل نموده است چرا شورا در خصوص تبانی زمینی که قرار بود جهت ترمینال و پایانه احداث و خریداری گردد که در خصوص قیمت کاذب آن شهردار مقاومت نموده که در نتیجه تا حدود زیادی قیمت را تعدیل که باز مورد اعتراض شهردار قرار گرفت و اجازه خرید و تحمیل هزینه به شهرداری را نداده اند ولی دوران مدیریت شهرداری اقای رحیمی را میتوان دوران بازگشت شخصیت اداری به کارمندان و اعاده حیثیت اجتماعی آنها بوده است

  پاسخ دهید

  • roxana
   roxana: 1-16-2009 . 5:11 ب.ظ :

   motaasefane shahrdarii be kheyli az maghazeha niz bedehkarast va hich tavajohi be in amr nemikonand

   پاسخ دهید

   • ش
    ش: 1-16-2009 . 5:57 ب.ظ :

    آقای رحیمی که توانایی اداره تهران را هم در خود می دیدند پس چی شد؟بیچاره آن نهادی که روز اول آقای رحیمی از آن مایه گذاشتند.

    پاسخ دهید

    • محمد
     محمد: 1-16-2009 . 6:57 ب.ظ :

     من با چشم خودم هم ببينم باز هم باور نميكنم اين شورا جرات استيضاح و عزل رحيمي را داشته باشد. بابا اين هم يك فيلم ديگه است. شهردار قويتر از اين فرمايشات است.

     پاسخ دهید

     • امید
      امید: 1-16-2009 . 7:53 ب.ظ :

      قبل از هر چیز خود اعضای شورا باید استیضاح شوند. کارگران را فراموش نکنید لطفاً.

      پاسخ دهید

      • محمد
       محمد: 1-16-2009 . 11:12 ب.ظ :

       ازشنيدن اين خبرمتاسف شدم قبل ازاينكه شهردارخوبي باشيدمعلم خوبي بوديدتخصص خودراجهت كسب مقام بدجوري معامله كرديد.بازارهم سودوزياندارد.برات آرزوي موفقيت دارم.معلم باش

       پاسخ دهید

       • شاهرخ
        شاهرخ: 1-16-2009 . 11:27 ب.ظ :

        به نظر من عثمان رحیمی بسیار توانا تر و کاری تر از همه شهرداران قبلی هستند. این را هم در سطح شهر به عینه می بینیم.این ایراداتی که شورا گرفته به نظر محکم و جالب نیستند. من این مزییت را در عثمان رحیمی دیدم که هر چه باشد دزد نیست و علیه دزدیست. اما راستش به شورای شهرم این اعتماد را ندارم .شهرداران و شوراهای قبلی متاسفانه بیشترشان دچار گمراهی و خلاف شدند و آنچه از این استیضاحبه نظر می رسد کوتاه شدن دست بعضی از اعضای شورا در موارد خلاف است. البته تعدادی از اعضا شورا بسیار قابل احترام و ÷اک هستند. در کل بهنظر من اگر بحث برکناریست اعضا محترم شورا دلایل و مستنداتو توجیهات محکمتر و قابل قبول تری ارایه کنند تا اگر طرف خطاکار است بشناسیمش و اگر نیست مانع خدمت رسانی نشوند. اعضا محترم متوجه باشند که مردم همه چیز را به خوبی درک می کنند و از همه مسایل دیر یا زود با خبر می شوند. از شهردار هم انتظار افزایش توان خود در صورت ابقا و در صورت برکناری موارد خلاف و بدکاری اعضا را شفاف افشا کنند .

        پاسخ دهید

        • سقزي
         سقزي: 1-17-2009 . 2:40 ق.ظ :

         از اعضاي شورا ميخواهم نترسند و با شهامت رحيمي را استيضاح و عزل كنند و نام نيكي از خود به يادگار بگذارند.

         پاسخ دهید

         • فاتح
          فاتح: 1-17-2009 . 7:56 ق.ظ :

          البته استیضاح عثمان رحیمی اقدامی بجا و شایسته است همانگونه که انتخاب ایشان زشت و نابجا بود ولی امیدوارم که شورای محترم پانزده سوال دیگر را که دربین مردم درمورد خودشان وجود دارد مطرح وقضاوت ان را به وجدانهای آگاه بسپارند 0

          پاسخ دهید

          • mostafa
           mostafa: 1-17-2009 . 8:21 ق.ظ :

           آقایان شورای شهر توجه داشته باشند یک نفر غیر چگونه میتواند برای شهری که نه زادگاهش است ونه کسی را در آنجا داشته باشد دلسوزی کند مثلاً آقای مهندس اسماعیلی ازشهردار بالاتر وازشوراجلوتر ای همشهریان چرا شهررا به دست چنین افرادی داده اند چاره ای بیندیشید .

           پاسخ دهید

           • faryad shahr
            faryad shahr: 1-17-2009 . 11:49 ق.ظ :

            باتشکر از زحمات جناب شهردار. شورای شهر سقز شما تو فکر سامان بخشیدن به شهر باشید نه
            استیضاح کسی کسی که زحمت بکشد این طوری پادششو میدی اگه دزدی میکرد شما چنین جراتی نداشتید ………..

            پاسخ دهید

            • مجتمع تجاری کوثر
             مجتمع تجاری کوثر: 1-17-2009 . 11:54 ق.ظ :

             شورای شهر توفکر مجتمعتون باشید نه برکنار کردن. نه ابی نه برقی نه سیستم گرمای

             پاسخ دهید

             • مهدی
              مهدی: 1-17-2009 . 1:28 ب.ظ :

              آقای شاهرخ خان،با سلام
              در مورد مزیت آقای رحیمی که می فرمایید دزد نیست باید بگویم که صرف اینکه مثلا فلانی چون دزد نیست باید پستهای حساسی مانند شهرداری (که نیاز به افراد متخصص و کاردان دارد ) به آنها سپرده شود استدلال جالبی نیست.
              متاسفانه در اوضاع و احوالی که تخصص در نظام مدیریت جامعه به حاشیه رانده می شود فرصت طلبانی مانند آقای رحیمی با سوءاستفاده از روابطی که با نهادی امنیتی و دولتی دارند پستهای حساسی مانند شهرداری را بر عهده می گیرند. در مورد هیاهوی استیضاح از جانب شورا نیز بنده چندان خوش بین نیستم. چون دقیقا دقیقا آقای اولیایی رئیس شورا و آقای رحیمی سروته یک کرباسند.

              پاسخ دهید

              • مریوانی
               مریوانی: 1-17-2009 . 1:41 ب.ظ :

               عثمان رحیمی از توانا ترین وکاراترین مسئولین مناطق کردنشین است که برای کارش از جان مایه میگذارد.

               پاسخ دهید

               • يك شهروند
                يك شهروند: 1-17-2009 . 4:28 ب.ظ :

                شوراي شهر عزيز، خودتان بسيار بهتر ميدانيد كه ژشت بعضي از شما به چه جاهايي گرم است و هر كاري را كه بخواهيد ميكنيد همانگونه كه برخي از شما برخي از مقامات شهر را از اين شهر به آن شهر جابجا كردند. مطمئناً بايد اقتصاد سياسي پشت اين اقدام شما را ديد كه منابع و منافع سياسي و اقتصادي شما را به اين كار وا داشته است. ما بخواهيم با نخواهيم شما ايشان را استيضاح ميكنيد اما خود بهتر از ما ميدانيد كه در دوره ي ايشان بود كه بسياري از پياده روها و گذرگاههاي باستاني شهر سقز بازساري شدند اين در حالي است كه بسياري از شما قبلا هم در شوراي شهر حضور داشتيد و اما اقدام به اين كار نكرديد. با برداشتن آقاي رحيمي و امثال ايشان مشكل شهرداري حل نميشود. اگر شما آقاي رحيمي را استيضاح ميكنيد و از بي لياقتي ايشان دم ميزنيد پس چه كسي بايد خود شما را استيضاح كند كه لياقت انتخاب يك شهردار مناسب را نداشتيد؟ من شهروند بايد شما را استيضاح كنم اما من نه قدرت اقتصادي آن را دارم نه قدرت سياسي را. پس باز شماييد كه سر كار مي مانيد و ماييم كه خودمان را بايد استيضاح كنيم كه چرا بايد يك بازيگر تأتر يا يك كارمند جز دانشگاه پيام نور يا يك معلم را كه بهتر بودم معلمي كنند يا يك شكست خورده ي دوران قبل شورا و …. را انتخاب كنيم كه الان جواب ندانم كاري خودشان را در قالب نوعي پيروزي با عنوان استيضاح شهردار به رخ اين ملت بيچاره مي كشند. نمي توانيد سر مردم را شيره بماليد. خودتان بسيار بهتر از ما از پرونده هاي سياه خودتان اطلاع داريد. پس بهتر است ايشان را ياري كنيد كه مشكلات حل شود نه اينكه ايشان را بركنار كنيد.

                پاسخ دهید

                • رامیس
                 رامیس: 1-17-2009 . 6:24 ب.ظ :

                 شهردار بی نوا کچه کار کند وقتی کلفت ها جوابش را نمی دهند. برای عقب نشینی دیوار فرمانداری فرماندار عزیز با نهایت بی احترامی جواب شهردار و شهروندان را نداد و گفت کسی نمی تواند جلو من را بگیرد. همچنین اخیرا مظفر رستمی رییس اموزش و پرورش فضای اموزشی و فرهنگی دبیرستان قدیم سعدی را به مغازه تجاری تبدیل نموده و ماهانه 2 میلون بابت ان طلب می کند و در جواب شهردار که شما حق ندارید این کار را بکنید گفته که فلانی هیچ گوهی نمی تواند بخورد و در اینده نزدیک حیاط دبیرستان اندیشه را هم به مغازه تبدیل می نم . ما مغازه هم لازم داریم.
                 اعصضا شورا هم برای اینکه رحیمی مانع دزدیشان می شد شاخ شده اند . البته رحیمی هم باید در مورد استخدامی های رمکی شهرداریشان توضییح بدهد.
                 ————————————-
                 شارنیوز: دوست گرامی این سومین نظر شما به این مطلب با عناوین مختلف است.

                 پاسخ دهید

                 • عزیز
                  عزیز: 1-17-2009 . 7:31 ب.ظ :

                  کسی که زحمت کشیده کسی که جلوی دزدی را گرفته را میخواهید استیضاح کنید .متاسفم

                  پاسخ دهید

                  • يك همشهري ديگر
                   يك همشهري ديگر: 1-18-2009 . 12:47 ق.ظ :

                   به نظر من اين اقدام شورا اگر با حساسيت ويژه از طرف شارنيوز پيگيري شود ميتواند براي شناخت بيشتر شهروندان از اعضاي شورا و شهردار بسيار مفيد باشد. هر چند گمان نميرود شهردار( با آن شناختي كه دارم) اعضاي شورا را در جايگاهي ببيند كه به آنان پاسخگو باشد و اين را خود نيز بارها تلويحا و تصريحا بيان نموده است. جهت مزيد اطلاع جناب رحيمي خود را منتخب شورا نميداند.

                   پاسخ دهید

                   • محمد سالار ترخانی
                    محمد سالار ترخانی: 1-18-2009 . 2:21 ق.ظ :

                    امیدوارم نقد شهرداری و استیضاح ایشان در نتیجه عدم کارایی و ضعف مدیریتی باشد و نه دیدگاههای سیاسی یا جناحی و اختلاف نظر ایشان با اعضای شورای شهر. امیدوارم شورای شهر تمام نظر خویش را به فعالیتهای عمرانی معطوف دارند که شهرمان بسیار نیازمند چنین دیدگاهی است.

                    پاسخ دهید

                    • شهریار
                     شهریار: 1-18-2009 . 11:09 ق.ظ :

                     ای کاش شورایی ها وجهه خوبی از خود به جا می گذاشتند تا حرفهایشان برای مردم قابل باور باشد. شهردار هر چه باشد شما که هستید؟
                     اصلا دلایل شورا قابل اتکا نیست. انان خود باید پاسخگو باشند. مثلا فضای کناری پاساز کوثر را که به طرف بازار می رود که خود شلوغ و باریک می باشد با چه مجوزی نصفش را به فضای سبزی بی خود و مسخره تبدیل کردند تا هنگام حضور در دفترشان مناظر سر سبز را ببینند. و مثالهایی دیگر…
                     شورا خود برای جذب سرمایه و کارهای عمرانی و تجاری چه اقدامی جز شعار داد.
                     من ار رحیمی طرفداری نمی کنم و او نیز باید پاسخگوی کم کاری هایش در این رابطه باشد اما پاس دادن توپ به زمین شهردار برای تبرئه خود را نیز از شورا نمی پذیریم/ انان نیز سهل انگاریهای زیادی از خوذ نشان دادند.
                     سقز با این همه پتانسیل ریز و درشت فرهنگی تجاری و گردشگری چه کاری کردید؟
                     برای استفاده ار خیل عظیم مسافران که در ایران بی نظیر است چه کاری کردید؟
                     می گویید از استانداری و نماینده مجلسمان حیدری اجازه ساخت بازار تجاری را در وردی بانه نمی دهند پس چرا ساکتید؟ چرا هیچ کاری نمی کنید؟
                     چرا صدایتان در نمی اید. مگر شما به قول خودتان منتخب مردم نیستید؟ چرا با مردم در میان نمی گذارید تا مردم کاری بکنند و دست خائنان را رو کنند؟
                     خدا کیلی شما دلتان ناب برای سقز نمی تپد. شما همگی منافع خود را اولویت قرار داده اید حالا اگر فرد یا افرادی در بین اعضای شورا پیدا شود که کاری کند دیگران انان را نیز به دنبال خود می کشانند.
                     برای تعامل بیشتر ادارات با مردم چه کردید جز اینکه ادارات روز به روز گستاختر و بی شرم تر با مردم برخورد می کنند!!
                     این سوالات و دهها سوال دیگر را هم شورا و هم شهردار و هم معتمدان نا مرئی و قذیمی شهر که پشت ابرها مخفی شده اند باید پاسخ دهند . حالا شورای عزیز توقع دارید مردم کم کاری شهردار را از زبان شما باور کند!!
                     ما می دانیم که هم شهردار و هم شما زحمت کشیده اید اما آنچه را که باید انجام می دادید ندادید.
                     و بدانید که مردم بهترین داورانند و همه چیز را به خوبی می فهمند و درک می کنند.

                     پاسخ دهید

                     • يا مهدي
                      يا مهدي: 1-18-2009 . 11:32 ق.ظ :

                      جناب مهدي سلام
                      استدلال ميخواهيد از اهلش بپرس.عميقا معتقدم رفتن رحيمي از شهرداري براي شهر سقز گران تمام ميشود و تنها كسي كه در اين ميان سود ميجويد خود رحيمي است.

                      پاسخ دهید

                      • يك دوست
                       يك دوست: 1-18-2009 . 11:49 ق.ظ :

                       البته استيضاح شهردار حق قانوني اعضاي شوراي شهر هست . به نظر من هم اگر از لحاظ مديريتي و عقب افتادن از برنامه اي كه ايشان قبلا وعده اش را داده و انجام نداده اند كاملا بايد پاسخگو باشد . حال در صورت عزل ايشان اميدوارم كه فردي مناسب به مدرك تحصيلي مرتبط با سابقه مديريتي براي اين پست انتخاب شود . چون شهرستان سقز نيازمند شهردار قوي هست اين شهر از لحاظ كارهاي زيربناي بسيار ضعيف است . و متاسفانه هر فردي براي اين پست در نظر گرفته مي شود يا پشتوانه سياسي دارد يا در فكر پر كردن رزومه كاري براي پست بعدي مي باشد . از ابتداي كار هم آقاي رحيمي براي چنين پستي بزرگي بسيار … بودند . انشاالله كه اين شهروندان سقزي براي يك بار هم كه شده شهرداري درست و حسابي را در اين شهر ببينند.

                       پاسخ دهید

                       • حقيقت
                        حقيقت: 1-18-2009 . 2:02 ب.ظ :

                        از اعضاي شورا ميخواهم تحت تاثير حرفهايي كه خود رحيمي و طرفدارانش در اينجا تلنبار كرده‌اند قرار نگرفته و با شجاعت او را استيضاح و عزل كنند. شهرداري در حال حاضر در بدترين و نامناسب‌ترين وضعيت قرار دارد. كافي است به آنجا سري بزنيد. مردم سقز منتظر اقدام تاريخي و شجاعانه شما هستند. اين براي شما يك محك است كه آينده سياسي تان هم به آن بستگي دارد پس لطفا قاطع و صادق باشيد.

                        پاسخ دهید

                        • arsalan
                         arsalan: 1-18-2009 . 4:29 ب.ظ :

                         با سلام
                         روي صحبت من با همشهريان خودم است واقعا اگر ما در مواقع حساس درست تصميم ميگرفتيم باز هم وضعيت اين چنيني پيش مي آمد؟
                         هر وقت اخبار افتضاحات مديريتي و غيره شهر را مي شنوم ياد آن جمله مشهور :
                         خلايق هرچه لايق
                         مي افتم مگر نه اين است كه اين شورا منتخب خود ماست ؟ در اين هيچ شكي نداشته باشيد كه حتي اگر داوطلبان غربال شده بودند و هزاران بهانه ديگر باز هم عدم شركت بعضي از ما و عدم آگاهي بعضي ديگر كه شركت كردند موجب شد تنا چنين افرادي در راس امور قرار بگيرند..
                         بگذاريد با خود رو راست باشيم مگر ما نبوديم كه به ناتاشا و يا عكس فلان كانديدا راي مي داديم؟
                         نتيجه چنين شد كه مي بينيم..
                         و اما شورايي كه به هر طريق انتخاب شده است و دست ما را از هر تغيير و تحولي كوتاه مي بيند..چرا زماني كه چيا صالحي باباميري را انتخاب نمود ( صرفنظر از اينكه ايشان كه بودند و آيا واقعا صلاحيت اين كار را داشتند ) در مقابل دخالت بيجا و خارج از اختيار آقاي استاندار هيچ گونه مقاومتي از خود نشان ندادند..؟ شما با اين عمل خود رسما آبروي اين شهر را فروختيد به چه قيمتي نميدانم..ولي خدا كند ارزان نفروخته باشيد .
                         و در پايان شهردار….
                         به نظر بنده شورا بايد تمام سوالات را فراموش و هنگام استيضاح فقط از آقاي شهردار بپرسد آيا در ترويج فرهنگ بسيج موفق بودند يا خير ؟
                         مگر غير از اين است كه به استناد به خبر شارنيوز ايشان در جلسه معارفه خود هدف خود را ترويج فرهنگ بسيج قلمداد كرد؟؟؟
                         با خود بيانديشيم مقصر كيست…ما يا ايشان؟

                         پاسخ دهید

                         • ناشناس
                          ناشناس: 1-18-2009 . 4:56 ب.ظ :

                          سلام وتشکرفروان ازسایت مردمی شارنیوز که انصافادراطلاع رسانی به هنگام کم نگذاشته این جریان عذل شهرداردم جنبه وشاید چندجنبه داشته باشد اول اگر استیضاح وعزل شودتمام کمکاریهارا به گردن رحیمی که با مهارت فروان یکی ازاعضای شوراازاول وحتی قبل ازمعرفی اقای چیا بابامیری داشت می اندازند دوم انکه اگررحیمی عزل شوداعضای شورای فعلی بازیرکی تمام درانتخابات اینده شورا می گویند که شهردارتازه شهردارشده وزمان زیادی ازشهردارشدنش نمی گذرد ویا واناچاربودیم شهردارش کنیم جنبه های دیگر رابه چالش می گزارم که بازدیدکنندگان عزیزازاین سایت اعلام نظرفرمایندافسوس که درشهری هستم که بزرگان ان ومعتمدین واقعی ودلسوزان واقعی سکان این شهررابه دست چه انسانهایی گذاشتند افسوس افسوس افسوس افسوسو…..

                          پاسخ دهید

                          • س
                           س: 1-18-2009 . 5:43 ب.ظ :

                           با تشکر از زحمات شهردار.اتفاقا به نظرمن آقای رحیمی مدیر لایق وخبره ایست.

                           پاسخ دهید

                           • ازیرتا
                            ازیرتا: 1-19-2009 . 1:05 ق.ظ :

                            عجب شجاعتی داره این شوراخدایی نکرده چشمتون نزنند!
                            اخه کسی نیست به شماها بگه آخه اگه قهر سیاسی مردم نبود شماه عمراً انتخاب می شدید .اگه مردم همه تو انتخابات شرکت می کردند شاید سقز همه دارای شورایی قویتر بود وبه این روز نمی افتاد با نظرات کارشناسانه (به اصطلاح ) خودشان کارهای عجیب و غریبی مثل ساختن پل عابر پیاده اونم در جایی که سالی چند نفر ازآن محل عبور نمی کنند نبودیم البته شاید شورای محترم خواسته با ساخت این پل عابر پیاده در جهت جذب گردش گر تلاشی کرده باشد تا از بالای آن منظره ناخوشاینذ مواد فروشان میدان یادبود را ببینند که چگونه امرار معاش می کنندیادیدن افرادی که در کنار چه م سقز در حال تزریق مواد بوده وهرروز شاهد مرگ یکی از آنها می باشیم که خانوادهایشان شرم می کنندبرای آنها مراسم فاتحه خوانی (پرسه) بزارند.آیا بهتر نبود این پل عابر پیاده را در یکی از خیابان های منتهی به میدان آزادی (به ر کاراج ) درست می کردید
                            آیا خود شما ها هم لازم نیست که استیضاح شوید . البته قسمت عمده مشکلات شهر هم بر می گردد به مدیریت اقای رحیمی و اغلب مردم به این مسائل واقفند واین نکته را هم نباید فراموش کرد.

                            پاسخ دهید

                            • رسول
                             رسول: 1-19-2009 . 10:52 ق.ظ :

                             استیضاح حق مسلم شوراست و استیضاح به معنای برکناری شهردار نیست بلکه پاسخ به سئوالاتی است که برای انان مطرح و باید شهردار پاسخگو باشد در غیر اینصورت و……. در هر حال نه شورا انظر برکنار ی آقای رحیمی را دارد و نه آقای رحیمی که از اصول گرایان کردستا ن هستند رفتنی ! بلکه این گرم نمودن فضا به نفع رحیمی

                             پاسخ دهید

                             • صلاح
                              صلاح: 1-19-2009 . 12:41 ب.ظ :

                              لطفاً سوابق اجرائئ ومدیریتی شهردار را اعلام کنید

                              پاسخ دهید

                              • m-L
                               m-L: 1-19-2009 . 7:39 ب.ظ :

                               بابا ما کجای کاریم::قافله رو آب برده ما هنوز خوابیم…
                               متآسفم برای شهری به قدمت 3000ساله.

                               پاسخ دهید

                               • رضا
                                رضا: 1-20-2009 . 9:15 ب.ظ :

                                سلام تشکر ازاطلاع رسانی سایت مردمی شارنیوزلطفا دوستان ازفرصت پیش امده این موضوع رابررسی وبفرمایند که خصوصیات فردی علمی اجتماعی وتخصصی وتجربی وشاخصه های یک شهردار واعضای انتخابی شورا رابرای اداره یک شهر به چالش بکشانند ببینیم مادر چه وضعیتی بهد 3000 سال قدمت هستیم قطعا به پاسخ میرسیم خواهشمنیم نظر بدهید تشکر

                                پاسخ دهید

                                • نیما 92
                                 نیما 92: 1-21-2009 . 7:15 ب.ظ :

                                 مدیر محترم شار نیوز باز دچار فیلتر شدید یا شما مردان حمله شورا هستید در جبهه فرهنگی و افکار عمومی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه چیز را منتشر کنید چون دوباره روزی گریبان شما را خواهد گرفت لطفا از بسیج صحبت نکنید چون اگر بسیجی و فرهنگ بسیجی نبود شما و بنده وخانواده های ما و شما زیر چکمه اشغالگر له میشد شاید جوان بودن شما باعث خدای نخواسته هجمه به بسیجی شده است

                                 پاسخ دهید

                                 • م. بهمن 2م 13871
                                  م. بهمن 2م 13871: 1-21-2009 . 11:23 ب.ظ :

                                  بنظرم شورا این مسائل رابرای استسضاح شهردار اعلام وصول کردنددارای هیچ توجهی نیست چون شخصی که در عرض این یک سال ونیم این همه فعالیت عمرانی داشته وبه قول یکی ازاغضای شورا بنام اولیایی شهردار باید از زیر صفر شروع کندپس اینان بیشتر ذنبال مسائل شخصی هستند

                                  پاسخ دهید

                                  • میدیا
                                   میدیا: 1-22-2009 . 12:21 ق.ظ :

                                   شهردار بودن فقط داشتن یک اتاق ریاست و آن هم داشتن یک در مخفی برای فرار از دست مشکلات مردم نیست. تا حالا به شهرداری رفته اید؟ آیا داشتن یک درب مخفی اونهم که روش نوشته آبدارخانه برای فرار از شنیدن مشکلات مردم کاری شایسته برای شهردار است؟
                                   به آقای رحیمی بگید فعا بره خودش رو آبدیت کنه بعد در فکر مقام و … باشه.

                                   پاسخ دهید

                                   • reza
                                    reza: 1-22-2009 . 3:02 ب.ظ :

                                    بعنوان يك شهروند سقزي رحيمي از شهردار بودن فقط عنوانش را يك كشيد چون اصلا تجربه كار عمراني و فني و مهندسي نداشت ايشان برگردند آموزش و پرورش و همان معلميشان را بكنند از سرشان هم زياد است حيف است اينقدر شيفته ميز رياست است رحيمي خودش اولين خيانت را به خودش كرد چون مسئوليت جايي را قبول كرد كه هيچگونه تجربي و توانايي را در آن سمت داشت و در شهرداري پستهاي مهم را به افرادي واگذار نمود كه اصلا لياقت آنرا نداشتند البته بيچاره تقصير نداشت چون آنقدر شيفته عنوان شهردار بود كه قبول كرد عزل و نصبها را شورا انجام دهد و ايشان فقط شهردار باشند

                                    پاسخ دهید

                                    • مهم نيست
                                     مهم نيست: 1-22-2009 . 6:30 ب.ظ :

                                     به نظر بنده انجام اين امر موردي بيهوده بيش نيست چون واقعيت محض اين است كه بايد كسي را زير سوال بر د كه حتي كمي از الفباي شهري سر در بيارد كسي كه الان هم ازش بپرسي جناب شهردار فرق بين شهرنشيني وشهرگرايي يعني چي نمي داند چه انتظاري داري ديگه به سوالات تخصصي جواب بدهد ..

                                     پاسخ دهید

                                     • kaveh
                                      kaveh: 1-22-2009 . 9:59 ب.ظ :

                                      shorai shahr che entzarati az shahrdar dashte ke zarf ain modat khdmat aghai rahimi baravarde nashode? karname khdmat shahrdar dar post shahrdari kamlan rzaitbakhsh o maord taid todeh mardom saghez ast.aghai rahimi liaghat o modiriat khod ra dar gozashte o dar posthai mohaole be khobi nshan dade o be anjam rsandeand azizan shora bejai estizah kardan az raosh mashorat o hdait estfade konand.ba barknari o avordan fard digari shahr dochar sardargomi o blataklifi khahad shod makhsosan agar nfar jaigozin ghair bomi ham bashad.

                                      پاسخ دهید

                                      • صلاح
                                       صلاح: 1-22-2009 . 11:00 ب.ظ :

                                       جمعبندي اينجانب ازدوران تصدي اقاي رحيمي جديت وپشتكاراما فاقد
                                       توان علمي كه مي توانست درهمان پست قبلي معلمي كارايي بيشتري داشته باشد

                                       پاسخ دهید