شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۹/۰۷/۱۴۰۱
Tuesday، 7th June 2016
6:22 am

” ام آر آی ” بیمارستان امام رسید

دیروز قطعات دیگری از دستگاه ” ام آر آی ” وارد بیمارستان امام خمینی سقز شد تا تقربیا دستگاه آمده سرهمبندی و راه اندازی باشد. این دستگاه که محصول دو کشور آلمان و سوئیس است جزو پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه های “ام ار ای” است.

دکتر غوثی رییس مرکز بهداشت و درمان سقز در گفتگویی کوتاه با شارنیوز اظهار کرد : یک تیم فنی – مهندسی به مدت یکماه در سقز ماندگار خواهند شد تا کار نصب نهایی دستگاه را به اتمام برسانند . سرپرستی این تیم را یک مهندس پزشکی سوئیسی که دارای دوره تخصصی نصب ام آر آی است، برعهده دارد.

وی افزود : کار نصب دستگاه از امروز شروع و در مدت یک ماه به اتمام خواهد رسید . وی در پایان به شروع آزمایشی دستگاه اشاره کرد و افزود : بعد از اتمام نصب , دستگاه یک مرحله آزمایشی را طی خواهد کرد که در پایان این مرحله و بصورت رسمی , این دستگاه بطور متوسط امکان  پذیرش بیست بیمار در روز را دارد.

دستگاه ” ام آر آی ” جزو وعده های سفر وزیر بهداشت به سقز بود که بعد از یکسال و ۵ ماه و بیست و سه روز به سرانجام رسید.

 کد خبر: 19438


نظرات:

 1. جزو بهترین خدمات و پیگیریهای جناب دکتر غوثی بوده و واقعا رفاه شهروندان را تامین میکند-تشکر از ایشان

 2. اوردنش ۸ سال طول کشید ، راهندازیشم حتما ۱۸ سال طول میکشه… !؟
  نه نماینده سقز، نه فرماندار ، و نه شورای سقز دل نمیسوزونن…

 3. خسته نباشید واقعا جناب ورمقانی ، بیگلری ، غوثی و … !
  باید الان سومین بیمارستان دولتی سقز ( با امکانات پیشرفته ) و اولین و حتی دومین بیمارستان خصوصی این شهر افتتاح میشد نه اوردن این دستگاه پیش پا افتاده و مورد نیاز اولیه… .
  متأسفانه سقز دلسوز واقعی نداره و مردمشم از فرماندار و نماینده توضیح نخواستن و نمیخوان…

 4. سلام چرا هشت سال ///سال قبل در سفر وزیر مصوب شد اگر از مراحل سفارش…………………………تا راه اندازی اطلاع داشته باشید اینگونه نا امیدانه و بدبینانه نظر نمیفرمودید در هر صورت مبارک ملت شریف منطقه باشد

 5. سلام و احترام دعای خیر و راهنمایی دوستان جراغ راه ماست بنده فرزند این خاکم ////انجام وظیفه کردم ////مبارکه ایشالله/////ممنون از لطفتان

 6. آوردن ام آر آی جزو اقدامات نماینده و شورا و فرماندار نبوده بلکه جزو طرح های وزارت بهداشت بوده که در اکثر شهرها در حال اجرا است.ضمناً احداث بیماستان تخصصی که در حال احداث می‌باشد نیز جزو همین طرح ها بوده که در بیشتر شهرها نیز در حال اجرا می‌باشد که گه گاه نماینده کنونی آن را جزو اقدامات خود تلقی نموده و این در حالی است که هیچ ربطی به نماینده ندارد.