شارنيوز- اخبار سقز

امروز 28/06/1393 برابر با 2014 September 19
Wednesday، 28th January 2009
9:18 am

بنگاه های معاملات ملکی ساماندهی می شوند

طرح ساماندهی بنگاه های معاملات ملکی آغاز شده و به زودی شاهد تغییراتی در فعالیت این بنگاه ها خواهیم بود. خدامرادی رئیس اداره بازرگانی ضمن اعلام این خبر به شارنیوز گفت: نزدیک به 180 بنگاه از این به بعد دارای برچسپ ویژه، مهر یکسان، قولنامه یکسان، نام کاربری و رمز ویژه اتصال به سیستم مستغلات کشور و امضای دیجیتالی خواهند شد. وی دلیل این کار را جلوگیری از معاملات غیر قانونی و پرهیز از خرید و فروش های غیرمجاز عنوان نمود. رئیس اداره بازگانی سقز افزود: بنگاه های معاملات ملکی ار طریق اینترنت معاملات صورت گرفته را به سیستم مستغلات انتقال خواهند داد و از طریق کد رهگیری امکان پیگری تخلفات ممکن خواهد بود. تا کنون چند دوره کلاس آموزشی برای این بنگاه ها جهت آشنایی با سیستم جدید برگزار شده است.کد خبر: 2103
  مطالب مرتبط:


1 نظر

 • Anonymous
  Anonymous: 1-29-2009 . 7:48 am :

  امیدوارم این کارگامی درجهت جلوگیری از تلاش افراد سود جو و سازندگان بازارکاذب و زمین خواران باشد .

  پاسخ دهید

  *
  به دیگران نمایش داده نخواهد شد.
  لطفا در حین درج نظرات خود به این نکات توجه کنید.
  1. نظرها اخلالگرانه، توهین آمیز و برخورنده نباشد.اظهارنظرها باید سازنده با لحنی مناسب نوشته شود، نه با نیت بد یا برای آزردن دیگران.
  2. نظرات نباید شامل موردی غیرقانونی یا اعتراض برانگیز باشد: نظرات آزاردهنده، افتراآمیز، توهین آمیز، تهدیدآمیز، مخرب، مستهجن، ضددین، شامل اشارات جنسی و نژادپرستانه پخش نخواهد شد.
  3. طرح مطالب بی ارتباط با موضوع درج نخواهد شد.
  4. از رسم الخط لاتین استفاده نکنید.