شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۹/۰۲/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 16th جولای 2009
6:03 ب.ظ

ورودي پارك لاله سقز براي اسكان مسافران تغيير كرد

ورودی پارک لاله برای اسکان مسافران فراهم آوردن امکان آسایش بیشتر آنان تغییر خواهد کرد به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج، شهردار سقز بيان داشت: پارك لاله سقز كه در تپه‌‌اي كوچك و مشرف بر شهر سقز احداث شده است به منظور پذيرايي از مهمانان و مسافران در ايام مختلف سال به ويژه در بهار و تابستان بازسازي مي‌شود. عثمان رحيمي ظهر امروز در حاشيه بازديد از پارك لاله در مسير اصلي سقز ـ سنندج واقع شده است با بيان اينكه در شهر سقز سه پارك و پنج بوستان وجود دارد، اظهار داشت: به منظور افزايش فضاي سبز و تفريحگاه‌ها براي شهروندان پاركي جديد با 37 هكتار و صرف 12 ميليارد و 750 ميليون ريال در حاشيه شهر سقز هم‌اكنون در حال احداث است كه 60 درصد پيشرفت فيزيكي دارد. وي در ادامه گفت: شهرداري سقز به منظور رونق شهر از نظر اجتماعي، اقتصادي و جذب گردشگر و توريست زيبا‌سازي شهر را آغاز و طي سال‌هاي اخير در اين راستا تحولات بسزايي در سطح شهر به وجود آمده است. شهردار سقز در ادامه از شهروندان خواست شهرداري را در عمران و آباداني شهر ياري كنند.

کد خبر: 3689


۷ دیدگاه

 • f-a
  f-a: 7-17-2009 . 1:39 ق.ظ :

  عمرا اگه تونستید یه ÷ارک مثل ÷ارک شهر بسازید؟

  پاسخ دهید

  • مامه خه مه ی نیشتمان
   مامه خه مه ی نیشتمان: 7-17-2009 . 12:38 ب.ظ :

   شهردارعزیز :از اساتید خودیاد گرفته اید که برای آسایش دیگران کار کنید!البته آنها مهمان هستندومهمان نوازی خوب کاری است.فکری هم برای سالخوردگان وکودکان محله های فقیرنشین بکنید آنها هم همشهری وخویشان شما هستندپارک وفضای سبزدرمحله ی آنها هم لازم است.با این پولها چندین فضای مناسب برای زنان وکودکان در محله های آنها می توان ساخت . پارک کنار رودخانه فقط از نظرشما به صرفه است.

   پاسخ دهید

   • امیر
    امیر: 7-18-2009 . 10:32 ق.ظ :

    به خدا خسته شدیم از این همه وعده های سر خرمن.شهر ما مشکلات مهمتری داره .میدان یادبود… اسفالت سطح شهر و ……..

    پاسخ دهید

    • saghezy
     saghezy: 7-18-2009 . 11:26 ق.ظ :

     کاش بجای فضای سبز بیشتر چند مجتمع تجاری میساختید تا مسافران در شهر خودمان خرید کنند نه فقط استراحت!!!

     پاسخ دهید

     • یوسف
      یوسف: 7-18-2009 . 4:09 ب.ظ :

      سلام
      با سلام به خدمت شهردار محترم
      لطف کنید به فکر شهروندان محله شهرک دانشگاه هم باشید با وجود اینکه 20 سال از ساخت این شهرک می گذرد اما هنوز فضاهایی که به منظور تبدیل به فضای سبز در نظر گرفته شده بود خالی و لم یزرع است .

      پاسخ دهید

      • حسن
       حسن: 7-19-2009 . 10:05 ق.ظ :

       در تكميل پيام شماره 4 بايد عرض كنم كه شهرداري نه تنها در زمينه ساخت مجتمعهاي تجاري براي رونق كسب و كار كاري انجام نميدهد، بلكه مانع كار و فعاليت كساني است كه در اين زمينه فعاليت و سرمايه گذاري ميكنند.

       پاسخ دهید

       • ناشناس
        ناشناس: 7-20-2009 . 1:26 ب.ظ :

        salam
        dasteton dard nakone vali kashki bejaye in chizha befekre kar peydakardan baraye javoonha bashid.

        پاسخ دهید