شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۱/۰۴/۱۴۰۱
یکشنبه، 5th جولای 2009
10:22 ق.ظ
هیوا حاجی محمدی خبر داد:

عرضه 5 هزار عنوان كتاب در نمایشگاه کتاب کودک

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان سقز گفت: به مناسبت ولادت مولود كعبه و گراميداشت روز پدر نمايشگاه كتاب در شهرستان سقز برپا شد.
هيوا حاج‌محمدي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در سنندج ضمن فرارسيدن سالروز ولادت اميرالمومنين حضرت علي(ع) و گراميداشت مقام پدر اظهار داشت: به همين مناسبت و به منظور تجليل و تكريم از مقام پدر و ارادت به ساحت مقدس حضرت علي(ع) نمايشگاه كتابي از 10 تير ماه ‌‌جاري در كتابخانه عمومي شماره يك شهرستان سقز برپا شده است.
وي اظهار داشت: در اين نمايشگاه 5 هزار عنوان كتاب در 30 هزار جلد كتاب عرضه شده است.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان سقز با اشاره به موضوعات كتاب‌هاي عرضه شده در اين نمايشگاه خاطرنشان كرد: كتاب‌هاي عرضه شده در نمايشگاه شامل موضوعات ديني، مذهبي، روانشناسي، علمي، كودك و نوجوان و هنري است.
حاج‌محمدي به اهداف برگزاري نمايشگاه كتاب در اين شهرستان اشاره كرد و افزود: اين نمايشگاه به منظور ترويج و نشر فرهنگ عمومي كتاب و كتابخواني بين عموم مردم به ويژه جوانان و نوجوانان برپا شده است.
وي اعلام كرد: كتاب‌هاي اين نمايشگاه با 10 درصد تخفيف به علاقمندان عرضه مي‌شود و كتابفروشي‌هاي مذهبي و ديني در اين شهرستان با ارائه آخرين نشريات حوزه دين و فرهنگ پخش بزرگي از اين نمايشگاه را به خود اختصاص داده‌اند.
اين نمايشگاه تا 28 تير در دو نوبت صبح و بعدازظهر پذيراي علاقه‌مندان و بازديدكنندگان است.

کد خبر: 3574


یک دیدگاه

  • آزاد
    آزاد: 7-15-2009 . 6:05 ب.ظ :

    باسلام
    متاسفانه جاي كتاب فروشي هه ‍‍‍ژار خالي است و اين كتاب فروشي ديگر نمايشگاه باز نخواهد كرد.؟!!!!!!!!!!!!

    پاسخ دهید