شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۶/۰۷/۱۴۰۱
Thursday، 23rd April 2009
9:33 am

انتخاب شهردار زرینه بعد از دو ماه بررسی

رئیس شورای شهر زرینه طی نامه ای به شارنیوز خبر انتخاب شهردار جدید این شهر را اعلام کرد.متن خبر ارسالی به شرح زیر است: در پی ارتقاء پست شهردار قبلی زرینه، اعضای شورای این شهر پس از دو ماه بررسی به اتفاق آرا مهندس هیوا حسینی را به عنوان شهردار انتخاب نمودند. هیوا حسینی فارغ التحصیل رشته عمران از دانشگاه علم وصنعت در مقطع دکترا بوده که در کارنامه او سوابق زیر به چشم می خورد: 1- سرپرست دفترفنی در پروژه 2500 واحدی شهرک مسکونی جم در استان بوشهر (2 سال) 2- ناظر عالی پروژه های عمرانی شهرستان مریوان و پروژه های مرزی دفتر فنی استانداری کردستان (2 سال) 3- مدرس گروه عمران و معماری آموزشکده فنی و مهندسی سنندج (2 سال) 4- رئیس هیئت مدیره و سرپرست کارگاه های شرکت راه و ساختمانی آزنگ پایا (4 سال – تا قبل از این انتخاب) کد خبر: 3152
  مطالب مرتبط:


نظرات:

 1. زور زور ته بريك كاك هيوايي به ريز

 2. با سلام
  با تبریک به زرینه ایها که چنین شورایی دارند و افراد لایقی را به عنوان شهردار انتخاب می کنند. کاش این خبرو اعضای محترم شورای دیواندره می دیدند و یاد می گرفتند که در بین ما کسان لایق برای این سمت زیاد می باشد و نباید قبول می کردند که یک شهردار شمالی را از اداره دیگر بر این شهر تحمیل کنند.

 3. مهم این نیست که در کجای جهان ایستاده ایم؛
  مهم این است که در چه راستایی قدم بر می داریم.
  تبریک صمیمانه ی من را بپذیرید.

 4. ویرای پیروزبایی گه رمی خوم بو برای به ریز و خوشه ویستم کاک هیوا
  هیوادارم ببیته الگویه کی زور باش له ناو شاره وانیه کانداو و له ئه رکه کانت زور سه رکه وتو بیت،
  ایشاللا پله به رزه گانی تر ژیانت به سه ربه ر زیه وه تیپه ر که ی

 5. ویرای پیروزبایی گه رمی خوم بو برای به ریز و خوشه ویستم کاک هیوا
  هیوادارم ببیته الگویه کی زور باش له ناو شاره وانیه کانداو و له ئه رکه کانت زور سه رکه وتو بیت،
  ایشاللا پله به رزه گانی تر ژیانت به سه ربه ر زیه وه تیپه ر که ی

 6. شایسته سالاری یعنی این ….؟

 7. از صميم قلب براي شما مهندس توانمند و گرامي آرزوي موفقيت و كاميابي مستمر در عرصه سازندگي كشور و رفع محروميت از چهره بخش مهمي از ايران زمين را دارم و معتقدم كه بي ترديد توانمندي هاي شما چنين امري را محقق خواهد ساخت.

 8. امید است اعضای محترم شورای شهرمان (سقز ) این خبر را بخوانند؛ تا که انتخاب شایسته شورای شهر جدید زرینه جاشنی بیداری مسئولین سقز باشد.
  من مطمئنم اگر در وضعیت موجود شهر سقز پیشرفتی صورت نگیرد، در آینده ای نه چندان دور زرینه نیز از سقز جلو خواهد زد!
  به شورای دلسوز شهر زرینه ( روستای سابق سقز )واقعاً به پاس این انتخاب نیک تبریک می گویم.

 9. ضمن عرض ادب خدمت دوستان شارنیوزی و تشکر از دوستان خوبم (دکتر عبدالسلام قادری ، دکتر رزگار ،مهندس براتی و …) با بت لطف زیادی که داشته اند.
  لازم به نظر می رسد در خصوص کلمه دکترا عرایضی داشته باشم: احتمالا اشتباه در نامه رئیس شورای شهر زرینه یا در ارسال خبر صورت گرفته است. تحصیلات اینجانب تا مقطع کارشناسی ارشد در یکی از گرایشهای مجموعه مهندسی عمران بوده است.
  با آرزوی موفقیت بسیار بیشتر برای دوستان جوان شارنیوزی به این امید که با پتانسیل ، پشتکار و استعدادی که دارند شارنیوز را به معتبرترین خبرگذاری خاورمیانه تبدیل کنند.

 10. از صمیم قلب تبریک رفیق