شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۱/۰۴/۱۴۰۱
جمعه، 20th نوامبر 2009
8:59 ب.ظ

شهربان-مرا ببوس و گلریزان برای دل و جگر های معدوم

 1. اول اینکه نمی دانید از نظرات شما کل دایره ی شهربانی چقدر خوشحال می شود. شما که نظر می دهید یعنی شهربان گل از گلش می شکفد. ربطی به مسائلی مثل عقده وغیره ندارد وقتی شما برای مطالب شهربان نظر می دهید یعنی شهربان هنوز در خون شارنیوز جریان دارد!. یعنی اینکه مخالفت می کنید با سانسور سردبیر کماکان فراری شارنیوز . خیلی سعی کردم به احترام نظرات کارشناسی و فیلسوفانه ی شما کاری کنم که در پایین همان نظر شما پاسخ شهربان را هم بخوانید. اما این شارنیوز بی صاحب که کارش حساب و کتاب ندارد. یک روز دیدید در راستای اهداف محافظه کارانه اشان(چی گفتم!) کاری کردند که شما نظر ندهید. اما شهربان همیشه برای هر مشکلی یک راه فرار دارد! ازین پس هر هفته در پایان مطلب به نظرات ممانی شما پاسخ می گویم. تا شه ل! شود هر ان کس که…
 2. شما را به جان شما قسم بیخیال شوید این انفولانزای نامرد را. اصلا کی گفته کردها انفولانزای خوکی و … میگیرند اینها همه حرف است و بس. کرد مرد است. آرپی جی بزن دلاور. این حرف ها در راستای دور سازی من و تو از هم است. کردها را چه به این سوسول بازی ها. بیخیال . رفیق ! دلم برای ماچ های انچنانیت تنگ شده است. رفیق ! دلم هوای انفولانزای نوع تو را کرده است…
 3. من اخطار داده بودم که شارنیوز دارد می شود اسباب نمره گرفتن “قه یره” دانشجو های پیام نور که در شار نیوز قلم که چه عرض کنم نک میزنند. نگفتم؟ آخر این هم شد همایش؟ این هم شد خبر؟ پیامدهای طلاق.!؟ نه. من نمیگم . تو بگو . طلاق جز ازادی مگر پیامد بهتری هم دارد؟ ول کنید این خاله زنک بازی روانشناس مابانه را. آییییییییی مردها بجنبید که سهم شما از آزادی محدود است. در همین راستا قرار است ستاد حمایت از مردان آزادی خواه وابسته به شارنیوز و حومه ،مراسم گل ریزان برای گرفتاران در بند اسارت مهریه را برای جواب دادن به مخالفان طلاق برگزار نمیاد تا ازین پس مردان شریف بیشتری را از چنگ بلای خانمان سوز ازدواج رهایی دهد. برای واریز کمک های نقدی و سکه یی خویش هرچه سریعتر با شهربان تماس گرفته و با این کارتان ابر مردها را از بند خونخواران هند صفت نجات دهید. هم اکنون نیاز مند یاری سبزتان هستیم.
 4. در خبرها امده بود در همین نیمه شهر فکسنی خودمان 2 تن دل و جگر معدوم شده است. شهربان ضمن مخالفت با هرگونه دل وجگرسوزی با تمام خروس های شهر اعلام همدردی می کند. و در عین حال این سوال را مطرح می نماید که : این چگونه است ، ما سالی 6 بار سایه ی مرغ بر سفره هایمان نیفتد ولی در یک روز این همه دل و جگر مرغ معدوم می شود . پس سینه های مرغ را چه کسانی می خورند و دلشان را شکسته ول می کنند؟ ازین پس شهربان و تمامی هوادارانش هم قسم می شوند که هر گاه خواستند بر ران بهداشتی مرغی دندان فشارند قبل از آن به احترام محتویات سینه ی نا بهداشتی و سوخته ی آن مرغک بینوا 1 دقیقه سکوت اختیار کنند.
 5. امنیت دارد از سر و کول مردم این دیار بالا می رود. این را همه می دانند . اما مشکل اینجاست که امنیت تعریف مشخصی ندارد و برای همین است که گاهی برای مردم این شهر سوالاتی ایجاد می شود. گلم .. امنیت یعنی اینکه پسر همسایه با آن موهای چربش نتواند یک نفس هم حتی در دورترین کوچه ی عالم هم با عزیز دل تو حرف بزند. امنیت یعنی پسر تو هرگز نتواند راست راست با پیراهن استین کوتاه با دوستانش راه برود. امنیت یعنی این که من من نتوانم 4 تا کش سبز به دستم ببندم. مگر نشنیده ای که می گویند ملت همیشه بیدار ایران؟ بیدار بمان برادر بیدار. تو مسئول حفظ جان و اموال خودتی. اگه بخوابی و دزد بیادو مال و منالت و بدزده به او چه؟ این روزها که دزد ها زدن اموال خانه ها و مغازه های یکی از امنیتی ترین خیابان های شهر گل و بلبل مارا به “قونته رات” گرفته اند،ضمن هم دردی با انتظاماتی ها برای مال باختگان بیداری عاجل و برای دزد ها سعی جمیل را آرزو مند یم.
پاسخ به نظرات:
 • عدادی از دوستان این سوال برایشان پیش امده است که جریان سردبیر شارنیوز از چه قرار است؟
 • این سوال خیلی ها می باشد که هرکس بنا وسع مغز خودش برای آن جوابی دارد. مثلا می گویند سردبیر از خودشان! است و الان هم چون نیرو کم اورده اند او را برده اند اوین تا اعتراف بگیرد و وقتی هم برگردد به او شغلی هم میدهند. اما تمام کسانی که سردبیر را می شناسند می دانند . سردبیر شارنیوز ذهنش قد نمی دهد تا این حد باهوش باشد. ایشان به احتمال فراوان و قریب به یقین اگر شانس بیاورد و کار به جای باریک نکشد باید بزودی اعتراف کند. اما شهربان چون از بچگی ایشان را می شناسد و چنانکه از محتویات”وصیت نامه”اش بر می اید در یکی از کوره ها مشغول اجر سازی برای ساختن کلبه ی رویاهایش می باشد.
 • تعدادی از دوستان در خصوص زیویه ابراز نگرانی کرده اند. خوشبختانه بی مورداست و جای نگرانی نیست .خودش خشک میشه میفته!!!
 • یکی از دوستان کتابی را در قسمت نظرات مطلب قبل در خصوص فواید زیویه تالیف نموده اند. از علاقه مندان درخواست دارم ان را مطالعه نموده و خلاصه ی ان را برای ما هم تعریف کنند.
 • خیلی از دوستان فرموده اند که ” جووان بوو” ولی نگفته اند که چی “جووان بوو”؟ خواهشمند است ازین پس نظرات خویش را واضح تر بنویسید تا به یک نتیجه ی مشخص برسیم.
کد خبر: 5679


۶ دیدگاه

 • ئاكو
  ئاكو: 11-20-2009 . 10:02 ب.ظ :

  سلاو له شاره‌باني خوشه‌ويستو ته‌واوي به‌ريوه‌به‌راني شارنيوز هه‌ر بژي كاك شاره‌بان قه‌ت نه‌رزي ئه‌و ده‌ستو قه‌له‌مه به‌ ئاواتي روژانيكي خوش و داهاتوويكي روون بو هه‌مو لايه ك.ئاواتي سلامه‌تيش بو به‌رپرسي خوشه‌ويستي شارنيوز ده‌كه‌م كه ئيستا له غوربه‌تدايه!!!

  پاسخ دهید

  • h-a
   h-a: 11-22-2009 . 7:44 ق.ظ :

   سلام برشارنيوز وشاربان (شوربان بهتره چون چيزهارا بسيارشورميبيندوبسيارهم آب وتاب ميدهد) كمي بيشترشورمه زه بخورتا گرمتربشي

   پاسخ دهید

   • کاکه
    کاکه: 11-23-2009 . 7:27 ق.ظ :

    شاربان عزیز چرا کمی هم از اداره خودت وهمکاران عزیز (داروغهای ناتینگهام ) نمی نویسی 0زورت به دانشگاه ودل وچگر مرغغ میرسه …جگر جان

    پاسخ دهید

    • شهروند
     شهروند: 11-24-2009 . 9:40 ق.ظ :

     شاربان و شار نیوزهای عزیز یه کمی دل وجگر مصرف کنید تا ذره های دل وجگر پیدا کنیدسعی کنید زیاد عقب مانده وفاسد وارتجاعی نباشد.در مورد خودتان انچنان محافظه کارانه عمل میکنید چه انتظار بزرگ دیگری ازتون میتوان داشت.هیچ دانسته اید دنباله روی بعضیها ادمو بی دلو جگر میکنه ؟
     شهروند

     پاسخ دهید

     • دانشجوي سقزي ساكن تهران
      دانشجوي سقزي ساكن تهران: 11-24-2009 . 12:29 ب.ظ :

      چرا انتقادهاي منو جواب نميديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

      پاسخ دهید

      • کاوه
       کاوه: 12-11-2009 . 2:52 ب.ظ :

       شهروند عزیز امروز دیگه نیازی به جیگراضافی نیست.تنهاچیزی که مهمه یک روده قوی با یکسر گشاده

       پاسخ دهید