شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۹/۰۷/۱۴۰۱
Tuesday، 3rd November 2009
12:01 am
فرمانده نيروي انتظامي سقزخبر داد:

رد رشوه 100 ميليوني توسط يكي از ماموران انتظامي

 خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي سقز گفت: در راستاي اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و با اجراي رزمايش بزرگ امنيت اجتماعي در اين شهرستان، بيش از 4 هزار و 609 بطري انواع مشروبات الكلي كشف و ضبط شد. به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج به نقل از مركز اطلاع‌رساني نيروي انتظامي استان كردستان، احد زيستي افزود: در اين عمليات همچنين 776 دستگاه تلفن همراه و مقداري مواد مخدر از نوع ترياك كشف و ضبط شد. وي در بخش ديگري از سخنانش از رد رشوه 100 ميليون ريالي توسط يكي از ماموران انتظامي وظيفه‌شناس اين منطقه خبر داد و گفت: در اين عمليات متهم پس از دستگيري براي فرار از قانون تلاش كرد با تطميع مامور و پيشنهاد مبلغ 10ميليون و 800 ميليون ريال وجه نقد از دست مامور خود را رها سازد. وي ادامه داد: مامور وظيفه‌شناس با داشتن صحت عمل و رد رشوه، مراتب را صور تجلسه كرده و با تشكيل پرونده مراتب را به مراجع قضايي منعكس و موضوع تحت رسيدگي قرار گرفته است .کد خبر: 5414


نظرات:

  1. کارتحسین برانگیزی است اگرحقیقت داشته باشد که فکرنکنم اینجوری باشد

  2. مبلغ ۱۰میلیون و ۸۰۰ میلیون ریال ? belakhare chehadr?

  3. بشنو و باور نکن …..

  4. بسيارجاي تاسف است كه جوبي اعتمادي درزمينه بانيان امنيت اجتماعي وجوددارد آنهم درحاليكه متاسفانه دراين شهرستان كمترين آمارهمكاري مردمي وجودداردوسيل عظيم كشفيات ناجا قابل تقديراست ( كشف لابراتوارتوليدشيشه ، دستگيري سارقين مختلف ، برخورد با ناامنيهاي شبانه درميدان مادر ، وصدها خدمات ديگر ضمنا باتوجهه به بيشترين آمارتماس ناجا با متخلفين قابل تصوراست كه تعدادي هم وجودداشته باشند كه نتوانند جلو نفس و پركردن جيب خودرا بگيرند اين نبايد باعث لكه داركردن خدمات اين نيروي نظم وامنيت گردد.
    بله رقم اشتباه چاپي دارد وميبايست شارنيوز اصلاح فرمايد

  5. گمان نكم فلاني.

  6. باید اینجور باشه ولی باورش سخته

  7. اولاً خدا می داند این بنده خدایی که دارن بحثش میکنن کیه؟ متاسفانه هیچ یک از ماموران این مبلغ را رد نمی کنند و می خوان با پرونده پیشنهاد رشوه به مامور دولت یارو رو بدبخت کنند.ثانیاً من متوجه نشدم مبلغ چه قدر است.در تیتر خبر 100میلیون نوشته شده که من فکر کردم 100میلیون تومان است،در متن به 100میلیون ریال اشاره شده و دو خط پایین تر عدد عجیب 10 میلیون و 800 میلیون ذکر شده که برای هیچ ریاضی دانی هم قابل درک نیست.بالاخره ایت مبلغ چقدر است؟ خواهشمندم بیشتر دقت فرمائید.

  8. یعنی حقیقت داره