شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۷/۱۴۰۱
Saturday، 18th June 2016
9:07 am

شیوه جدید آشتی با یارمهربان در سقز کلید می خورد

سنندج- ایرنا- معرفی، فروش و مطالعه رایگان کتاب در سقز کلید خواهد خورد کتاب در این رویداد فرهنگی چون چتری گسترده خواهد بود که هم مخاطب، هم ناشر و هم مولفش در آن سهم خواهند داشت.

به گزارش ایرنا، جمعی از فعالان فرهنگی، دوستداران به فرهنگ مطالعه کتاب و کتابخوانی و ناشران کتاب سقز در اقدامی هر دوشنبه نمایشگاه عرضه رایگان کتاب راه اندازی خواهند کرد و اولین نشست برای تدارک این برنامه عصر پنجشنبه در سالن کتابخانه عمومی شهید ملا محمد امینی این شهرستان برگزار شد.

این جمع در این اقدام، کتاب های نو و دست دوم خود و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون های پرورش فکری کودک و نوجوان کتاب های موجود و نویسندگان آثار خود را در پارک مولوی کُرد بر روی میزهایی قرار خواهند داد تا علاقه مندان آن را در دو ساعت مرور و در صورتی که آن را پسندیدند به منزل خواهند برد تا هفته دیگر کتاب را برگردانند و در صورت تمایل، کتابی از کتابخانه خویش را نیز به جمع این کتاب ها بیفزایند.

یکی از برگزار کنندگان این برنامه که از ناشران قدیمی سقز است در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت: در این کار فرهنگی، شورا و شهرداری سقز نیز حوزه فرهنگ را یاری خواهند داد.

آوات محمدی افزود: ناشران سقز به نام های محمدی، گوتار و بیریار و جمعی از نویسندگان نیز به جمع ما پیوسته اند تا در زمانه ای که کمتر کسی روی خوش به کتاب نشان می دهد این دوست مهربان را با مردم آشتی دهیم.

وی ادامه داد: در نظر داریم دم دمای غروب و بعد از نماز عصر هر دوشنبه به مدت سه ماه این برنامه را در پارک اجرا کنیم.

او بخشی از این برنامه را شامل معرفی کتاب توسط نویسندگان اعلام و اظهار کرد: مخاطبان و مراجعه کنندگان و حاضران نیز در صورت علاقه مندی می توانند کتاب را همان جا با تخفیف تهیه کنند.

کد خبر: 19513


نظر دهي بسته شده است.