شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۹/۰۷/۱۴۰۱
Saturday، 25th April 2009
7:14 am
فرماندار سابق سقز:

بی مهری و نا عدالتی نتیجه شعارهای دولت در کردستان بود

حسین فیروزی در دیدار با اعضای ستاد موسوی در کردستان با بیان اینکه انتخابات بهترین فرصت برای طرح مطالبات مناطق محروم و پایان دادن به مدیریت محرومیت آفرین دولت نهم است، ابراز امیدواری کرد آرای مردم کردستان چون گذشته معنی و مفهوم تغییر را به دنبال داشته باشد.
حسین فیروزی رییس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در کردستان تاکید کرد: شعار عدالت و مهرورزی در کردستان جز بی مهری و نا عدالتی در کردستان دستاوردی دیگر نداشت. به گزارش قلم نیوز وی در دیدار با اعضای ستاد موسوی در کردستان با بیان اینکه انتخابات بهترین فرصت برای طرح مطالبات مناطق محروم و پایان دادن به مدیریت محرومیت آفرین دولت نهم است، ابراز امیدواری کرد آرای مردم کردستان چون گذشته معنی و مفهوم تغییر را به دنبال داشته باشد. firoziفیروزی در ادامه غیر حزبی بودن ستاد موسوی در کردستان را یاد آورشد و گفت: تمام جریانها و کسانی که دل در گرو آزادی، توسعه، آبادانی ایران و خاتمه مدیریت ناتوان فعلی دارند می توانند به این ستاد بیایند و شهروندان را از خسارتهای تداوم مدیریت فعلی آگاه کنند. ریسس ستاد موسوی در کردستان همچنین از حضور فعال افراد و سلایق مختلف فکری در این ستاد خبر داد و گفت: دست کم ۴۰ نفر از چهره‌های سرشناس و معتبر کردستانی در عرصه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در شورای معتمدین در ستاد موسوی در این استان حضور دارند.
او در آیین افتتاح رسمی این ستاد گفت: مسئولان کمیته های مختلف این ستاد و مسئولان ستادهای شهرستانی نیز انتخاب شده اندو افزود برنامه اصلی ستاد موسوی در کردستان تبین اهداف و یاستهای کاری وی بوده و تلاش خواهد شد که با برگزاری جلسات سخنرانی و پرسش و پاسخ بخشی از فعالیت ها و سیاستهای کاری مهندس موسوی در کردستان را اطلاع رسانی کنیم.

کد خبر: 3170
    مطالب مرتبط:


نظر دهي بسته شده است.