شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۵/۰۴/۱۳۹۹
یکشنبه، ۶ام بهمن ۱۳۸۷
۱۱:۳۶ ق.ظ

یک سوتی شارنیوزی!-شهربان

آنچه در تصویر مشاهده می فرمایید عکس صفحه ی اول سایت وزین شارنیوز با عنوان “پارک لاله سقز” است.
اهمیت این عکس از چند لحاظ قابل بررسی است:
اول اینکه از قضای روزگار نه تنها در پارک لاله که هیچ فضای سبز و انچه شبیه به پارک باشد در ان دیده نمی شود.
ثانیا یک دکل موبایل در آن وجود دارد که بدجوری توی ذوق آدمیزاد می زند که مشخص می کند شرکت های محترم همراه اول تا آخر همچین بی حساب و کتاب هم جیب مردم را خالی نکرده اند و برایشان دکل زده اند این هوا(تازه نردبان و بلند گو هم دارد).
نکته جالب دیگر در این عکس آپارتمان های مربوط به طرح مُسَکن مهر است که چون شما دید بصیرت ندارید قادر به دیدن آنها نمی باشد و تازه به شما ربطی هم ندارد که چند درصد مصوبات دولت اجرایی شده اند.
در نهایت آنچه عکاس را از حیث ذوق و قریحه از کاوه گلستان متمایز می سازد،قرار دادن هوشمندانه سردر دانشکاه پیام نور (light message) در گوشه پایین تصویر است،چون به هر حال از زمانی که دیدبان به استخدام رسمی این دانشکاه در آمده اهمیت آن دوصد گفته چون نیم کردار نیست حافظا.
بله دیگر هنگامی که سردبیر با حفظ سمت عکاس،مسئول روابط عمومی،مدیر دردل و ترکیدن بغض،گروه فشار داخلی سایت،مشاور ازدواج و طلاق، روانشناس، مستمع چرندیات چند شهروند محترم، آگهی گیر،تایپیست علل بدل(۱) ،سپر بلا و … باشد و تازه دغدغه ی اشتغال و ازدواج هم داشته باشد اوضاع از این بهتر بدتر نخواهد شد.
به هر روی از خداوند منان برای اعضای خوشحال سایت خودمان طلب مغفرت، شفای عاجل،اشتغال اعجل،ازدواج معجول و معافیت سربازی و برای بازدیدکنندگان محترم صبر و شفقت و شورای شهر و شهردار (۲) طلب می نماییم.

۱- از شما چه پنهان مدتی است تایپیست اصلی مان مقداری پروانه ای گشته اند،تیشه به کوه می زند، کله به دیوار می کوبد،بی مناسبت کارت پستال می دهد،کافی شاپ می رود دل می دهد قلوه می گیرد و خلاصه برو بابا تایپ کیلویی چند؟!
۲- ارتباط این دو مقوله آخر به مطلب حاضر هنوز هم برای نگارنده قابل درک نیست.

کد خبر: 2063


۹ دیدگاه