شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۳۱/۰۲/۱۴۰۱
یکشنبه، 12th ژوئن 2016
12:11 ب.ظ

ساخت دیوار صخره نوردی سقز با مشارکت خیران در دست اتمام است

سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز گفت: ساخت دیوار صخره نوردی سالن ریاست جمهوری شهرک دانشگاه این شهرستان با مشارکت خیران در دست اتمام است.

به گزارش ایرنا فرزاد خاکی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تاکنون ۸۰ درصد عملیات این دیوار انجام شده است افزود: مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال برای این طرح هزینه که از این مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال آن از طریق ورزش و جوانان تامین و بقیه توسط خیرین به هیات کوهنوردی اهدا شده است. وی روند ساخت این دیوار را رضایت بخش توصیف و ابراز امیدواری کرد در صورت تامین به اعتبار به موقع این طرح در تابستان امسال به اتمام برسد. او در خصوص روند و کیفیت ساخت دیوار عنوان کرد: پس از مطالعه های اولیه و انجام طراحی با توجه به فضای سالن این طرح در سه قسمت سرعت، لید، و بولدر ساخته شده که دیواره سرعت آن ، اولین دیواره سرعت در استان کردستان می باشد و جنس دیواره از نوع مرغوب چوب وپانل روسی و با آهنکشی بسیار با کیفیت ساخته شده است. خاکی در ادامه از نماینده مردم شهرهای سقز و بانه، آموزش وپرورش، شهرداری و اعضای شورای شهر و اعضای کمیته جوانان هیات کوهنوردی سقز برای همکاری در اجرای این طرح ورزشی تشکر کرد. سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز پیرامون وضع فعالیت هیات کوهنوردی و تعداد ورزشکاران این رشته هم یادآور شد: هیات کوهنوردی از هیات های فعال این شهرستان است که از تعداد ۱۴ هزار ورزشکار سازماندهی در این شهرستان ۳۵۰ نفر آنها در رشته کوهنوردی فعالیت می کنند.

 کد خبر: 19461


یک دیدگاه

  • فواد عبداللهی
    فواد عبداللهی: 6-16-2016 . 9:04 ب.ظ :

    این ۶۰ میلیون که شما میگید خرج شده و فقط ۴۰ میلیون رسیده که اقای بیگلری از فدرایسون و وزارت ورزش عنایت فرمود… .. مابقی این ۶۰ میلیون ۵تا ۶ میلیون از خیرین رسیده که شهرداری ۵۰۰ هزار اموزش برورش حدود ۴۰۰ هزار تربیت بدنی ۱ میلیون ///// دیگه مابقی که شما میگید ما ندیدیم … لطفا اول صحت رو جویا شید بعد خبرو بخش کنید ممنون

    پاسخ دهید