شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۶/۰۷/۱۴۰۱
Sunday، 5th June 2016
7:30 pm

معاون سیاسی جدید فرماندار سقز معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه، معاون استاندار کردستان و فرماندار ویژه شهرستان سقز روز یکشنبه در آیین تقدیر و معارفه معاون جدید سیاسی و انتظامی فرمانداری گفت: آنچه از دید مردم ، ماندگار است خدمتگزاری صادقانه و خالصانه به مردم است. علی اکبر ورمقانی با عنوان اینکه با همراهی و همگرایی ، توفیق بیشتری حاصل خواهد شد،تاکید کرد فقط کار برای رضای خدا است که منجر به توفیق خواهد شد.

وی با بیان اینکه مجموعه کارکنان فرمانداری و بخشداری ها انسان هایی بسیار ارزشمند ، افرادی فهیم و خدمتگزار هستند از همراهی و همدلی مجموعه تشکر کرد.

ورمقانی با اشاره به این فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که هر که خلاف وحدت حرکت کند منافق است تصریح کرد:توجه به وحدت و اجرای برنامه های وحدت آفرین همواره باید در دستور کار باشد.

وی با عنوان اینکه حوزه سیاسی، اجتماعی و انتظامی در فرمانداری، حوزه ای پیچیده است از خدمات چندین ساله رستم پور به ویژه در برگزاری باشکوه انتخابات هفتم اسفندماه به عنوان دبیر ستاد انتخابات و سال ها کوشش در حوزه معاونت های برنامه ریزی و عمران فرمانداری و بخشدار زیویه تقدیر کرد.

فرماندار ویژه در خصوص معاون جدید سیاسی هم با بیان اینکه کریمیان در نهاد رییس جمهوری خدمت کرده و مدتی مشاور دستیار ویژه رییس جمهور در حوزه اقوام بوده است عنوان کرد:وی با استان های مختلف ارتباط داشته است که باید از تجارب خویش برای بالندگی و سازندگی و توسعه شهرستان استفاده کند.

وی با تاکید به اینکه، مردم با چشم بینا مسایل را رصد می کنند و تکریم ارباب رجوع همواره از دغدغه های اینجانب بوده است، اعلام کرد باید تعامل با اعضای شورای تامین ، دوری کردن از سیاسی کاری ، حرکت در راستای وحدت و تکریم مردم جزو اولویت های معاون سیاسی باشد.

وی اقتصاد مقاومتی، ایجاد نشاط اجتماعی و تکریم ارباب رجوع را از محورهای مهم دولت تدبیر و امید در حوزه وزارت کشور در سال جاری برشمرد.

صابر زارعی معاون فنی و عمرانی فرماندار سقز هم به عنوان نماینده کارکنان در سخنانی از سال ها تلاش اسماعیل رستم پور تقدیر و تشکر و برای معاون جدید آرزوی توفیق کرد.

اسماعیل رستم پور هم با بیان اینکه کسب توفیق به دلیل همکاری و تعامل و همدلی مجموعه بوده است اظهار کرد:مردم لیاقت بهترین خدمات را دارند.

وی از حسن نیست فرماندار برای انتصاب قبلی وی در پست معاون و همکاران تشکر و پست جدید را به کریمیان تبریک گفت.

کامل کریمیان نیز با عنوان اینکه ذات تغییر و تحول امر خوبی است بیان کرد:با وجود اینکه سال ها در تهران کار کرده ام ولی همواره به خدمت به در زادگاهم کردستان علاقه مند بوده ام.

او با اذعان به اینکه تنوع و نگرش های مختلف سیاسی قابل احترام است اظهار کرد:به سیاسی کاری معتقد نیستم و در راستای ارتقای شاخص های عملکرد به اسناد بالادستی و برنامه های آن و اقتصاد مقاومتی، تکریم ارباب رجوع و ایجاد نشاط در جامعه توجه خواهم کرد.

وی با عنوان اینکه، کادرسازی و توجه به نیروی انسانی ، امری ارزشمند است بیان کرد: نباید تجارب افراد در سازمان های بایگانی شود و باید از تجارب رستم پور نیز در پست های مدیریتی استفاده شود.

معاون سیاسی جدید، متولد ١٣۵۵ در یکی از روستاهای توابع دیواندره است و در رشته کارشناس ارشد روابط بین الملل از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده است. وی در حوزه خبرنگاری هم دارای سابقه طولانی است و خبرنگاری در پایگاه اطلاع رسانی دولت، سردبیری پایگاه اطلاع رسانی دولت و مدیر سامانه پیامک دولت ( پاد) را بر عهده داشته و آخرین سمت وی در حوزه ریاست جهموری، مسوول اطلاع رسانی حوزه مشاوران و دستیاری ویژه رییس جمهور بوده است. جدای از مقالاتی که در روزنامه های سراسری به چاپ رسانده، وی در حوزه اقوام و اقلیت ها و همچنین مساله کردها در ترکیه نیز دست به انجام پژوهش هایی زده است.

کد خبر: 19389


نظر دهي بسته شده است.