شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۲/۰۷/۱۳۹۸
سه شنبه، ۳۱ام شهریور ۱۳۸۸
۸:۴۵ ق.ظ
-تکرار -اضافه شدن اسامی جدید

اسامی پذیرفته شدگان سقزی آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها

هفته گذشته نتایج آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها اعلام شد و چون همیشه جوانان نخبه سقزی در بهترین رشته ها و بهترین دانشگاه های کشور پذیرفته شدند تا ثابت کنند نخبگان علمی سقزی دیگر فعالان دیگر عرصه ها را پشت سر گذاشتند.
جداول زیر اسامی قبول شدگان، رتبه و نام دانشگاه ها را در خور جای داده است. تفاوتی که اسامی اعلام شده در شارنیوز به نسبت سال های قبل دارد اعلام رتبه قبول شدگان است تا مبنای برنامه ریزی کسانی باشد که قرار است در سال آینده در آزمون سراسری شرکت کنند.
در این میان اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد به علت پراکندگی و عدم امکان جمع آوری اسامی ذکر نشده است.
برای اولین بار اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی به دانشکده های فنی(فارغ التحصیلان هنرستان ) نیز ذکر شده است که بررسی اجمالی رشته و دانشگاه ها نشان از موفقت درخور تحسین این عزیزان دارد.
به علت کمبود وقت امکان درج عکس پذیرفته شدگان در جداول(همچون سالهای قبل) میسر نشد لذا در دو عکس بزرگ به تعدادی از آنها اشاره خواهد شد.
طبیعتا این لیست نواقصی دارد که با همکاری همشهریان و تذکرات آنها کامل تر خواهد شد.
از اساتیدی که ما را در جمع آوری این اسامی کمک کرده اند بی نهایت متشکریم و ضمن تبریک به این جوانان افتخار آفرین، آرزوی توفیق در تمامی مراحل زندگی را داریم.

پذیرفته شدگان در رشته های پزشکی:
آقا و خانم دکترها

رديف نام و نام خانوادگي رتبه رشته‌ي پذيرفته شده دانشگاه / شهر
1 فرشاد ضيايي 415 پزشكي همدان
2 سينا رشيد زاده 93 پزشكي شهيد بهشتي ـ تهران
3 شاهين تقي زاده 38 پزشكي ايران
4 بهنام شريفي 1306 پزشكي سنندج
5 سيامند مظهر 995 پزشكي كرمانشاه
6 اسعد باپيري 106 پزشكي تبريز
7 سيد يونس حسيني 535 دندانپزشكي كرمانشاه
8 راميار سليمي 146 پزشكي اصفهان
9 آرام محمدي 95 دندانپزشكي اصفهان
10 آوات كردنژاد 429 پزشكي همدان
11 مهدي نيلوفري 33 پزشكي شهيد بهشتي ـ تهران
12 روناك صالحيان 395 داروسازي تبريز
13 سارا سليماني 47 دندانپزشكي تبريز
14 نگار نادري 410 پزشكي همدان
15 فرشاد كريمي 406 داروسازي اصفهان
16 نيما فتح‌الله زاده 150 پزشكي اروميه
17 شهلا قادري 957 دامپزشكي تبريز
18 كاوه گل‌پسندي 1638 دامپزشكي ارومبه
19 جميله‌حاجي‌احمدي 841 دامپزشكي شيراز
20 نازيلا فتحي 789 دامپزشكي تبريز
21 اميد عبدي دامپزشكي اروميه
21

پذیرفته شدگان در رشته های مهندسی

آقا و خانم مهندس ها:

نام ونام خانوادگي رتبه رشته پذيرفته شده دانشگاه / شهر
1 فرهاد فلاحي 522 مهندسي نفت صنعت نفت
2 وفا فيضي 851 مهندسي شيمي صنعت نفت
3 اميد كريم پناه 676 مهندسي شيمي صنعت نفت
4 آرمان مراد پور 232 مهند سي برق صنعتي اصفهان
5 كاميار تاژاني 206 مهندسي برق صنعتي اصفهان
6 سيد لقمان حيدري 337 مهندسي برق تبريز
7 آرش شريفي 302 مهندسي برق تبريز
8 اردشير نوروزي 410 مهندسي برق تبريز
9 آرام خدامرادي 277 مهندسي برق شهيد بهشتي تهران
10 سيد فرهاد حسيني 1718 مهندسي برق اروميه
11 افشين عبدي 1322 مهندسي برق اروميه
12 فاضل ميرزايي 1350 مهندسي برق اروميه
13 عبدالله ابوالمحمدي مهندسي برق اروميه
14 اشكان پيروز 1988 مهندسي برق اروميه
15 زانا همت يار 2275 مهندسي برق اروميه
16 سياوش شريفي 1095 مهندسي برق همدان
17 بهزاد سعادت 3275 مهندسي برق بناب
18 زانيار ويسي 2470 مهندسي برق سنندج
19 سيد عبدالهادي حسيني 76 مهندسي عمران تبريز
20 كاوه احمد ي تپه بر 1826 مهندسي عمران سنندج
21 مصلح قادري 15801 I T تربيت معلم تبريز
22 پرويز رضايي 1050 مهندسي كامپيوتر تربيت معلم تهران
23 آرام مهدويان مهندسي نساجي امير كبير تهران
24 بهنام باباميري 2542 مهندسي مكانيك اروميه
25 فرشاد وحدتي فر 2755 مهندسي مكانيك سنندج
26 ريزان حياتي 3243 مهندسي عمران سنندج
27 شهرناز اردلاني 2619 مهندسي عمران تربيت معلم تبريز
28 نشاط مرادي 1733 مهندسي شيمي همدان
29 سما خواجه نجفي 3572 مهندسي شهرسازي اروميه
30 فاطمه زارعي 4215 مهندسي شهرسازي سنندج
31 فواد شافعي 4018 مهندسي شيمي سنندج
32 مهيار سالم 1950 مهندسي شيمي همدان
33 ايوب دوستكام 4858 مهندسي صنايع سنندج
34 داوود وكيلي 4475 مهندسي صنايع سنندج
35 بختيار علي پور 5751 مهندسي صنايع سنندج
36 ميلاد استادي 5530 مهندسي صنايع سنندج
37 سيما ارشدي 3667 مهندسي صنايع سنندج
38 شنو محمودي 4038 مهندسي معدن سهند تبريز
39 بهزاد مسگري 2747 مهندسي معماري سنندج
40 فريبا سلطاني 4794 مهندسي معدن سنندج
41 آرزو بيژني 9714 مهندسي مكانيك ماشين‌هاي كشاورزي كرمانشاه
42 آلان سعيدي 7238 مهندسي مكانيك ماشين‌هاي كشاورزي سنندج
43 پويا سعيد زاده 6182 مهندسي صنايع غذايي اروميه
44 جمال سعيدي 20148 مهندسي باغباني سنندج
45 سيروان ويسي مهندسي جنگلداري گرگان
46 گوران سهامي 9178 مهندسي مرتع و آبخيز داري اروميه
47 كامران محمدي 12507 مهندسي علوم خاك اروميه
48 هيمن ابراهيمي 28502 مهندسي پزشكي سهند تبريز
49 كيميا فيض‌الله بيگي 16257 مهندسي پزشكي سهند تبريز
50 آرام نوري 13979 مهندسي زراعت و اصلاح نباتات اروميه
51 ساسان قنادي 12675 مهندسي علوم خاك كرمانشاه
52 مازيار محمدي 2122 مهندسي زراعت و اصلاح نباتات تبريز
53 آرام فخرايي 12151 مهندسي گياه پزشكي سنندج
54 نويد لطف‌اللهي 11265 مهندسي علوم دامي سنندج
55 كژال نادري 20310 مهندسي كشاورزي اروميه
56 حديقه سليماني 8964 مهندسي كشاورزي تبريز
57 سارا كريمي 14452 مهندسي منابع طبيعي سنندج
58 فريبا موسوي 10575 مهندسي شيلات گرگان
59 ماريا شجاعي 18323 مهندسي چوب و كاغذ گرگان
60 حميده آهنگري 13397 مهندسي كشاورزي زنجان
61 سلمان يوسف زاده 12000 مهندسي كشاورزي اروميه
62 صلاح محمدی مهندسي ماشین آلات کشاورزی همدان
63 ئاوات مهدویان مهندسي نساجی امیر کبیر تهران
64 فواد بهشتی مهندسي برق تبریز
65 کمال نصرتی مهندسي شیمی تبریز
66 پویا مرادی مهندسي عمران سنندج
67 آزاد شریفی مهندسي نساجی رشت
68 محمد سلیمانی مهندسي ماشین آلات سنندج
68 وفا دستیار مهندسي شیمی سنندج
68 فردین مردانی مهندسي عمران سنندج
68 صبا اسکندری مهندسی پزشکی صنعتی تبریز
68 ئه سرین شجیعی مهندسی صنایع صنعتی کرمانشاه
68 سمیه قریشی مهندسی صنایع طبیعی آبخیزداری ارومیه

پذیرفته شدگان در رشته های کارشناسی

رديف نام و نام خانوادگي رتبه رشته‌ي پذيرفته شده دانشگاه / شهر
1 شهره شريفي 10 حقوق دانشگاه تهران
2 پريا سالمي 109 روانشناسي باليني تبريز
3 محمد عبادي 17 سينما دانشگاه هنرـ تهران
4 عرفان نظامي 1750 تاريخ تهران
5 شاهو رشيدي 4200 ژئومورفولوژي سنندج
6 دلاور احمدي 3529 علوم تربيتي اهواز
7 شهين احمدزاده 4354 جغرافياي طبيعي شيراز
8 ليلا افشاري 1916 علوم اقتصادي اروميه
9 خبات عثماني علوم اقتصادي اروميه
10 فرزاد نوري 8353 علوم اقتصادي اروميه
11 زهرا سرخي 9483 علوم اقتصادي اروميه
12 هيرو فرخي 7134 علوم اقتصادي كرمانشاه
13 فريده رحمت پناه 12648 علوم اقتصادي كرمانشاه
14 سعديه كريميان 6377 روانشناسي سنندج
15 نگار اسراري 5884 مديريت بازرگاني سنندج
16 سنورا ماني 5758 زبان و ادبيات عربي دانشگاه تربيت معلم تبريز
17 نشميل صالح نيا 7020 زبان و ادبيات عربي سنندج
18 شيما محمديان 3979 زبان و ادبيات انگليسي تبريز
19 ژاله يوسفي 4133 زبان و ادبيات انگليسي دانشگاه تربيت معلم تبريز
20 روناك كريمي 1936 زبان و ادبيات انگليسي اروميه
21 ژيلا حسيني 9170 زيست شناسي سنندج
22 سميرا محمدي 3824 شيمي كاربردي سنندج
23 رزيتا مكي شيمي كاربردي سنندج
24 شراره سليمي 9775 شيمي سنندج
25 زينب خدامرادي 6300 فيزيك همدان
26 آرام شريفي 5827 زمين شناسي تبريز
27 الهام بيگلري 10218 زمين شناسي اروميه
28 قدم خير پاك نژاد 12476 كتابداري تبريز
29 گلاله افشاري 15387 كارداني توليد و بهره‌برداري گياهان دارويي اروميه
1 معصومه صالحي 2177 كودكان استثنايي همدان
2 هيوا شفيعي 3869 كودكان استثنايي بابل
3 سيمه نصري صاحب 969 آموزش ابتدايي سنندج
4 بتول احمدي تبار 1860 آموزش ابتدايي سنندج
5 مهري سالم 2700 آموزش ابتدايي سنندج
6 لطيفه رستگار 2906 آموزش ابتدايي سنندج
7 سيد عارف فاطمي 3739 آموزش ابتدايي سنندج
8 حوري حسين زاده 4612 آموزش ابتدايي سنندج
9 رويا مينايي آموزش ابتدايي سنندج

پذیرفته شدگان در رشته های پیراپزشکی:

رديف64 نام و نام خانوادگي رتبه رشته‌ي پذيرفته شده دانشگاه /شهر
1 نوشين شاكري 597 فيزيو تراپي تبريز
2 زانيار محمدزاده 2067 علوم تغذيه تبريز
3 عرفان برارپور پشكوهي 2818 علوم آزمايشگاه سنندج
4 هيوا رشيدي 1613 صنايع غذايي شهيد بهشتي تهران
5 ريزان كوچكي 3188 علوم آزمايشگاهي سنندج
6 ناسكه عزيزيان 3096 علوم آزمايشگاهي سنندج
7 سردار جهاني راد 6071 هوشبري سنندج
8 عايشه مرداني 4467 هوشبري سنندج
9 سولماز داوري 2888 مامايي اروميه
10 فريبا فلاحي 2031 مامايي سنندج
11 شعله معماري 2687 كاردرماني توانبخشي تهران
12 صحرا هنرمند 2421 گفتار درماني تبريز
13 هيمن رشيد پور 3216 اتاق عمل شيراز
14 الهه حاجي حسني 5816 اتاق عمل سنندج
15 ناصر فرجي 2656 پرستاري ايران
16 پريا وكيليان 2279 پرستاري تبريز
17 عادل غفوري 4168 پرستاري سنندج
18 پريسا كريمي 733 پرستاري سنندج
19 بهمن نادرپور 4685 پرستاري سنندج
20 سهيل احمدي 3332 پرستاري اروميه
21 دلنيا احمد نژاد 7937 كارشناسي بهداشت‌محيط سنندج
22 پري عبداللهي 8152 كارشناسي بهداشت محيط سنندج
23 پيمان فتحي 4904 پرتو شناسي سنندج
24 كاوه ارحامي 1618 پرتو شناسي سنندج
25 فردين وحدتي فرد 11015 كارداني بهداشت محيط اروميه
26 کاروان نوری کارشناسی پرستاری
27 فرامرز ابراهیمی تکنولوژی پرتودرمانی سنندج
28 امید کشاورز فوریت پزشکی سنندج
28 جوان میرلطفی اتاق عمل سنندج
30 سميه صابري 12091 مهندسي كشاورزي اروميه

پذیرفته شدگان در دانشکاه های آموزشکده فنی-(فارغ التحصیلان هنرستان)

رديف نام و نام خانوادگي رشته شهر
1 سوران احمديان الكترونيك كرمانشاه
2 فرهاد اسعدي ساختمان همدان
3 مسلم سهرامي فر ساخت و توليد اصفهان
4 محمد سينا عرفاني مكانيك خودرو سنندج
5 يونس يوسفي ساختمان سنندج
6 آرش عبدي معماري سنندج
7 ايوب محمدي كامپيوتر اروميه
8 سيروان محمد كريمي كامپيوتر صومعه سرا
9 گوران صحراگرد مكانيك خودرو مراغه
10 علي شاه محمدي كامپيوتر اروميه
11 سينا احمدزاده ساختمان سنندج
12 فرزاد قبادي نقشه‌برداري بابل
13 عرفان محمدي ساختمان تبريز
14 معتصم آگاه كامپيوتر سنندج
15 يوسف صالحزاده ساختمان اروميه
16 هيوا احمدي حسابداري سقز
17 هيمن رضاپور نقشه برداري تهران
18 پيمان زارعي معماري سنندج
19 آرمان شريفيان معماري سمنان
20 سامان پيروتي كامپيوتر اصفهان
21 هوشيار وكيلي ساختمان سنندج
22 بهزاد كريم پور ساختمان سنندج
23 سيروان وثوقي معماري سنندج
24 شهاب محمد حسن پور كامپيوتر تبريز
25 حامد عبدالله‌زاده معماري سنندج
26 مازيار فلاحي الكتروتكنيك ارميه
27 محمد حسن سيدبرايي كامپيوتر ملاير
28 طاهر خدري نقشه كشي عمومي تبريز
29 داريوش كرم‌پور ساختمان اسلام‌آباد
30 فرزاد صالح‌زاده معماري سنندج
31 نچيروان شيخي ساختمان سنندج
32 آرام بوستانچي نقشه‌برداري تهران
33 اقبال ميرزايي كامپيوتر سقز
34 فرشيد صالحپور كامپيوتر اهر
35 نظام رسول زاده كامپيوتر صومعه‌سرا
36 فرشاد محمد زاده حسابداري اروميه
37 ديار ابراهيميان نقشه‌برداري ميبد
38 فرهاد برهامي ساختمان اروميه
39 حسام‌الدين عبداللهي حسابداري سقز
40 كمال امين پور ساختمان مراغه
41 كاوان كاشاني ساختمان ساري
42 عبدالله احمدي حسابداري سقز
43 بهمن فتحي نقشه‌برداري اصفهان
4 شهرام ميري معماري اروميه
45 ميلاد ابراهيمي نقشه برداري اصفهان
46 صبا عبداللهي كامپيوتر خوي
47 شهلا حسيني طراحي و دوخت اروميه
48 دلشاد عظيمي حسابداري سنندج
49 به‌فرين رنجبري حسابداري سنندج
50 سيده شهره حسيني نسب كامپيوتر سنندج

غیرانتفاعی
رتبه های این افراد از 8 هزار تا 78 هزار بوده است

رديف نام و نام خانوادگي رتبه رشته‌ي پذيرفته شده دانشگاه / شهر
1 سحر خواجه نجفي كارداني فني برق صدرا ـ تهران
2 فريبا فرساد كارداني فني عمران تبريز
3 شادي قسيمي كراداني فني عمران تبريز
4 فاطمه ناظمي جلال كارداني فني عمران همدان
5 شيما كلهر كارداني فني عمران اروميه
6 فاروق خوش قدم كارداني فني برق تبريز
7 سيد آرام هاشمي مهندس صنايع غذايي قائم شهر
8 سامان بهرامي زيست شناسي سلولي مولكولي تبريز
9 سيد كامل حسني علوم اقتصادي تبريز
10 ميديا مرادي علوم اقتصادي قزوين
11 احمد مصطفايي روانشناسي فولاد شهر
12 ساريسا كريمي مديريت دولتي ايلام
13 پريسا اميني مديريت صنعتي زنجان
14 نگار محمدي كارداني مديريت صنعتي اروميه
15 نگار امين پور كارداني مديريت صنعتي اروميه
16 هيوا صوفي كارداني پول و بانكداري قزوين
17 عبدالله خدري كارداني امور بانگي همدان
18 پروانه رضايي كارداني امور بانگي اصفهان
19 مهنوش قانعي كارداني امور بانگي گرگان
20 نسترن كوثري كارداني امور مالي كوهدشت
21 كويستان قيصري كارداني امور بيمه تبريز
22 فرزانه رحمت الهي كارداني حسابداري مشهد
23 مريم محمديان كارداني حسابداري اروميه
24 اسرين مهدوي كارداني حسابداري تبريز
25 ناديا بايزيدي كارداني حسابداري كرمانشاه
26 نرمين برزگر كارداني حسابداري ابهر
27 خبات قانعي كارداني مديريت بازرگاني اروميه
28 نيما صديقياني كارداني مديريت بازرگاني اروميه
29 دلاور قصابي كارداني مديريت بازرگاني لاهيجان
30 اسماعيل احمديان كارداني حسابداري تبريز

تعدادی از پذیرفته شدگان پیام نور
رتبه های این افراد از 9 هزار تا 60 هزار بوده است

نام ونام خانوادگي رتبه رشته پذيرفته شده دانشگاه / شهر
داوود عبدي مهندسي معماري پيام نور مهاباد
مهدي عظيمي مهندسي معماري پيام نور بوكان
ياسين عزيز پور مهندسي اقتصاد كشاورزي پيام نور مهاباد
كيانوش كريمي مهندسي منابع طبيعي پيام نور مهاباد
روژين شريفي مهندسي معماري پيام نور بوكان
فرزانه ويسي مهندسي كامپيوتر پيام نور مهاباد
فاطمه صالحي مهندسي كامپيوتر پيام نور مهاباد
ناديا جوهري مهندسي معماري پيام نور مهاباد
خديجه پور صادق مهندسي معماري پيام نور مهاباد
يحيي احمدزاده مهندسي مديريت و آبادني روستاها پيام نور سقز
هيوا احمدي مهندسي مديريت و آباداني روستاها پيام نور سقز
هوشيار رزمگاه مهندسي مديريت وآباداني روستاها پيام نور سقز
پريا شوخ كمان مهندسي مديريت وآباداني روستاها پيام نور مهاباد
نسرين محمد زاده مهندسي مديريت وآباداني روستاها پيام نور سقز
ليلا ذبيحي مهندسي مديريت وآباداني روستاها پيام نور سقز
آزاد بيژني مهندسي كامپيوتر پيام نور بوكان
سامان كلهر مهندسي كامپيوتر پيام نور بوكان
معصومه خضري مهندسي كامپيوتر پيام نور بوكان
شيلان محمد زاده مهندسي كامپيوتر پيام نور بوكان
محسن محمد زاده مهندسي كامپيوتر پيام نور مياندوآب
مسعود عزيزپور مهندسي I T پيام نور مهاباد
رديف نام و نام خانوادگي رتبه رشته‌ي پذيرفته شده دانشگاه / شهر
1 فاروق آگاه 9348 حقوق سقز
2 رويا اردكاني 9915 حقوق سقز
3 فرميسك رحيمي 11021 حقوق سقز
4 كژال رضايي 12835 حقوق مهاباد
5 فردوس بيگي 9178 حسابداري سقز
6 فردين فرجيان 9957 حسابداري سقز
7 ليلا شيخي 8360 حسابداري سقز
8 فرزانه زمانيان 12388 حسابداري سقز
9 سامان صادقي 13409 حسابداري سقز
10 سيده سميه رضوي 13901 حسابداري بوكان
11 انور پاكدل 15257 حسابداري سقز
12 سميه نادري 17093 حسابداري سقز
13 اسرين فتحي 14715 حسابداري سقز
14 محسن كاكي 17726 حسابداري سقز
15 شاديه بانه سيري 27966 حسابداري بانه
16 حميرا كريميان 14234 رياضي سقز
17 سميه امامي 35876 فيزيك سقز
18 هيوا مهدويان 37774 مترجمي زبان انگليسي مهاباد
19 گلاله حسن زاده 3336 مترجمي زبان انگليسي سقز
20 سميرا نوري 3949 مترجمي زبان انگليسي سقز
21 مصطفي گلي 30114 مترجمي زبان انگليسي سقز
22 شهلا قادري 6840 زبان وادبيات انگليسي سقز
23 فرنوش اميري 25342 زبان وادبيات انگليسي سقز
24 خديجه محمدي 67631 زبان وادبيات انگليسي سقز
25 پروين خدادوست 109565 زبان وادبيات انگليسي سقز
26 فريبا قاموسي 21165 راهنمايي و مشاوره بوكان
27 آمنه كرمي 60670 علوم اقتصادي بانه
28 رضا حسن نژاد 21186 علوم كامپيوتر مهاباد
29 سوما ناصري 59419 علوم اقتصادي بانه
30 خبات توفيقي 54408 علوم اقتصادي بانه
31 آوات سليم‌زاده 28462 مديريت بازرگاني سقز
32 كويستان معرفتي 20129 مديريت دولتي سقز
33 سروه نصر‌الهي 9637 مديريت بازرگاني سقز
34 زانيار ميرزايي 36357 زيست شناسي مهاباد
35 راميار رجايي 18353 زيست شناسي مهاباد
36 پريسا خطيبي 43864 زيست شناسي مهاباد
37 فريبا سلطاني اردلان 21186 جغرافيا و برنامه‌ريزي شهري سقز
38 سميه اصلي 16872 جغرافيا و برنامه‌ريزي شهري مهاباد
39 شادي درويش اميني 14890 جغرافيا و برنامه‌ريزي شهري سقز
40 مهدي كريميان 40885 جغرافيا و برنامه‌ريزي شهري سقز
41 چنور علي فلاحي 57404 جغرافيا و برنامه‌ريزي شهري سقز
42 شيلان حيدري 21345 جغرافيا و برنامه‌ريزي شهري سقز
43 محمد احتياطي 124576 تاريخ بانه
44 بيان حسن پور 64699 جغرافياي انساني سقز
45 اسرين گل بدن 110744 جغرافياي طبيعي سقز
46 نشميل غفوري 45563 رياضي سقز
47 مرضيه كاكي 18496 شيمي سقز
48 فريور احمدي 20155 شيمي سقز
49 پروانه قديمي 31441 شيمي سقز
50 كردستان صوفي صالحي 46638 علوم اجتماعي سقز
51 فاطمه شريف زاده 52840 علوم اجتماعي سقز
52 كلثوم بيگلري 66463 علوم تربيتي سقز
53 اوين گل بدن 12420 روانشناسي سقز
54 سروه اسماعيلي 20387 روانشناسي سقز
55 گلاويژ قاسمي 51403 روانشناسي بوكان
56 وفا رحماني مديريت جهانگردي سقز
57 محمدرضا محمودي 45489 مديريت جهانگردي ديواندره
58 فريبا غفاري 20501 مديريت جهانگردي سقز
59 هيمن صالح پور مديريت دولتي بوكان
60 آرمان شريفي 24209 مديريت دولتي بوكان
61 آروين محمدپور 32986 مديريت بازرگاني سقز
62 مهين شريفي 44581 مديريت دولتي سقز
63 طاهره بابائيان 48865 مديريت دولتي ديواندره
64 سامان دارايي 39105 مديريت دولتي بانه
65 محسن ملگي 42584 مديريت بازرگاني بانه
66 نرمين غفوري 58857 مديريت بازرگاني بانه
67 سوران سهامي 47121 مديريت بازرگاني سردشت
68 فرشته رمضاني 54186 مديريت بازرگاني ديواندره
69 فروزان اماني 47686 مديريت دولتي بانه
70 آرمان نيك سرشت تاريخ بانه
کد خبر: 4605




    مطالب مرتبط:


۷۰ دیدگاه