شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۷/۰۳/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 13th آگوست 2009
7:20 ب.ظ

قطع آب آشامیدنی سقز

آب آشامیدنی بسیاری از مناطق سقز از شب گذشته قطع شده و مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده است. این معضل در روزهای قبل نیز به صورت کاهش فشار با قطعی در برخی ساعات وجود داشته است.اداره آب و فاضلاب سقز از پاسخگویی به مشترکان خودداری می کند کد خبر: 4083


۲ دیدگاه

 • وفا
  وفا: 8-13-2009 . 8:56 ب.ظ :

  از این یک خبر/گزارش کامل میتونید تهیه کنی
  داستان از این قراره که در شهر سقز، نه امسال و نه پارسال که خشکسالی داشتیم، مساله ای به نام کمبودمنابع آبی وجود نداشته.
  دلیل قطعی آب در این فصل، مصرف بشتر آب به نسبت ماه های دیگه ست، نه کمبود آب.
  و علت قطعی های نامظم و کاهش فشار در مناطقی از شهر، عدم رشد و تطبیق خروجی آب شرب تصفیه خانه با زمان است که به آن باید فرسوده بودن سیستم های تصفیه خانه آب سقز را نیز اضافه نمود.
  ظاهرا بودجه شهرمان، به منظور خوش خدمتی، به استان مرجوع می شود و به جای تعمیر سیستم های تصفیه اتوماتیک و استفاده از تجهیزاتی که به همین منظور خریداری شده کار به “دست” کارمندان سپرده شده است.
  قطعی ها هم کاملا سلیقه ای می باشد و به منظور جبران کمبود دبی آب تصفیه خانه(به جای تعمیرات و نوسازی سیستم ها) صورت می گیرد.
  چرا باید همشهریان سنندجی آبی را در شیر هایشان داشته باشند که با روش های کم ضرر و نوین تصفیه پدید آمده است، آنگاه در سقز از سیستم قدیمی، منسوخ و ناسالم ضدعفونی با گاز کلر استفاده شود.
  چرا مدیران اداره آب و فاضلاب همه سال را به فکر حقوق سر ماه می گذرانند و ما با وجود داشتن همه امکانات بعد از 2000 سال میلاد مسیح و 1500 سال هجرت رسول، هنوز از سیستم آب یک شهر 200 هزار نفر گله و ایراد داشته باشیم؟
  عرض می کنم:
  1.به خاطر وجود مدیران نامدیر و غیر
  مسئول.
  2. به خاطر شهروندانی که پیگیر حق خود نیستند.
  این سهم من بود
  سهم شارنیوز انعکاس این مطلب(بعد از اطمینان از صحت موضوع مطرح شده) است.
  سهم …

  پاسخ دهید

  • ئاكو
   ئاكو: 8-13-2009 . 9:32 ب.ظ :

   سپاس بو به‌ريوه به‌راني مالپه‌ري شارنيوز . هيوادارم به‌رپرساني ميهر وه‌رز و عداله‌ت ميحو‌ه‌ر كيشه‌ي خه‌لك چاره‌سه‌ر بكه‌ن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   پاسخ دهید