شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۷/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 8th آوریل 2009
5:59 ب.ظ

سالن ورزشی افتتاح شده هنوز آماده نیست!

در سفر هیات دولت به استان کردستان خبر افتتاح پروژه های متعددی در رسانه های مختلف انتشار یافت و گفته مسئولان استان از جمله فرماندار سقز برکات این سفر و پروژههای به بهربرداری رسیده تحول بزرگی در استان کردستان به وجود می آورد. یکی از طرح های که با مانور تبلیغی فراوان و در حضور اقشار مختلف توسط دبیر هیات دولت در سقز افتتاح شد،  سالن ورزشی  روبروی بیمارستان تامین اجتماعی بودکه پیگیری خبرنگاران شارنیوز حکایت از آماده نبودن این سالن ها جهت استفاده ورزشکاران دارد.

متن این خبر را در خبرگزاری فارس بخوانید

این گزارش ها نشان می دهد سالن ورزشی به بهربرداری رسیده نه تنها آماده نیست بلکه در آینده نزدیک هم استفاده از آن مقدور نخواهد بود. برای پیگری بیشتر مطلع شدن از چند و چون کار با آقای امینی رئیس اداره تربیت بدنی سقز تماس گرفتیم که وی نیز ضمن تایید آماده نبودن این سالن به خبرنگار شارنیوز گفت:در جلسه ای که روز سه شنبه در اداره کل تربیت بدنی برگزار شد، مقرر گردید در اردیبهشت ماه پیمانکاری برای دیوار کشی و تاسیسات سالن شهرک دانشگاه معین گردد و این پیمانکار پایان کار را کی اعلام کند هنوز مشخص نیست. amini وی در پاسخ به سوالی که اگر این سالن ها آماده نبود چرا در جریان سفر هیات دولت افتتاح شد، ظهار داشت:18 سالن ورزشی در کل استان آماده افتتاح شد که بدون نظر مساعد ما سالن های سقز در لیست افتتاح ها قرار گرفت.در بانه و چند شهر دیگر ورزشکاران از سالن ها استفاده می کنند اما سالن های سقز و مریوان هنوز آمادن نشده اند. امینی اضافه کرد: من به مسئولان شهری و استان هم در اعتراض کردم که مثلا وقتی برای افتتاح سالن دوهزار نفره روبروی بیمارستان تامین اجتماعی از مردم دعوت شد همین مردم الان منتظر باز شدن درهای سالن به روی ورزشکاران هستند. وی تاکید کرد: نباید کارهای ما صرفا جنبه شعاری و تبلیغی داشته باشد. ممکن است در مورد دیگر پروژه ها هم وضعیت مشابهی وجود داشته باشد که شارنیوز پیگیر این موارد خواهد بود.

————————————-

توضیح سرپرست ادراه تربیت بدنی سقز در خصوص این خبر

احتراما با عنایت به درج خبری تحت عنوان”سالن ورشی افتتاح شده هنوز آماده نیست” مراتب زیر جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رسد.

برابر تماس تلفنی خبرنگار شارنیوز با اینجانب مقرر گردید نسبت به ارسال مطالب قید شده به صورت دورنما به این اداره اقدام تا پس از تائید آن توسط مقامات مربوطه که به صورت کتبی نگارش شده باشد نه تماس تلفنی اقدام لازم صورت گیرد که متاسفانه این مهم صورت نگرفت لذا ارائه پاره ای توضیحات لازم است؛اینجانب اظهار نمودم من به مسئولان شهری و استان مراتب را به منظور استفاده مطلوب و در اسرع پس از افتتاح اعلام نموده نه اینکه اعتراض داشته باشم که مسئولین محترم شهری و استانی پیگیر این موضوع بوده و پیمانکار سالن بایستی سریعتر نسبت به برطرف نمودن اشکالات جزئی سالن اقدام که علی رغم تذکرات عدیده به وی هنوز این اتفاق صورت نگرفته است، در ضمن جمله نباید کارها ما صرفا جنبه شعاری و تبلیغی داشته باشد توسط بنده اعلام نشده است.

ناصر امینی

سرپرست اداره تربیت بدنی سقز

کد خبر: 2923
  مطالب مرتبط:


۴ دیدگاه

 • هه واره به رزه
  هه واره به رزه: 4-8-2009 . 2:32 ب.ظ :

  عزیزان شما چه کاری به این مسائل دارین آماده هست یا نیست مهم نیست مهم اینه که اسمش سالن بامشم شیروانی

  پاسخ دهید

  • مهدی
   مهدی: 4-8-2009 . 8:54 ب.ظ :

   تازه اگر این سالن آماده هم شود آن را کرایه میدهند. جلسه ای 5/1 ساعته 8 هزار تومان.این طرح ها نفعش برای آقایان است و اصلا عام المنفعه نیست.ورزش سقز بی برنامه است.

   پاسخ دهید

   • سروه
    سروه: 6-7-2009 . 7:45 ب.ظ :

    متاسفانه از نظر ورزشی دچار مشکلات زیادی هستیم و مسئولان هم برنامه ریزی ندارند.اگر هم اماده باشد نمیتوانیم درست از آن استفاده کنیم.

    پاسخ دهید

    • مسعود
     مسعود: 8-3-2009 . 12:50 ب.ظ :

     مثلا افتتاح هم شد ما که تیمی نداریم چه سودی داره تیم نداریم منظورم این نیست که هیچ تیمی نداریم تیم داریم اما همه تیمهای فوتبال سقز و کلا استان ضعیف هستند

     پاسخ دهید