شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۷/۰۵/۱۴۰۱
جمعه، 27th می 2016
1:16 ب.ظ

یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به باشگاه ورزشی شهرداری اختصاص یافت

شهردار سقز با اشاره به اهمیت فعالیت های فرهنگی ورزشی در سطح شهر گفت: با وجود محدودیت مالی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار برای باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری در سال ۹۵ در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایرنا، ضیاالدین نعمانی روز پنجشنبه در اولین جلسه هیات مدیره باشگاه ورزشی شهرداری سقز با بیان اینکه رسالت اصلی شهرداری انجام کارهای عمرانی و خدماتی است افزود: تاسیس این باشگاه از اقدامات مهم این نهاد عمومی بوده است.

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی سقز هم با اشاره به تصویب نهایی باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری سقز توسط اداره کل ورزش و جوانان کردستان، بیان کرد: تاسیس این باشگاه اقدامی زیربنایی و بلندمدت برای حمایت از توسعه ورزش و حمایت از تیم های ورزشی سقز است.

اسماعیل تیفوری تیم های مورد حمایت باشگاه شهرداری را رشته های فوتبال در چهار رده سنی، تکواندو بانوان، کاراته بانوان، کشتی نونهالان، والیبال نونهالان و جودو اعلام کرد و بیان کرد: ترویج ورزش های همگانی، توجه به ورزش محلات از برنامه های ورزشی سال جاری شورا و شهرداری سقز خواهد بود.

وی اظهار کرد: در سال ۹۴ یک میلیارد و ۳۰۰ میلون ریال به ورزشکاران و تیم های ورزشی کمک شد و یک میلیارد ریال به باشگاه ورزشی شهرداری اختصاص یافت.

شهردار، مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری، رئیس شورای شهر و رئیس کمیسیون ورزش شورای شهر اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری سقز هستند و معاون مالی شهرداری مدیرعامل این باشگاه است.

کد خبر: 19261