شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۹/۰۷/۱۴۰۱
Saturday، 4th April 2009
10:16 am

طحتیلات خود را چگونه گذراندید؟-شهربان

امسال هم مانند هر سال یک هفته قبل از تحویل سال کلنگ نوروز زده شد.چهارصد میلیون ترقه جلوی پای بیست میلیون دختر منفجر شد و شصت میلیون پسر خندیدند.
شب چارشنبه سوری هر آنچه از لاستیک و چوب و کهنه ی بچه و قص علی ذالک بود آتش زده شد و دهن لایه ازن دوبانده آسفالت گشت.آن هم هنگامی که تعداد زیادی از آن ماشین های پیکاپ سیاه رنگ در داخل شهر مانور دادند و زهر چشم ها گرفتند.نشان به آن نشانی که خبرنگار شارنیوز از ایشان عکسی گرفت و آنها گفتند:هووووی …عکس نگیر هاااااااای ،بیام این باتوم رو…؟ و خبرنگار در کمال سیاه نمایی گفت:برو بزا(ر) باد بیاد.
به سبب هوش و درایط و ضکاوت مسعولان ،شب عید اجناس چهار چهار تا=شانزده برابر شد،پرتقال کنترل گشت و به کیلویی 600 تومان عرضه، در حالی که پدر قشر آسیب پذیر و نپذیر و غیره اجماعا صلوات.
تا این لحظه عده کثیری مسافر نوروزی پس از رفع حاجت در شهر عزیزمان مقادیر فراوانی ال سی دی و کولر و… از بانه خریداری نموده اند. فقط پاره ای از مشکلات در کمبود توالت بود که انتظار می رود با اجرای طرح مستراح مهر و توالت صحرایی زود بازده در سال 88 این نقیصه هم رفع شود.تخمین زده می شود به ازای هر مسافر نوروزی 25 ریال پول وارد شهرمان شده باشد که با احتساب300 ریال حق دفع فاضلاب و 500 ریال امورآب ،هر مسافر نوروزی 775- ریال درآمد زایی نموده باشد.
یک هموطن آذری در خیابان جمهوری(سقز) از یک شهروند(سقزی) پرسید:آقا می خواهیم بیریم سگز از کجا می شه؟ که در پی آن حال هفتاد شهروند دیگر وخیم گزارش شده.
در مناطق مرتفع شهر عده ای اقدام به باج خواهی از برخی ازمسافران نمودند و دو فروند اتومبیل هم دزدیده شد.
هوا با اعصابمان کارهای نامشروعی از آنچه او با آمار کرد،بنمود و لباسهای عیدمان بی مصرف افتاد.هوای شهربانی هم به شدت خیط بود و نسکافه هایش بد جوری مزه ی آب خنک می داد.
او در ورزشگاه آزادی حاضر شد و از قضا هر آنچه بر سر تیم کشتی آمد بر فوتبال نیز هم و او خندید و جلسید و حرف گنده اید، و علی دایی ضایع و سپس اخراج شد و آگاهان ورزشی سالی نکو را برای ورزش مملکت پیش بینی نمودند.
در روز طبیعت(سیزده به در سابق) همشهریان به دامان طبیعت هجوم بردند و چنان دماری از روزگارش در آوردند که تاریخ به چشم خود ندیده باشد.وجب به وجب خاک مادر مرده را با با تخمه طلایی آراستند و آب را با پلاستیک و کیسه فریزرو نوشابه خانواده مزین فرمودند.شهرداری هم در ضمیمه ی یک تومار از افتخارات و فتوحاتش، کیسه زباله ای را به همشهریان داد.
اعضای شارنیوز به دلیل میل وافر به تعطیلی امور و پیچاندن وظایف،دسته جمعی به تعطیلات رفتند و قرار است اگر خدا بخواهد به زودی شروع به کار نمایند.
مخلص کلام این که سال نو را ،البته با چند هفته تاخیر تیریک می گویم و امیدوارم سال تازه پر از تعویض دولت فعلی و متعاقب آن کاهش تورم ،بیکاری ، دکتری جعلی و امنیت اجتماعی و افزایش چیز های خوب باشد.

کد خبر: 2844


نظرات:

 1. هرچند دور از سقز عزیز هستم ولی با این مطلب کاملا در جریان احوالات قرار گرفتم همیشه شاد و پیروز باشید

 2. اگر ما بر سر شما … نریده بودیم شما چکار می کردید؟

 3. كاكە گیان طعتیلات نە طحتیلات

 4. کورده گیان تعطیلات، نه طعتیلات.

 5. عالی بود

 6. بهتر نیست به جای اینهمه گلایه و گریه و زاری راهکار ارائه دهید؟ به نظر شم کلید حل این مشکلات چیست؟

 7. امیدوارم طرح دستشویی مهر شما توسط مسوولان شهر جدی گرفته شود چون به نظر میرسد طرح مسکن مهر را فرلموش کرده اند. مثل اینکه تجار شهر ما اینقدر از رفتن این همه مسافر به بانه هاج و واج مانده اند که سر جایشان خشک شده اند به آنان پیشنهاد میکنم در طرح دستشویی مهر به شهرداری کمک کنند.خدا قوت

 8. اين دسشوري كي افتتاح مي شود ادرسشو
  به مسافران بديم زود رفع حا جت كنند

 9. اين غيرت شهرداري رو نشون ميده به جاي اينكه با تجار بنشيند و رونقي به بازار سقز
  بده به فكر رفع ………

 10. مبهوتم!

 11. ادم مات و متحیر می ماند از طنز زیبایت و بلافاصله با یک وارو جم و یک فن کمر ،خاک تمام کوچه های ادبیات زده ی این شهر می شود از کج فهمی و بی سلیقه گی مردمان همین دیار خودمان با این نظرات حکیمیشان. دمت گرم مازیار خوا مراوم با بو ئی وهیش خه لکی سقز

 12. دوستان لطف كنين به جاي ويرايش نظر بدين