شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۷/۰۵/۱۴۰۱
شنبه، 28th می 2016
10:52 ب.ظ
در رقابت بین عارف و لاریجانی، بیگلری به کدام سو خواهد رفت؟

بیگلری: لاریجانی فرد باتجربه تری برای ریاست مجلس است

مجلس دهم آغاز به کار کرد تا تمام توجه فعالین و احزاب سیاسی کشور به کرسی ریاست مجلس جلب شود و اینکه چه کسی بر آن خواهد نشست؟ عارف و لاریجانی در رقابتی سخت باهم مشغول یارگیری هستند تا بیشترین رای را در انتخابات ریاست مجلس به سبد خود اضافه کنند و در این میان شاید برای برخی از اهالی سقز و بانه که پیگیر مسائل سیاسی هستند هم جالب باشد که بدانند نماینده آنها به کدام یک از این دو رای خواهد داد؟

وی در گفتگویی  با شارنیوز با تاکید بر این نکته که هر دو گزینه از افراد شایسته، لایق و کارآمد نظام هستند و هر دوى آنها را قبول دارد گفت: دکتر عارف از مقبولیت بالاى در کشور برخوردار است اما تجربه عضویت در مجلس را ندارند و آقای لاریجانی تجربه ی عضویت و ریاست در دوره های پیشین مجلس رو دارند شانس بیشتری برای کسب کرسی ریاست مجلس را دارند.  وی تاکید کرد  که  راى دادن در ماجرای انتخاب رئیس مجلس جناحى نیست.

بیگلری در پاسخ به سوال خبرنگار شارنیوز در مورد اینکه در این دوره شاهد حضور وی در کدام کمسیون مجلس خواهیم بود نیز گفت:

سه کمیسیون پرطرفدار مجلس که در هر دوره مجلس حدود دوبرابر ظرفیت متقاضى دارند عبارتند از: امنیت ملى، بودجه و صنایع و معادن.  هنوز تصمیم نهایی را نگرفته ام اما در یکی از کمسیون های بودجه یا صنایع و معادن عضو خواهم بود و امیدوارم خداوند توفیق بیش از پیش برای خدمت به مردم نجیب و شرافتمند سقز و بانه در این دوره را هم نصیبم کند و بتوانم جوابگوى الطاف موکلان گرانقدرم باشم چون آنها لایق بهترینها هستند.

——

کد خبر: 19299


۳ دیدگاه