شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۴/۱۴۰۱
جمعه، 31st اکتبر 2008
11:51 ق.ظ

اندر احوالات بانکداری ایرانی

همه ی انسان ها برای انکه پول های فراوان خویش را از گزند آسیب برهانند وضمن حفظ آن سعی در افزایش آن نیز داشته باشند به مکان مقدسی به نام بانک نیازمندند.

بانک چیست؟
بانک چیزی است برای فردا و به درد امروز کسی نمی خورد
بانک چیزی است پیشتاز که در دسترس ابن البشری نمیباشد
بانک چیزی است مثل بانک شما که به شما هیچ ربطی ندارد.
حال که فهمیدید بانک چیست باید برای به راه انداختن نوع خصوصی آن مقدار بسیار زیادی پول داشته باشید . برای داشتن پول فراوان می توانید یک وام فراوان بگیرید که روش آن را بعد ها برایتان خواهم گفت .
حال که موفق به راه اندازی بانک شدید به شما تبریک می گویم چون شما یک مولتی میلیاردر واقعی شده اید.
بعد از اخذ مجوز شما باید در هر کوره دهی و در هر سوراخ سنبه ای یک شعبه باز کنید در بهترین نقطه و با بهترین نما و مصالح.
بعد از آن به فکر تیزر های تبلیغاتی باشید. برای جذاب شدن تیزر تعدادی آدم که نقش کارمند مودب و باشخصیت را بازی کنند و مقادیری مشتری منگول مورد نیاز می باشد.
بعد از آن که تاحدودی مخ مردم را زدید وام دادن را در دستور کار خویش قرار دهید .نوع وام فرقی نمی کند مقدار آن هم مهم نیست تا می توانید دستور پرداخت وام صادر کنید.
بقیه ی امور بانکداری از قبیل قبول قبوض و حواله و برات و چک و سفته و ضمانت نامه بانکی وایجاد اعتبار برای مشتری وسرمایه گذاری ومشارکت در طرح های اقتصادی و تولیدی و…. از این قبیل کودن بازی ها در درجه ی 8 م کاری شما می باشند.
حال شما برای کسانی که پول خوبی دارند تعظیم میکنید و به آنها وام های کلان می دهید(به شرط داشتن ضامن یا ضمانت نامه معتبر مانند ملک) و ما بقی آدم هارابه تخم مرغ تان هم حساب نمی کنید.
برای تعیین نرخ بهره ی وام ها کاری به بانک مرکزی و مصوبات در پیتی هیات وزیران نداشنه باشید یک فرمول خود در اوردی اختراع کنید و با آن نرخ بهره را حساب کنید
در این مرحله هیچ گاه برای مشتری که همیشه حق با اوست چون در حسابش پول دارد مهم نیست که نرخ بهره به چه میزان است و شما مهم سعی در تفهیم ایشان نکنید زیرا که هرچه از دوست رسد نکوست.
بعد از مدتی بدون این که شما کار مهمی بکنید موعد باز پرداخت وام ها فرا می رسد. مشتری محترم آهی در بساط ندارد همه ی پول ها صرف مسائل +18 شده است. حال دیگر نوبت شماست که خودی نشان دهید.شما می توانید از جد و اباد ضامن ها مایه بگذارید و تا فی خالدونشان را بچسبید و از هستی ساقط شان کنید تا تبدیل به پولشان می کنید.
حال دیگر شما روز به روز پول دار تر می شوید چون شما مالک یکی از بانک های اسلامی بدون ربا هستید.
از این مرحله به بعد که مردم به شما اعتماد کامل پیدا می کنند و شما را امین مال خود دانستند شما هم با انها پسر خاله می شوید. می توانید هر گاه که خواستید و به هر مقدار که خواستید از پول ملت برداشت کنید و به حساب عمه یا عمویتان بریزید و از آنها ربا دریافت نکنید!!!
حال دیگر شما نه خدا را بنده هستید و نه  بنده را به پشیزی می خرید شما خرتان را تا هرجا که بخواهید می رانید واگر اتفاقا گندش هم در آمد از حربه هایی همچون کتمان و لاپوشی و سرهم دوزی و … استفاده کنید.
حتی می توانید شعار زیبای زیر را نیز برای خود انتخاب کنید:
بانک ما    بلای جان شما

کد خبر: 212