شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۷/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 29th جولای 2009
12:23 ب.ظ

کشته شدن یک جوان

شب گذشته در حوالی شهر مریوان یک شهرند سقزی به نام انور اقبالی بر اثر تیراندازی نیروی انتظامی جان خود را از دست داد. وی راننده خودرو حامل کالای قاچاق بود.

کد خبر: 3864


۶ دیدگاه

 • ناشناس
  ناشناس: 7-30-2009 . 8:58 ب.ظ :

  در12 کیلو متری سقز بود نه در مریوان

  پاسخ دهید

  • ناشناس
   ناشناس: 8-8-2009 . 12:08 ق.ظ :

   مرگ حقه

   پاسخ دهید

   • ناشناس
    ناشناس: 9-11-2009 . 10:12 ب.ظ :

    یه جوری نوشته قاچاق انگار کلیی حمل میکرد که ضد بشری بود.برای یه لقمه نانه همش و فکر نکنم جزش به همین سادگی‌ که نویشتی یعنی‌ مرگ باشه.به راستی‌ جای تاسفه چون یه سربازم مثل آب خوردن مردم میکش و قانون خودشو داره

    پاسخ دهید

    • آريا
     آريا: 9-12-2009 . 3:01 ب.ظ :

     در جوابAnonymous بايد بگم.بله مرگ حق اين قاچاقچي هاي نامرده چون هر روز ملت رو تو جاده ها زير ماشين هاي بي صاحبشون له و لورده مي كنن…يه كمي هم عذاب وجدان ندارن!!

     پاسخ دهید

     • ناشناس
      ناشناس: 9-13-2009 . 8:54 ب.ظ :

      جناب آریا.باور کن من قاچاقچی نیستم و سنخیتی هم با این گروه ندارم.ولی‌ بیا و یکم واقع بین باش .چرا ملت به جون هم افتادن.چرا بیکاری بیداد می‌کنه.چرا کاری کردن تو آرزوی مردن یه همشهریت را داشته باشی‌.سوال من از ریشه هست.اما متاسفانه تو به سطح قضیه نگه میکنی‌.آرزوی مرگ اونهایی را داشته باش که این بالا را بر سر مردم ما آوردن.

      پاسخ دهید

      • سالار
       سالار: 5-16-2015 . 2:37 ب.ظ :

       هرکسی هر باری را غیر از مشروبات الکلی- مواد مخدر و اسلحه وارد کند قاچاقچی نیست ولی وارد کنندگان این سه نوع واقعا قاچاقچی و ضد جامعه و جوانان ما هستند آنها همیشه مخلان نظم در جامعه بودند آنان کسانی هستند که جوانان مارا ناخواسته از چنگمان در میاورند و برای حمل بارشان هرکاری انجام میدهند مگر ندید خون یک گنجشک با یک انسان برایشان تفاوتی ندارد فقط بارشان به مقصد برسد نیروی انتظامی نباید با آنها مدارا کند و با کشته شوند تا دست از این کار بردارند دست کسانی را که قاچاقچیان مشروب و مواد را می کشند باید بوسید البته نه صرف اینکه قاچاق دارند و یا ندارند ولی اگر مطمئنند که بارش مشروب است کشته شود که فاسدی از روی زمین کم میشود

       پاسخ دهید